Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yemez olur muyum aşko sadece eve saat 3 gibi geldik çok yorgundum erken de uyanmıştım 18:30 a kadar uyumuşum o yüzden aç kaldım biraz 😁

Kız ben onu dinler miyimm sen benim gözüme baksanaaa 😁 ebruyla hallederim ben onu. Ultrasonsa zaten ebruya o yüzden gidiyorum alacağı bir kan tahlili onu da ebru yapmazsa bile şunu şunu yaptır der gider sinana şunları yaptır derim 😁 her türlü sinana patlatırım

Şuan beyliğim beylik de sonrasıyla ilgili durumumu kestiremiyorum 😂😂😂
Aferin kızzzz vallahi sevyrm seni mis gibi kadınsın 😂❣️

Bol bol sadaka ve horozz❤️
Esimi ozledimm cok belkide kalbim ondan agriyor😁
Dusa girdim defalarca aramis ve altkattakilerini gondermis ,iki dkkada söylendi
Vazgectimm gelince kafani sisirmeye devam etcem dedim😁
Oyy maşallah size rabbim nazardan korusun sizi kuzum 🤗
Aferin kızzzz vallahi sevyrm seni mis gibi kadınsın 😂❣️
Ben de seni seviyorum bebeğim 🤗

Bdv yee
Hemsirelere elletiyo heryerin diye mutlu acep😁
Bdvye konu acam ben😁
He sen oraya konu aç da seni linç ekibi gelip taşlasın 😁
Bekliyorum kenke haziranda galiba değişcem senin için😂😂
Olley be 😁 adamsın kenke
Ayva da yiyin kızlar peygamberimiz ayva önermiş😍😍
Canım ben yedim ilk dönemler ama zamanı bitti. Şimdi bulduklarım çok kötü o yüzden almıyorum artık elmaya yüklendim 😁 dedim bari ciltleri güzel olsun elma nanaklı olsunlar

Merhaba arkadaslar
Kocam hastaydi bizde hastaneye yatirdik ,halinden cok memnunn
Her saat basi hemsirenin geldigini soyluyor.
Ne yapimm dötunu kesimmi😭
Gelecek yorumu söylüyorum " bence hasta olan eşiniz değil sizsiniz, ne sanıyorsunuz bütün hastane kocanızın hastaneye gelmesini mi bekliyordu? Evet çünkü Brad pit. Bence tedavi olun" 😂😂😂😂😂

Hanimlar 1 temmuzda histeroskopi ile septum ameliyati olmustum. Ameliyat sirasinda kuşgozu kadar bir delinme oldu ama dikis dahi atilmasi gerekmeyecek kadar minikti ve zaten hicbir sıkıntı da olmadan iyileserek sureci atlattim suan tup bebek ile hamileyim. Merak ettigim su ki ameliyatimi yapan dr dogumunu sezaryan yapmalisin dedi, normal dogumda israrci gorunce beni, rahmin patlar dedi. Acaba histeroskopi olup normal dogum yapan var mi? Tecrubelerinizi merak ediyorum
Çok garip geldi rahmin patlar demesi. Ben de histeroskopi ile polip aldırmıştım geçen yıl. Hamileyim şuanda da. Ha sezeryanı tercih ederim ben şahsen ama rahmin patlar vs gibi konuşması hoş gelmedi. Bence pek alakası da yok gibi. İstersen birkaç doktor görüşü daha al🌸 Ama sezeryan derlerse de hiç kafana takma bence, nasıl sağlıklı gelecekse o olsun ❤️

Çok garip geldi rahmin patlar demesi. Ben de histeroskopi ile polip aldırmıştım geçen yıl. Hamileyim şuanda da. Ha sezeryanı tercih ederim ben şahsen ama rahmin patlar vs gibi konuşması hoş gelmedi. Bence pek alakası da yok gibi. İstersen birkaç doktor görüşü daha al🌸 Ama sezeryan derlerse de hiç kafana takma bence, nasıl sağlıklı gelecekse o olsun ❤️
Amin inşallah canım ben de senin gibi düşünüyorum sağlıkla gelsinler de inşallah 🤗yorumun için çok teşekkür ederim 🥰
Evet bugn yarm elma yedim 🤗🤗 ayva da yedim akşama annem lahana sarmıştı ondn çok yedm bayılcm midem deli gibi 😂😂 yarın akşama kdr yeter bana glba 😂 sn ne yedn bakıym
Ben akşam yemeğinde yaprak sarma ve kıymalı şehriye çorbası yedim 😁 yoğurt tabiki bolca.. ama lahana seni bitirir haberin olsun bu gece zırt pırt gecen senin 😁

ekstra bisey yaptığım da yok aslında kuzum bahar ayları geldi diye biraz gevşedim mi ne oldumsa 😂😂 kilo verdim kuzum tam gaz devam daha verilecek 7-8 kilo var 😂 sen nasılsın larişim civcivler nasıllar 😍😍😍
İyiyiz biz tatlım cücüler büyüyor hamd olsun. Allah ın izniyle 3 hafta sonra ikili tarama için randevumuz var o da iyi çıkarsa daha da mutlu olacaz 😁

Amin inşallah canım ben de senin gibi düşünüyorum sağlıkla gelsinler de inşallah 🤗yorumun için çok teşekkür ederim 🥰

Ben akşam yemeğinde yaprak sarma ve kıymalı şehriye çorbası yedim 😁 yoğurt tabiki bolca.. ama lahana seni bitirir haberin olsun bu gece zırt pırt gecen senin 😁
Atamadım da işte daha yogurt ta yedm 1.5 kase ölücemmmm göbegm önde oturuyor şimdi tartılsam 66 olmuşumdur 😂😂

X