Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kız gelse de bence de olmaz o iş. Hani bi açar açıklama yapar falan konuya açıklık gelir o kısmı merak ettim ben😂😂
Heralde dediğin gibi gelse de barınamaz. Ama o şimdi belki bilmiyor farkedildiğini ondan açabilir diye şeyttim 😂😂
O zaman tam bir sıkıntı olacak demektir 😂
kahvaltı, fıtı fıtı, uyku, spor, :-) ders
Hava mı atıyosun Teo m fıtı fıtı yapamıyoruz diye 😁
Canım hoşgeldin bebiş iyi hamd olsun sen nasılsın napıyosun 🤗

O zaman tam bir sıkıntı olacak demektir 😂

Hava mı atıyosun Teo m fıtı fıtı yapamıyoruz diye 😁

Canım hoşgeldin bebiş iyi hamd olsun sen nasılsın napıyosun 🤗
Bende geven hafta salı rahim filmine girdim tüplerim açıkmis tiroid ve insülin için ilaç kullanıyorum tiroidde nodül çıktı 1cm büyümemesi için cabalicaz dedi doktor büyürse biyopsiye gircem

Canım ,benim önceden düşükler olduğundan ve tüp ile gebe kaldığımdan dr tedbir amaçlı 10. Hafta bitene kadar yasakladı😁 gebelik boyu yasaklayanlar da var herşey serbest diyenler de
Hemmmm anladımm. Sonrada yine insan korkar yaparken sanki :KK48:

Hanımlar bende 16 aylık evliyim ben 23 eşim 30 yaşında 1 kutu klomen kullandım bittikten 10 gün sonra doktorum çağırdı gittim ovitrelle kullan gün aşırı ilişkiyi önerdi insülin direncimde yüksek benimle aynı durumda olan var mı

İnşallah doğururum da artık anne olurum 😁

Maşallah zaman nasıl geçiyor 🤗 biz iyiyiz çok şükür 10 haftalık olduk ebruya gidiyorum ben de mecbur.. önceden düşüklerim var ya güvenemem başkasına 😁
Ebru iyi canım teknoloji son sistem, 😁maşallah cinsiyetlere az kalmış

Bende geven hafta salı rahim filmine girdim tüplerim açıkmis tiroid ve insülin için ilaç kullanıyorum tiroidde nodül çıktı 1cm büyümemesi için cabalicaz dedi doktor büyürse biyopsiye gircem
Çok şükür rahimde birşey yok kuzum. TSH çok önemli canım belki de sırf yüksekti diye olmuyordu. İnşallah biyopsiye gerek kalmayacak kontrol altına alacaksınız 🤗
Hemmmm anladımm. Sonrada yine insan korkar yaparken sanki :KK48:
😁 Yok canım korkmam da durumu korkuyorum diye fırsata çevirebilirim
Hanımlar bende 16 aylık evliyim ben 23 eşim 30 yaşında 1 kutu klomen kullandım bittikten 10 gün sonra doktorum çağırdı gittim ovitrelle kullan gün aşırı ilişkiyi önerdi insülin direncimde yüksek benimle aynı durumda olan var mı
Selam canım 🤗 öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah bu ayki tedavinle bebeğine kavuşursun 🥰 insülin direncin varsa inofolic kombi kullansaydın keşke. Ya da glifor filan verseydi Dr un iyi olurdu. Ben de insülin direnci yok ama olan arkadaşlar kullanıyorlar canım
Ebru iyi canım teknoloji son sistem, 😁maşallah cinsiyetlere az kalmış
Ayy sorma ilk kontrolüm geçen aydı ,gittim, hayran kaldım yeni ultrasonuna 😍 çok net.. sanki karnımın içine bakıyordum
Yaa canım inşallah alırım o güzel haberi 😍 dualarınıza talibim 🙏😍
Sen her zaman dualarımızdasın kuzum 🤗
Günaydın kızlar ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Günaydın canım 🤗
Günaydın canım 🤗

X