Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminn canım inşallah bebişim seninledir 2 gün sonra tekrar test yap bakalım silinmiş olacak mı

Bayrama da gelse toplarlar canım tedaviyi bekletecek halleri yok 😁

Ellerine sağlık 💎

Halloş nasılsınız canım 💚

Bayılırımmmm 🤤🤤ısmarlamayan?

Canım cevabın için çok teşekkür ederim 🤗 Rabbim o günleri nasip etsin sanırım bize de sezeryan yolları görünüyor 😁 sağlıkla doğsunlar sağlıklı olalım da artık önemsemiyorum
hayırlısı canım bakalım o zaman pazartesi sabah yapayım demi tekrar iğnenin etkisi 10günde mi geçiyo?geçen ay kaçıncı günde negatif çıkmıştı hatırlamıyorum valla

hayırlısı canım bakalım o zaman pazartesi sabah yapayım demi tekrar iğnenin etkisi 10günde mi geçiyo?geçen ay kaçıncı günde negatif çıkmıştı hatırlamıyorum valla
İşte belli olmuyor o yüzden yaparsan anlarız geçtiğini 😁
Kızlar geldim endometrium 10 olmuş çok şükür progestan için kan verdim riske atmayalım yine dedi eğer bi sorun çıkmazsa onda cuma 14.00da transfer 😍😍
Ayyyy 😍😍😍😍 muhteşemmm haber geldi bin şükür. Gözün aydın canım benim 🤗 çok mutlu oldum

Aminn canım inşallah bebişim seninledir 2 gün sonra tekrar test yap bakalım silinmiş olacak mı

Bayrama da gelse toplarlar canım tedaviyi bekletecek halleri yok 😁

Ellerine sağlık 💎

Halloş nasılsınız canım 💚

Bayılırımmmm 🤤🤤ısmarlamayan?

Canım cevabın için çok teşekkür ederim 🤗 Rabbim o günleri nasip etsin sanırım bize de sezeryan yolları görünüyor 😁 sağlıkla doğsunlar sağlıklı olalım da artık önemsemiyorum
Hayırlısıyla dogsunda doğum şeklinin hiç önemi yok kucağına almak icin sabirsizlaniyorsun zati ☺

Ohh yedim çok şükür 😁 kız açlıktan midem bulanıyordu uzanıyorum şimdi . Sen ne yemek yaptın
Ohhh kızz hazır yemek sonrada uzanıyosun. Sofrayıda kayniş topluyo dimi. Keyfini çıkar valla😂😂
ben dün karnabahar yapmıştım dünde yediremedim bugünde yediremedim. Mantı yaptım karbonlandık bi güzel 😂😂😂

Ohhh kızz hazır yemek sonrada uzanıyosun. Sofrayıda kayniş topluyo dimi. Keyfini çıkar valla😂😂
ben dün karnabahar yapmıştım dünde yediremedim bugünde yediremedim. Mantı yaptım karbonlandık bi güzel 😂😂😂
Karnıbaharı bi kızartma olarak bir de köfte olarak seviyorum sulu yemeğini yiyemem 😂 mantı candır kenke ellerin dert görmesin 😁 kaynanam topluyor valla çay getirecekmiş şimdi hamileyim ya gözümün içine bakıyor oğlu baba olsun diye 😁
Bide bugün bi sakarlık üstünde hayır olsun:confused:
Ne kırdın kız 😂

Karnıbaharı bi kızartma olarak bir de köfte olarak seviyorum sulu yemeğini yiyemem 😂 mantı candır kenke ellerin dert görmesin 😁 kaynanam topluyor valla çay getirecekmiş şimdi hamileyim ya gözümün içine bakıyor oğlu baba olsun diye 😁

Ne kırdın kız 😂
Vee simgos tahta kuruldu😃

X