Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa canım bende sevindim walla rahim filminde birşey çıkar diye korkuyordum ama bazen geçmi kaldık acaba diyorum bazen nasibi olsa gelirdi diyorum...iğneleride neden sordum biliyormusun ramazan bayramına geliyor yumurta toplama es geçmezler inşallah.. :KK200::anneadayı:
Yok bbgm geçmezler tbkide geçseler iğne başlatmazlardı gonal f mi verdiler

Kizlar yardımcı olmak amacıyla yazıyorum ben de tüp bebek annesiyim rabbim şükürler olsun ki evladimi bana nasip etti Suan da kollarımda bi arkadaş sormuş histereskopi sonra si normal doğum yapan var mı diye ben hamileligimde cok doktora gittim normal doğum yapmak icin fakat hepside tüp bebek olduğu icin riske atmayıp sezeryan dediler hiç de korkulcak bisey değil sezeryan.
Normalide rabbim nasip ederse tatmak isterim.
Hepinize hayırlı doğumlar rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza almayi nasip etsin 🤲

Çarpıntı bir süre devam ediyor canım. Sonra geçiyor
Teom solumda arada sanci oluyor ,omzuma ve gogsume vuran ,normalmi
Dun aksam endiselendim birazz
H halleycik bir de astamega kullanıyor. Bir tüp bebek parası da bunlara ödüyoruz 😂😂
Zaten ilk denemede olmayinca tup yapaydik keske
Doktor ,ilac,vitamin masraflari💩

Nasılsın çiçeğim
Bugune sukur canimm zoru atlattik sanirim🥰
Safak
Sen nasilsin
🥰

Canımın içi 💛 😂🤗

Canım öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah bu ayki tedavinle bebeğine kavuşursun 🥰. İğnenin bu tip etkileri var. İçinde HCG olduğu için gebelikle ilgili tüm belirtileri yaşayabilirsin bunlar seni yanıltır vücudunu dinlememeni öneririm.
inşallah bu ay olur canım benim dua edin bana aylardır deniyorum her seferinde olumsuz yoruldum artık 😪 anladım iğnenin etkisi olduğunu bilmem lazım o zaman 😌

Safak
Sen nasilsin
🥰
Çok şükür kuzum daha da iyi olacaksnz inşallah eşin nasılmış durumlar düzelmeye döner artık bundan sağmış olun canım 🤲🤲❣️

Çok şükür kuzum daha da iyi olacaksnz inşallah eşin nasılmış durumlar düzelmeye döner artık bundan sağmış olun canım 🤲🤲❣️
Esime ciger filmi cekmisler hemen e nabizdan baktim
Google sordum ne demek diyee
Teknolojinim köpegiyiz resmen😃
Degerleri iyiye gidiyormus ama kalicak hafta sonu sanirim ,tedaviye devam demisler🥰

Utancımdan gidemedim 😂😂😂 aslında başka doktora gideyim mi die de düşündm annem dedi saçmalama istersen 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂
Kız bu isk daki Dr um ikili tarama için randevu vermedi bana. Çok sinirliyim. Olaya bakış açısı , down da olsa ne olacak ki ? Zaten doğuracaksın ben ikili taramaya karşıyım . Tamam da bıraksın da buna ben karar vereyim değil mi? Nasılsa iki hafta sonra ebruya gidecek işim diye ikili taramaya randevu bile vermedi bana😡

günaydın kızlarrrrrr.
bugün ignenin 8.günü sabah test yaptım silik çıktı daha iğnenin etkisi geçmemiş sanırım. Ama iğne etkisiyle de olsa çift çizgiyi görmek çok güzel bi duygu🙃 inşallah bir hafta sonra da çift çizgi görür böyle🤗🤲🏻
Aminn canım inşallah bebişim seninledir 2 gün sonra tekrar test yap bakalım silinmiş olacak mı
ayyy inşallah kuzum tek isteğim bu son bir ay bakalım belki kendşliğinden gelir minnoş aylardır gelmedi ama bakalım ilaçlarda eşime yaramış değerleri çok artmış :21: kuzum yumurta toplama bayrama gelicek gibi ondan sordum bakalım ertelenmez inşlallah
Bayrama da gelse toplarlar canım tedaviyi bekletecek halleri yok 😁
P.Tesi zaten izinliyim canım işler vardı onları toplamam lazım.
Ellerine sağlık 💎
Halloş nasılsınız canım 💚
gel kız gel süt ısmarlardım sana :KK70: :KK200:
Bayılırımmmm 🤤🤤ısmarlamayan?
Kizlar yardımcı olmak amacıyla yazıyorum ben de tüp bebek annesiyim rabbim şükürler olsun ki evladimi bana nasip etti Suan da kollarımda bi arkadaş sormuş histereskopi sonra si normal doğum yapan var mı diye ben hamileligimde cok doktora gittim normal doğum yapmak icin fakat hepside tüp bebek olduğu icin riske atmayıp sezeryan dediler hiç de korkulcak bisey değil sezeryan.
Normalide rabbim nasip ederse tatmak isterim.
Hepinize hayırlı doğumlar rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza almayi nasip etsin 🤲
Canım cevabın için çok teşekkür ederim 🤗 Rabbim o günleri nasip etsin sanırım bize de sezeryan yolları görünüyor 😁 sağlıkla doğsunlar sağlıklı olalım da artık önemsemiyorum

Safak
Sen nasilsin
🥰
Normal canım. Kesin kalp krizi diyordum. Epey de sürdü. Sonra geçti. Ama yine de kötü olursan destek al sağlık kuruluşundan

X