Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlısı canım bakalım o zaman pazartesi sabah yapayım demi tekrar iğnenin etkisi 10günde mi geçiyo?geçen ay kaçıncı günde negatif çıkmıştı hatırlamıyorum valla

hayırlısı canım bakalım o zaman pazartesi sabah yapayım demi tekrar iğnenin etkisi 10günde mi geçiyo?geçen ay kaçıncı günde negatif çıkmıştı hatırlamıyorum valla
İşte belli olmuyor o yüzden yaparsan anlarız geçtiğini
Kızlar geldim endometrium 10 olmuş çok şükür progestan için kan verdim riske atmayalım yine dedi eğer bi sorun çıkmazsa onda cuma 14.00da transfer
Ayyyy muhteşemmm haber geldi bin şükür. Gözün aydın canım benim çok mutlu oldum

Hayırlısıyla dogsunda doğum şeklinin hiç önemi yok kucağına almak icin sabirsizlaniyorsun zati ☺

Ohh yedim çok şükür kız açlıktan midem bulanıyordu uzanıyorum şimdi . Sen ne yemek yaptın
Ohhh kızz hazır yemek sonrada uzanıyosun. Sofrayıda kayniş topluyo dimi. Keyfini çıkar valla
ben dün karnabahar yapmıştım dünde yediremedim bugünde yediremedim. Mantı yaptım karbonlandık bi güzel

Ohhh kızz hazır yemek sonrada uzanıyosun. Sofrayıda kayniş topluyo dimi. Keyfini çıkar valla
ben dün karnabahar yapmıştım dünde yediremedim bugünde yediremedim. Mantı yaptım karbonlandık bi güzel
Karnıbaharı bi kızartma olarak bir de köfte olarak seviyorum sulu yemeğini yiyemem mantı candır kenke ellerin dert görmesin kaynanam topluyor valla çay getirecekmiş şimdi hamileyim ya gözümün içine bakıyor oğlu baba olsun diye
Bide bugün bi sakarlık üstünde hayır olsun
Ne kırdın kız

Vee simgos tahta kuruldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…