Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok bbgm geçmezler tbkide geçseler iğne başlatmazlardı gonal f mi verdiler

Kizlar yardımcı olmak amacıyla yazıyorum ben de tüp bebek annesiyim rabbim şükürler olsun ki evladimi bana nasip etti Suan da kollarımda bi arkadaş sormuş histereskopi sonra si normal doğum yapan var mı diye ben hamileligimde cok doktora gittim normal doğum yapmak icin fakat hepside tüp bebek olduğu icin riske atmayıp sezeryan dediler hiç de korkulcak bisey değil sezeryan.
Normalide rabbim nasip ederse tatmak isterim.
Hepinize hayırlı doğumlar rabbim sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağınıza almayi nasip etsin

Çarpıntı bir süre devam ediyor canım. Sonra geçiyor
Teom solumda arada sanci oluyor ,omzuma ve gogsume vuran ,normalmi
Dun aksam endiselendim birazz
H halleycik bir de astamega kullanıyor. Bir tüp bebek parası da bunlara ödüyoruz
Zaten ilk denemede olmayinca tup yapaydik keske
Doktor ,ilac,vitamin masraflari

Nasılsın çiçeğim
Bugune sukur canimm zoru atlattik sanirim
Safak
Sen nasilsin

inşallah bu ay olur canım benim dua edin bana aylardır deniyorum her seferinde olumsuz yoruldum artık anladım iğnenin etkisi olduğunu bilmem lazım o zaman

Safak
Sen nasilsin
Çok şükür kuzum daha da iyi olacaksnz inşallah eşin nasılmış durumlar düzelmeye döner artık bundan sağmış olun canım

Çok şükür kuzum daha da iyi olacaksnz inşallah eşin nasılmış durumlar düzelmeye döner artık bundan sağmış olun canım
Esime ciger filmi cekmisler hemen e nabizdan baktim
Google sordum ne demek diyee
Teknolojinim köpegiyiz resmen
Degerleri iyiye gidiyormus ama kalicak hafta sonu sanirim ,tedaviye devam demisler

Utancımdan gidemedim aslında başka doktora gideyim mi die de düşündm annem dedi saçmalama istersen
Kız bu isk daki Dr um ikili tarama için randevu vermedi bana. Çok sinirliyim. Olaya bakış açısı , down da olsa ne olacak ki ? Zaten doğuracaksın ben ikili taramaya karşıyım . Tamam da bıraksın da buna ben karar vereyim değil mi? Nasılsa iki hafta sonra ebruya gidecek işim diye ikili taramaya randevu bile vermedi bana

Aminn canım inşallah bebişim seninledir 2 gün sonra tekrar test yap bakalım silinmiş olacak mı
Bayrama da gelse toplarlar canım tedaviyi bekletecek halleri yok
P.Tesi zaten izinliyim canım işler vardı onları toplamam lazım.
Ellerine sağlık
Halloş nasılsınız canım
gel kız gel süt ısmarlardım sana
Bayılırımmmm ısmarlamayan?
Canım cevabın için çok teşekkür ederim Rabbim o günleri nasip etsin sanırım bize de sezeryan yolları görünüyor sağlıkla doğsunlar sağlıklı olalım da artık önemsemiyorum

Safak
Sen nasilsin
Normal canım. Kesin kalp krizi diyordum. Epey de sürdü. Sonra geçti. Ama yine de kötü olursan destek al sağlık kuruluşundan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…