Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın Nur umm hadi gözümüz aydın annişko olmana sayılı gün kaldı 🥰 çok sevindim gelişmelere. Kafa rahatlığı gerçekten çok önemli rabbim gerek ettirmeden tüp e nasip eder bir bakarsın 🤗 canım yumurtaların gelişimine göre süre değişir.ben başladıktan 1 hafta sonra ilk kontrole gittim ve 2 gün daha kullanmam gerekti toplamda 10 gün kadar kullandım diyebilirim
ayyy inşallah kuzum tek isteğim bu son bir ay bakalım belki kendşliğinden gelir minnoş aylardır gelmedi ama bakalım ilaçlarda eşime yaramış değerleri çok artmış :21: kuzum yumurta toplama bayrama gelicek gibi ondan sordum bakalım ertelenmez inşlallah

günaydın kızlarrrrrr.
bugün ignenin 8.günü sabah test yaptım silik çıktı daha iğnenin etkisi geçmemiş sanırım. Ama iğne etkisiyle de olsa çift çizgiyi görmek çok güzel bi duygu🙃 inşallah bir hafta sonra da çift çizgi görür böyle🤗🤲🏻
merhaba canım yumurta takibimi yaptırıyorsun

Gebelikten dolayı keşke müsade etselermiş 😔

Günaydın Nur umm hadi gözümüz aydın annişko olmana sayılı gün kaldı 🥰 çok sevindim gelişmelere. Kafa rahatlığı gerçekten çok önemli rabbim gerek ettirmeden tüp e nasip eder bir bakarsın 🤗 canım yumurtaların gelişimine göre süre değişir.ben başladıktan 1 hafta sonra ilk kontrole gittim ve 2 gün daha kullanmam gerekti toplamda 10 gün kadar kullandım diyebilirim

Ben geleyim de boşa gitmesin 😂 zahmet vermişsin o kadar
P.Tesi zaten izinliyim canım işler vardı onları toplamam lazım.

günaydın kızlar dün doktora gittim önümüğzde ay başlıyoruz tüpe herşeyime baktılar herşey yolundaymış...uzun protokol uygulanacak kistlerden dolayı emriyolar dondurulup 2-3 ay sonra ytransfer edilcek Rabbimden bir engel çıkmazsa... bu ay hiçbirşey düşünmeden plan yapmadan deneyin dedi kafa rahat olunca belki kendliğinden gelir dedi :KK200: birşey sorucam tüpteyumurta geliştirici iğneler kaç gün kullanılıyor
Çok sevindimmmm. Hadi hayırlısı olsun canım benim ❤️

Gebelikten dolayı keşke müsade etselermiş 😔

Ben geleyim de boşa gitmesin 😂 zahmet vermişsin o kadar
gel kız gel süt ısmarlardım sana :KK70: :KK200:

X