Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın kızlar dün doktora gittim önümüğzde ay başlıyoruz tüpe herşeyime baktılar herşey yolundaymış...uzun protokol uygulanacak kistlerden dolayı emriyolar dondurulup 2-3 ay sonra ytransfer edilcek Rabbimden bir engel çıkmazsa... bu ay hiçbirşey düşünmeden plan yapmadan deneyin dedi kafa rahat olunca belki kendliğinden gelir dedi :KK200: birşey sorucam tüpteyumurta geliştirici iğneler kaç gün kullanılıyor

günaydın kızlar dün doktora gittim önümüğzde ay başlıyoruz tüpe herşeyime baktılar herşey yolundaymış...uzun protokol uygulanacak kistlerden dolayı emriyolar dondurulup 2-3 ay sonra ytransfer edilcek Rabbimden bir engel çıkmazsa... bu ay hiçbirşey düşünmeden plan yapmadan deneyin dedi kafa rahat olunca belki kendliğinden gelir dedi :KK200: birşey sorucam tüpteyumurta geliştirici iğneler kaç gün kullanılıyor
Hayırlı olsun canım, bekletmeden sağlıkla gelsin bebişin :KK200:
Herkese günaydın :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

geldi ama fabrika üretim yapıyor muafız yasaktan.
Gebelikten dolayı keşke müsade etselermiş 😔
Günaydın Nur umm hadi gözümüz aydın annişko olmana sayılı gün kaldı 🥰 çok sevindim gelişmelere. Kafa rahatlığı gerçekten çok önemli rabbim gerek ettirmeden tüp e nasip eder bir bakarsın 🤗 canım yumurtaların gelişimine göre süre değişir.ben başladıktan 1 hafta sonra ilk kontrole gittim ve 2 gün daha kullanmam gerekti toplamda 10 gün kadar kullandım diyebilirim
bende işteyim kuzum sokağa çıkma yasak ama ben dükkan açtım kim gelicekse :KK70:
Ben geleyim de boşa gitmesin 😂 zahmet vermişsin o kadar

Kuzuuuu çok sevindim Yaaaa hadii gözün aydın olsun inşallah rabbim belki gerek bıraktırmadan bu ay gönderir ama herşeyin yolunda olmasına aşırı mutlu oldum rabbim daha çok arattırmasın ve bu tedavinle bebişin sana gelsin inşallah balımm mm 💋💋❣️❣️🤲🤲 ben toplamda 10 gün kadar kullandım canım iğneleri

Canım yediklerimizden ve stresten çok etkilenen bi hormonmuş o bana önceden gittiğim doktor öyle demişti hatta ölçtürmedn önce göğüse bi temas falan bile istemiyorlar cinsel uyarılma istemiyolar ondan bile etkilemiyormuş 😂
Yok artık bu neymiş öyle 🤣 hiç böyle ayrıntısını duymamıştım 🤣

Kuzuuuu çok sevindim Yaaaa hadii gözün aydın olsun inşallah rabbim belki gerek bıraktırmadan bu ay gönderir ama herşeyin yolunda olmasına aşırı mutlu oldum rabbim daha çok arattırmasın ve bu tedavinle bebişin sana gelsin inşallah balımm mm 💋💋❣️❣️🤲🤲 ben toplamda 10 gün kadar kullandım canım iğneleri
yaa canım bende sevindim walla rahim filminde birşey çıkar diye korkuyordum ama bazen geçmi kaldık acaba diyorum bazen nasibi olsa gelirdi diyorum...iğneleride neden sordum biliyormusun ramazan bayramına geliyor yumurta toplama es geçmezler inşallah.. :KK200::anneadayı:

X