Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Seni online görünce kontrol vardı diye bugün yazayım dedim. Gittik teyzoşumuz 🥰 maşallah kımıl kımılız artık Dr ümüz çok beğendi 9+5 iz ama 10+2 gördü bizi doktorum uz maşallah herşey yolunda. Senin bebikon napıyo kontrollerin nasıl? Çok yormuyorsun kendini değil mi🤗
Ayy ne guzel canim. Bu ara ultrasonda tam boy gorunuyolardir. Hatta hareketleri falan da goruyorsundur yada bi kac haftaya gorursunuz insallah. Canim benim sali gunu kontrolum var. 32. Haftanin icinde olucaz insallah. Kontroller sıklasacak saniyorum bundan sonra. Yormuyorum desem yalan olur larim.is yogunlugum devam ediyor. Ama onemli kismi atlatyigimiz icin bu ara daha sakin calisicam. Bi taraftanda alis veris isleriyle ugrasiyorum. Bayagi biseyi tamamladik cok sukur. 😍. AyyNe cok yazdim bi anda. 😆

Ayy ne guzel canim. Bu ara ultrasonda tam boy gorunuyolardir. Hatta hareketleri falan da goruyorsundur yada bi kac haftaya gorursunuz insallah. Canim benim sali gunu kontrolum var. 32. Haftanin icinde olucaz insallah. Kontroller sıklasacak saniyorum bundan sonra. Yormuyorum desem yalan olur larim.is yogunlugum devam ediyor. Ama onemli kismi atlatyigimiz icin bu ara daha sakin calisicam. Bi taraftanda alis veris isleriyle ugrasiyorum. Bayagi biseyi tamamladik cok sukur. 😍. AyyNe cok yazdim bi anda. 😆
Evet artık her biri ni ayrı ekranda görüyorum ikisi birlikte sığmıyor maşallah 🧿 ooo hareketleri bi gör.. akrobasi eğitimi almışlar mübarek yuvarlanma yer değiştirme herşeyi yapıyorlardı bugün 🧿 ahh 32. Haftaya girdin bile maşallah ama kocişine söyle seni artık yasal haklarından faydalandırsın 😂

Evet artık her biri ni ayrı ekranda görüyorum ikisi birlikte sığmıyor maşallah 🧿 ooo hareketleri bi gör.. akrobasi eğitimi almışlar mübarek yuvarlanma yer değiştirme herşeyi yapıyorlardı bugün 🧿 ahh 32. Haftaya girdin bile maşallah ama kocişine söyle seni artık yasal haklarından faydalandırsın 😂
:KK70: ben yasal hakkımı doğum sonrası kullanmak üzere değerlendiriyorum canım. şimdi ofisin kordinasyonunu kurup kafam rahat bi şekilde bebşimle ilgilenmek istiyorum 😂. maşallah senin bebişlere canım. geri dönüp baktığında vakit hızlı geçiyor canım. bi zaman sonra doğumları konuşuyor olucaz burda

:KK70: ben yasal hakkımı doğum sonrası kullanmak üzere değerlendiriyorum canım. şimdi ofisin kordinasyonunu kurup kafam rahat bi şekilde bebşimle ilgilenmek istiyorum 😂. maşallah senin bebişlere canım. geri dönüp baktığında vakit hızlı geçiyor canım. bi zaman sonra doğumları konuşuyor olucaz burda
Ahh gelecek miyim inşallah bu defa o haftalara 🧿💛🤗

Ahh gelecek miyim inşallah bu defa o haftalara 🧿💛🤗
canım tabiki geleceksin. hiç o olumsuz tecrübelerini hatırlatma kendine. bende umudumu kesmiştim. her ay ya kimyasalla sonuçlanıyordu yada düşük . çok şukur vakti bu zamanmış . sağ salim kucagımıza alıp büyütmak nasip olacacak inşallah. iyi düşün iyi olacağına inan.

Sagol canimm benimm
Elhamdulillah daha iyizz🥰
çok şükür canım daha iyi olmanıza sevindim. bol bol uyuyup dinlenin ve muhakkak iyi beslenin. hatta mümkünse kelle paça çorbası bol sarımsaklı yiyin. vucut direncini artırıyor. bu dönemde yemek zor hiç bişey istemiyor insanın canı ama yemedende toparlıyamıyosun. birde bol su için canım.

X