Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kız bal akıyor bal Allahım duysun sesesini şu mübarek günde 😍🥰🤗

Bendede yok kuzum prolaktin ama değişken çıkıyordu hep belkide etkilenebilir.
Canım yediklerimizden ve stresten çok etkilenen bi hormonmuş o bana önceden gittiğim doktor öyle demişti hatta ölçtürmedn önce göğüse bi temas falan bile istemiyorlar cinsel uyarılma istemiyolar ondan bile etkilemiyormuş 😂

edaecoo edaecoo duyguş valla ben bugün kesin dr a gidersin sanıyordum 😂
gitmedm bbgm vallahi iş öyle yogun ki bugn buraya bile bakamadım çok :KK48: :KK48: haftaya giderm belkim şeytan dürtmedi degl çok heycanlandım sennkileri öyle görünceee :oops: ama bnm doktor bu kdr net çeker mi dersn siyah beyazdaa :KK45: :KK45:biliyorsun biraz özürlü gibi çekiyor :KK45::KK45::KK48:

Ne biliyim tüm sevdiğim şeyler bunlardı nar ve İncir bayılırım 😂 Bayadır yemiyorum ama canım
Hahaha 😁 ne yesek zarar anasını satim
gitmedm bbgm vallahi iş öyle yogun ki bugn buraya bile bakamadım çok :KK48: :KK48: haftaya giderm belkim şeytan dürtmedi degl çok heycanlandım sennkileri öyle görünceee :oops: ama bnm doktor bu kdr net çeker mi dersn siyah beyazdaa :KK45: :KK45:biliyorsun biraz özürlü gibi çekiyor :KK45::KK45::KK48:
Ahhaha kız onu fotoğraf kursuna yazdırcam ben. Bi de isk daki Dr dediki bi daha ay sonuna kadar gelme 😔😁
b.. bulsak onu yicez vallahi bu yolda :KK48: :KK48: :KK45: :KK45:
Vallahi doğru 😂😂😂

Hahaha 😁 ne yesek zarar anasını satim

Ahhaha kız onu fotoğraf kursuna yazdırcam ben. Bi de isk daki Dr dediki bi daha ay sonuna kadar gelme 😔😁

Vallahi doğru 😂😂😂
kuzu banada dedi işte bn ondn bugn gitmeye utandım :KK48: :KK48: :oops: bana kalsa her hafta giderim bni bence haftaya da kabul etmez belki ben erdeme giderm bu ay :KK48::KK45: biliyorsun sorunluyum :halay:

lariimm en son C Capanin Gururu Teyom teocumun guzel baslangicinin haberini okuyodum yakaladin beni 😂. Sen giittinmi bugun kontrole. C Capanin Gururu Teyom canim baslangicin icin cok sevindim. Insallah bebeklerine kavusacaksin sende bu tedavinde. H halleycik canim nasil oldunuz gecmis olsun. Daha iyi olacaksiniz insallah beslenmenize cok dikkat edin caniniz istemesede.
Seni online görünce kontrol vardı diye bugün yazayım dedim. Gittik teyzoşumuz 🥰 maşallah kımıl kımılız artık Dr ümüz çok beğendi 9+5 iz ama 10+2 gördü bizi doktorum uz maşallah herşey yolunda. Senin bebikon napıyo kontrollerin nasıl? Çok yormuyorsun kendini değil mi🤗

X