Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa bilmiyordum canım prolaktin yükselttiğini aman içme o zaman birini düzeltelim derken diğerini bozmayalım Tabikide. Olabilir böyle şeyler yaşanıyor demişti hatta diğer hastalardan örnek falanda vermişti ama her hasta kendine özeldir. Bir yorum yapmasını çok bekledim bende ama yapmamıştı ne yazıkki. Yürüyüşü hiç bırakma çok etkili birde ne kadar yapabilirsin bilmiyorum ama stresten uzak durmaya çalış
Bakalım yarın kontrolüm var canım o zaman ne diyecek yarın sormayı planlıyorum neden dozu arttırdık ve bant kullanıyorum bi ters durum mu var dicem dediğin çok doğru her hasta kendine özeldir

Yaaaaa 😍😍😍 çoooook tatlılar canım maşallah onlara 😍 içime bi kız bi erkek doğdu fotoya bakınca 😍😍
Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah canım herşekilde çok mutlu oluruz valla darısı sana inşallah 🤗
Benim tüm heyecanım bitiyor sanırım transfer gününü falan unutucam bu gidişle canım 😂😂
Saçmalama kızz 😂 daha yeni başlıyoruzz asıl heyecan şimdi başlıyor bebişinin heyecanına ihtiyacı var annesi 🤗

Bakalım yarın kontrolüm var canım o zaman ne diyecek yarın sormayı planlıyorum neden dozu arttırdık ve bant kullanıyorum bi ters durum mu var dicem dediğin çok doğru her hasta kendine özeldir
Sor mutlaka canım endometrium kaç mm söylemiyor genelde sen sor ben hep sorardım öyle söylerdi. İnternetten rahim görüntülerine falan bakıyordum kalınlaşan rahim nasıl görünüyor hepsini ezberlemiştim doktor birşey söylemese de soruyordum cımbızla ağzından alıyordum. Belki stres yapmayalım diye söylemeyi tercih etmiyorlardır ama hasta olarak bilmek hakkımız. Yoksa git gel git gel elde var sıfır.

Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah canım herşekilde çok mutlu oluruz valla darısı sana inşallah 🤗

Saçmalama kızz 😂 daha yeni başlıyoruzz asıl heyecan şimdi başlıyor bebişinin heyecanına ihtiyacı var annesi 🤗
Ayy inşallah canım 😍❤️ şaka yapıyorum canım yarın kontrole gidince rahatlıcam inşallah🙈

senin zamanında artarsa Ben de o paraları veriyor olacağım çünkü sen de bir iki aya gebesin Allah'ın izniyle 😁

Hayatım Ben de prolaktin yüksekliği yok bana iyi geldiğini bile düşünüyorum ama eğer sizin prolaktininiz varsa sıkıntı olabilir
Ay kız bal akıyor bal Allahım duysun sesesini şu mübarek günde 😍🥰🤗

Bendede yok kuzum prolaktin ama değişken çıkıyordu hep belkide etkilenebilir.

Sor mutlaka canım endometrium kaç mm söylemiyor genelde sen sor ben hep sorardım öyle söylerdi. İnternetten rahim görüntülerine falan bakıyordum kalınlaşan rahim nasıl görünüyor hepsini ezberlemiştim doktor birşey söylemese de soruyordum cımbızla ağzından alıyordum. Belki stres yapmayalım diye söylemeyi tercih etmiyorlardır ama hasta olarak bilmek hakkımız. Yoksa git gel git gel elde var sıfır.
Canım normalde demişti işte hemşireye derken duyuyordum aslındabu ay adet olduğumda ilk kontrolümde 9 dedi bana opu öncesinde de 6 7 en son 8di bukez demedi belki dediğin gibi ince kafaya takmamak amaçlı dememiştir ama işte böyle olunca daha çok kafama taktım 🤷‍♀️ sen ne zaman gideceksin adanaya?

Canım normalde demişti işte hemşireye derken duyuyordum aslındabu ay adet olduğumda ilk kontrolümde 9 dedi bana opu öncesinde de 6 7 en son 8di bukez demedi belki dediğin gibi ince kafaya takmamak amaçlı dememiştir ama işte böyle olunca daha çok kafama taktım 🤷‍♀️ sen ne zaman gideceksin adanaya?
Takma kafaya canım olacağı varsa olacak zaten öyle düşün bende üzülmüştüm ama yapacak birşey olmadı. Pazartesi inş 🥰😍
Kocam beyde geldi kaçtım ben 🤣🥰😍 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo C Capanin Gururu Teyom

Kızlar ilk gebeliğimde inanılmaz nar suyu içiyordum ve düşük yaptığımda hamile kadın gibi göğüslerimden yaklaşık 1.5 ay süt aktı. Bence de prolaktini yükseltiyor
Bende var canım bende kendim yükselttim ama 😂 soğan suyu incir nar hepsini çok kullandım bunlar arttırırmış ne biliyim ben prolaktini😂

Ayy inşallah canım 😍❤️ şaka yapıyorum canım yarın kontrole gidince rahatlıcam inşallah🙈
Bizi de rahatlat ama tek başına rahatlamazsın di mi 😂
Ay kız bal akıyor bal Allahım duysun sesesini şu mübarek günde 😍🥰🤗

Bendede yok kuzum prolaktin ama değişken çıkıyordu hep belkide etkilenebilir.
Aminnn canımmm benim inşallah 🤗

Takma kafaya canım olacağı varsa olacak zaten öyle düşün bende üzülmüştüm ama yapacak birşey olmadı. Pazartesi inş 🥰😍
Kocam beyde geldi kaçtım ben 🤣🥰😍 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo C Capanin Gururu Teyom
Ahah 😂 hadi keyfiniz bol olsun eniştemiz kişisiyle 😁
Bende var canım bende kendim yükselttim ama 😂 soğan suyu incir nar hepsini çok kullandım bunlar arttırırmış ne biliyim ben prolaktini😂
Abovv kız napmışsın 😂 resmen harakiri

X