Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım bu konuya ameliyatımı yapan Dr um sezeryan olmalısın diyor. Ayın 23 ünde Adana'da perinatoloğum a gidince ona soracağım yarın da İskenderun'da Dr uma kontrolüm var ona da soracağım bakalım kim ne diyor
Elinden geldigi kadar pozitif ol bende 2 sezeryandan sonra 1 de dis gebelikden dolayi sezeryan oldum 3 sezeryandan sonra normal istiyorum ona bile uzamanlari dogum surecine bagli diyorlar tabii once hamile kalmam lazim cocugumda olmuyor suan kalamiyorum😔

Anlamadımki kenke vallaha eğer dediğim günlerde yumurtlama olduysa 3 4 gün sonra kekik suyunu içmiş oluyorum. Öyle de sökülürmüydü
Yok aşko adet döngüsü gelmişse söker gerçi o dönemlerden başka hiç içmediğim için bilemedim 🤔
Hayırlı günler hanımlar gebe kalan annelere birşey sormak istiyorum
Gebelik belirtisi olarak vajinal akıntı olmazsa olmaz midir
Selam tatlım öyle bir kural yok ama benim akıntı miktarım artmıştı hala da epey oluyor
Elinden geldigi kadar pozitif ol bende 2 sezeryandan sonra 1 de dis gebelikden dolayi sezeryan oldum 3 sezeryandan sonra normal istiyorum ona bile uzamanlari dogum surecine bagli diyorlar tabii once hamile kalmam lazim cocugumda olmuyor suan kalamiyorum😔
Neden olmasın canım daha önce gebeliğin var onlar tedaviyle mi oldu

Yok aşko adet döngüsü gelmişse söker gerçi o dönemlerden başka hiç içmediğim için bilemedim 🤔

Selam tatlım öyle bir kural yok ama benim akıntı miktarım artmıştı hala da epey oluyor

Kişiye göre değişiyor galiba zaten belim bacağım ağrıyor adet geliyor galiba 4 gün geciktim bu ay soğan kürü yaptım galiba ondan

Bir hafta daha bekliyim bakayım kuzu son kez 1 hafta sonra ya herro ya merro 😂😂

Kizlar birşey öğrendim bu gün rahim ağzı darlığını geçirilen kurtajlar ve rahime uygulanan operasyonlardan sonra olurmuş. Tüp bebek için de hiteroskopi ile açmak zorunluymus eğer ki çok ciddi darlık varsa gebelik sürecinde çekilen onca zahmet boşa gidiyormuş. Benim bir kürtajım olmuştu . Sizin böyle operasyonlarınız var mi

Kizlar birşey öğrendim bu gün rahim ağzı darlığını geçirilen kurtajlar ve rahime uygulanan operasyonlardan sonra olurmuş. Tüp bebek için de hiteroskopi ile açmak zorunluymus eğer ki çok ciddi darlık varsa gebelik sürecinde çekilen onca zahmet boşa gidiyormuş. Benim bir kürtajım olmuştu . Sizin böyle operasyonlarınız var mi
Evet canım her düşük sonrası yani 3 kürtaj ama böyle birşey olmadı çok şükür ilk senden duyuyorum

Bende tam girdim size bişey sorucaktım sizce naturallen mi
Devital fertimax mı
Clife mi??
Macun bakıyorum kullanıp memnun kaldığınız oldu mu 🌸🌸🌸🥰🥰🥰
Canımın içi ben hiç kullanmadım ama Dream1988 Dream1988 hamile kaldığı ay clife kullanıyordu etkisi oldu mu bilmiyoruz ama bilgin olsun 😁
Bir hafta daha bekliyim bakayım kuzu son kez 1 hafta sonra ya herro ya merro 😂😂
Bekle bakalım 😁 içinde kalmasın kenke

Arkadaşlarım size yine bir sorum var.. Ben salı günü yani gün önce ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım.. İğneyi yaptığım gün iğneden 3-4 saat sonra su gibi Bi akıntı geldi bir kez.. İğneyi yaptığım gün dahil 3 gün arka arkaya ilişki oldu.. Ama kasık ağrım falan olmadı normal mi yumurtam 21cm Di. Ama bugün yani 3. Gün adet olacakmışım gibi bel ağrısı var yumurtanın çatlaması bu kadar geç kalmaz dimi bu akşam ilişkiye ara veriyoruz

Canımın içi ben hiç kullanmadım ama Dream1988 Dream1988 hamile kaldığı ay clife kullanıyordu etkisi oldu mu bilmiyoruz ama bilgin olsun 😁

Kenke belirtiler olmasa içicem tarlusal evde var. Ama göğüslere dokunamadığımdan diyorum demekki bişeyler devrede gelicek kendisi. Hiç boşa yüklenmiyim hormona 😂
Geç olsun güç olmasın napayım pko olduğuma zaten çok olağan görmeye başladım artık böyle gecikmeleri çokta şaapmıyorum 🤣🤣🤣🤣

Sağolasın bebeğim ben daha önce naturallen kullanırken kimyasal olmuştu ama dervital ve clife kullanmakta aklımda kaldı😁

Arkadaşlarım size yine bir sorum var.. Ben salı günü yani gün önce ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım.. İğneyi yaptığım gün iğneden 3-4 saat sonra su gibi Bi akıntı geldi bir kez.. İğneyi yaptığım gün dahil 3 gün arka arkaya ilişki oldu.. Ama kasık ağrım falan olmadı normal mi yumurtam 21cm Di. Ama bugün yani 3. Gün adet olacakmışım gibi bel ağrısı var yumurtanın çatlaması bu kadar geç kalmaz dimi bu akşam ilişkiye ara veriyoruz
Hayır canım iğneden sonraki ortalama 36. Saat çatlar🤗 o ağrılar kullandığımı Z ilaçlardan da olur merak etme 😍 ayrıca ilaç kullanmasak da ovülasyona denk gelen birlikteliklerden sonra vücut OTM olarak o dönem birliktelik olduğunu bilir ve kendini gebeliğe hazırlar kasıkta batmalar ağrılar sancılar olur o yüzden bu vücudun hormonal döngüsüdür endişelenme

Ay maşallah maşallah 🧿🧿💕
Teşekkür ederiz yeşil teyzee 🤗 size de maşallah
Kenke belirtiler olmasa içicem tarlusal evde var. Ama göğüslere dokunamadığımdan diyorum demekki bişeyler devrede gelicek kendisi. Hiç boşa yüklenmiyim hormona 😂
Geç olsun güç olmasın napayım pko olduğuma zaten çok olağan görmeye başladım artık böyle gecikmeleri çokta şaapmıyorum 🤣🤣🤣🤣
😍😍 Çılgınsın sen seviyorum seni 😂😂
Sağolasın bebeğim ben daha önce naturallen kullanırken kimyasal olmuştu ama dervital ve clife kullanmakta aklımda kaldı😁
Ne demek kuzum içinde kalmasın bence çok araştırdıysan , ürün iyiyse, memnuniyet varsa kullan bence de😁
Ayyy ben görmemişimmmm bu minnoşlarıııı😍😍 maşallahh sübanallahh ne tatliş olmuşlarr 😍😍😍😍
Yaaa 🤗 biz büyüyoruz mimar teyzemiz 🤗 darısı sana inşallah

X