Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim riske atma derim zaten tüp bebek yapip normal dogum yapani görmedim sezeryana aliyorlar.. ben sozunu ettigin operasyonu gecirmedim ama doktorum israrla banda seseyan dedi bende israrla normal dogum yaptim pisman degilim ama senin durumun farkli

Ben histereskopi ameliyatı sonrası normal doğum yaptım. Benim delinme gibi bir şey söz konusu değildi ama bir sıkıntı yaşamadım

Aman iyi yönlendirmesi de güzel kız yoksa doktor bulana kadar canımız çıkar

Canım kalınlaşır merak etme. Yürüyüş yap sana önerim ben o dönem evde kendim yoga yaptım öylelikle kalınlaştığını düşünüyorum, ilaçlarda bir yere kadar etki ediyor bence. İlk ayda nerdeyse aynı dozlarda kullandım bütün ilaçları ama yürüyüş falan hak getire. İkinci ay yürüyüş ve yoga ile destekledim kalınlaştı ve aynı ilaç dozları idi. Birde Nar suyu öneriyorlar ben kullanmadım kalınlaştırayım derken iyice incelmesin diye korktum açıkçası ama faydasını gören çok bir araştır istersen.

Demir eksikligi olabilir cunku bahsettigin sorun bendede vardi. demir ilaci kullandm ve duzeldi. Kan testi yaptirmani tavsiye ederim.

Huuuuuu doktor dönüş yaptı, haftaya hasar testi için gelsin dedi eşime. Ben de o testin sonucuna göre inşallahh
Sabrın sonu inşallah çok güzel sonuçlanacak canım ya seninde minnaklarının haberini en kısa zamanda sağlıcakla hayırlısıyla alacağız inşallah dualarım sizinle

Mrsmai cevap verdiğin için çok teşekkür ederim Senin bu mesajın bana umut oldu ve diğer normal doğum yapan arkadaşların mesajları ama tabii ki riski atamayacağı bir durum içerisindeyim doktorların ile görüştükten sonra son kararı vereceğim
Bi tuhaflık vardi ama belliydi. Tüp bebek için başka doktor bulayım en iyisi
Doktora güvenmek çok önemli hayatım sorgusuz kendini teslim edebileceğin birine ameliyat olmalısın
Yaaaaa masallahh canimm ne guzel buyumusler oylee
Bolovia teyzee ne güzel büyümüşüz değil mi tombik tombik olduk artık
Ben histereskopi ameliyatı sonrası normal doğum yaptım. Benim delinme gibi bir şey söz konusu değildi ama bir sıkıntı yaşamadım
Canım benim cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. anlıyorum ki histeroskopi sonrası normal doğum yapanların sayısı azımsanacak kadar da değilmiş doktorlarımıza fikir alışverişinde bulunduktan sonra eğer bir problem olmayacağını söylerlerse bunun için ben de Savaş vereceğim
Aman iyi yönlendirmesi de güzel kız yoksa doktor bulana kadar canımız çıkar
Canım yönlendireceğidoktor için şimdiden para biriktirmeye başla hiç öyle ucuz değiller

Iyi çok şükür canım ben evlendigimden beri ruyamda sicrayarak uyaniyordum. Cevşen taktigimdan beri çok şükür korkmuyorum öyle. Ama arada bir aniden düşme hissim oluyor. Geçen gün bi arkadaşla konuştum o dedi bana senin okunman lazım diye

Ayy cidden mi kız bende dedim normal doktordur işte cahillik zor zanaat güzelim

Canım nar suyu prolaktin arttırıyormuş narı çok duydum ama artarsa diye korkuyorum onla çok uğraştım çünkü ben inşallah kalınlaşır canım yürüyüş baya yaptım 1 saat falan yürüdüm günde 11 bin adım yaptım çarşambadan beri inşallah etki eder sana kalınlığı için bişey demişmiydi peki bana hiç demedi ya normalde bi yorum yapardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…