Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum şöyle ki benim rahim zor kalınlaştı sabah öğle akşam 2 şer tane günde 6 adet kullandım üstüne climara bant kullandım birde. Ozan bey görmedi ama başka doktor hafif pco demişti kuzum. Bülent hoca ne diyecek bakalım
Bende de pco görünümü var canım günde 3 içiyordum 6ya çıkardı ve climara forte bant verdi işte ben o bandın östrojen bandı olduğunu bilmiyordum çıkınca araştırdım bu tarz hem 6 8 estrofemi ve bandı rahmi kalınlaşmayanlara vermişler genelde 🤦‍♀️ zaten anladım bi şey olduğunu çünkü bukez çok bastırdı ve inceledi demek kalınlığı iyi değil bir kızla tanıştım oda ozan beye gidiyor hatta kontrolüm onla aynıydı o kalp atışı için gitti ona sordum 3 tane vermiş günde ve bant kullanmamış oda öyle diyince iyice kuşkulandım neyse yapacak bişey yok canım en kötü ertelerler 🤷‍♀️

2020 Mayıs ayında amh 2.75 civarı çıktı bizim yaklaşık 6 ay falan denememiz oldu sonra o ara bı eşim covid oldu bı ben öldüm bı aileler oldu derken Aralık'ta tekrar gittim amh 1.78 çıktı doktor şok oldu hemen aşılama yapalım dedi. Yaptırmadım. eşimin testleri yok henüz die sonra testlerini yaptırdı ilk testinde iltihap ve hız sorunu vardı ilaç verildi ikinci test istendi ikincide hız iyi sayı morfoloji kötü geldi bidaha yaptır dediler yaptırdı ucuncude sayı ve hız sıkıntılı görüldü 😅 üroloji doktoru tüp bebek merkeziyle görüş derken kadın dogumcu ne alaka esin tekrar test versin dedi. 😅 Urolojiyi dinledik önce tüp bebek doktoruyla anlastik sonra iptal ettim.😅 Doktoruna mi denk gelemedik labaratuar sorunumu yaşıyoruz hala muamma😭😶
2. Amh yanlış ölçülmüş olabilir amh tan daha önemli olanı ultrason muayenesinde yeterince folikul görünüyor mu? Folikul varsa amh için endişe etmiyor doktorlar ama yine de ağırdan almamak gerekiyor. Rahim filminde her şey normalse yumurta gelişimine katkısı olan coq10, balık yağı gibi takviyeler kullanıp sonra tüp bebeğe başlayabilirsiniz

Oyyyyy ben onların fotoğraflarını yerimmmmmmmmmm yerimmmmmmm çok güzellerrrrrrr:KK200: Maşallahhhh canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Çok şükür bende p.tesi göreceğim inşallah. 4 lü ultrasonda :KK200:

Yaaa bu resmen kabuklu fisfik ❤️

Çok şükür ya. Acaba hareketli olmaları kime çekmiş :KK68:

Maşallah maşallah 🥰🥰🧿🧿🧿🧿

ayyyy yerimmm sizi maşalllah ne kdr güzelsinizz yarabbimmm sizzzz büyümüşler sıpalar misss gibilerrrrr :spor: :spor: :halay: :halay: ayyy bende haftaya gidemm bariii çok heveslendmmmmm :halay:

ayyyy yavrularımmmmmmm missss kokulularrrr saglıkla gelin inşallahhh :KK74: :spor: :dua: :KK200::emir_bebek::nazar: :anne: maşallah öne geçmişler kuzucum :halay:

Oy maşallah bunlar ne böyleee güzelliklerine bak sunlarin🙏💜❤️🎈🧿

yaaaa ama ağlarım amaaaa şunlara baaakkkkk yaaaa🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Canımız teyzoşlarımız hepinize çok teşekkür ederiz 🤗💚 Rabbim herkese nasip etsin inşallah tez vakitte💚

2. Amh yanlış ölçülmüş olabilir amh tan daha önemli olanı ultrason muayenesinde yeterince folikul görünüyor mu? Folikul varsa amh için endişe etmiyor doktorlar ama yine de ağırdan almamak gerekiyor. Rahim filminde her şey normalse yumurta gelişimine katkısı olan coq10, balık yağı gibi takviyeler kullanıp sonra tüp bebeğe başlayabilirsiniz
Fsh 11 olunca ilki yanlış die dusunduk. Sanırım en geç temmuz Ağustos gibi baslicam gibi eşimde. Bir yandan başladım takviye balık yağı Q10 ama çok düzenli kullanmasamda başladım onada

Amh 0.5 iken ikinci ayda kendi kendime hamile kaldım. Başka sebep yoksa sırf amh için çok endişe edilmemeli bence
Takılma diyende çok aslında 1.78 de fena değil deniliyo. Şimdiki doktorum yumurtlama tembelli var dedi bakalım ona göre başladı tedavi olmazsa artık 8 inci ay falan başlarım tüp bebeğe.

X