Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim Ankara'da başkent üniversitesi Hulusi Zeyneloglu var. İnstdan da bakabilirsin harika bi doktordur. Ankarada olsam ona giderdim direk, Ankara'da yaşadım bi cok kisi memnun canim
Çok iyi doktorlar var hepsi referanslı aslında ama insan şaşırıp kaliyo. Bu işler zormuş. Doğru doktoru bulmak lazım. Bazıları yaparız tüp bebeği tutarsa tutar tutmazsa hadi güle güle diyo. Bı araştıralım, bidaha deneyelim bu sefer şöyle yapalim ,böyle müdahale edelim diyeni bulmak zor. Parasını toparlamak bile ne kadar zor bu işlemlerin orasını düşünen yok.

Canım biz o doktoru koskoca Hatay'da bulamadık ama Adana'da bulduk çok şükür

Aaaa gerçekten mi cnm o zaman hemen okut kendini canim inşallah geçer bn okuttum şükür iyiyim

Yenimi yükseldi cnm sanki 600du en son
650₺ idi Ocak ayında 750 oldu.
Adana'da uzak be canım nasipten öte yol yok derler kuzum. Sizin için vesile olacak kişi demekki ordaymis. bizede Allah doğru yeri göstersin inşallah.
Aynen öyle canım benim ama bak Teo da Elazığ'dan geliyor arabayla 4.5 saat çok uzun değil aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…