Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de pco görünümü var canım günde 3 içiyordum 6ya çıkardı ve climara forte bant verdi işte ben o bandın östrojen bandı olduğunu bilmiyordum çıkınca araştırdım bu tarz hem 6 8 estrofemi ve bandı rahmi kalınlaşmayanlara vermişler genelde zaten anladım bi şey olduğunu çünkü bukez çok bastırdı ve inceledi demek kalınlığı iyi değil bir kızla tanıştım oda ozan beye gidiyor hatta kontrolüm onla aynıydı o kalp atışı için gitti ona sordum 3 tane vermiş günde ve bant kullanmamış oda öyle diyince iyice kuşkulandım neyse yapacak bişey yok canım en kötü ertelerler

2. Amh yanlış ölçülmüş olabilir amh tan daha önemli olanı ultrason muayenesinde yeterince folikul görünüyor mu? Folikul varsa amh için endişe etmiyor doktorlar ama yine de ağırdan almamak gerekiyor. Rahim filminde her şey normalse yumurta gelişimine katkısı olan coq10, balık yağı gibi takviyeler kullanıp sonra tüp bebeğe başlayabilirsiniz

Oyyyyy ben onların fotoğraflarını yerimmmmmmmmmm yerimmmmmmm çok güzellerrrrrrr Maşallahhhh canım

Çok şükür bende p.tesi göreceğim inşallah. 4 lü ultrasonda

Yaaa bu resmen kabuklu fisfik

Çok şükür ya. Acaba hareketli olmaları kime çekmiş

Maşallah maşallah

ayyyy yerimmm sizi maşalllah ne kdr güzelsinizz yarabbimmm sizzzz büyümüşler sıpalar misss gibilerrrrr ayyy bende haftaya gidemm bariii çok heveslendmmmmm

ayyyy yavrularımmmmmmm missss kokulularrrr saglıkla gelin inşallahhh maşallah öne geçmişler kuzucum

Oy maşallah bunlar ne böyleee güzelliklerine bak sunlarin

yaaaa ama ağlarım amaaaa şunlara baaakkkkk yaaaa
Canımız teyzoşlarımız hepinize çok teşekkür ederiz Rabbim herkese nasip etsin inşallah tez vakitte

Fsh 11 olunca ilki yanlış die dusunduk. Sanırım en geç temmuz Ağustos gibi baslicam gibi eşimde. Bir yandan başladım takviye balık yağı Q10 ama çok düzenli kullanmasamda başladım onada

Amh 0.5 iken ikinci ayda kendi kendime hamile kaldım. Başka sebep yoksa sırf amh için çok endişe edilmemeli bence
Takılma diyende çok aslında 1.78 de fena değil deniliyo. Şimdiki doktorum yumurtlama tembelli var dedi bakalım ona göre başladı tedavi olmazsa artık 8 inci ay falan başlarım tüp bebeğe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…