Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hiç bişey paşa paşa bekliceksn koçiskonu
evet bbgm dkkt edyrm beslenmeye kilo almayıda kafama takmaz oldum az yesekte alcaz illa ki yeter ki bebişim iyi olsun yeter

Kızlaaar harika bir haberim var merve hamileeee hem de doğallll tedaviye gidecekti adet bekliyordu maşallah gebe kaldığını öğrendi
ayyy şakaaaaaaaaaaaa ciddimisinnnnn çok sevndmmmmmmm allahım oldurmayanı oldurursun yarabbim bnce bu bizim kızlara umut olsunnnnn ohhh bayram yeriii olsun her yerrrr yeni mi öğrenmiş peki merve hayırlı uğurlu olsun canm allah tamamına erdirsin inşallah

Kızlaaar harika bir haberim var merve hamileeee hem de doğallll tedaviye gidecekti adet bekliyordu maşallah gebe kaldığını öğrendi
ayy evet ya bende gördüm rabiim ne kadar büyük geçen sene ben kimyasal gerçirdiğimde bana çok destek olmuştu konuşuyorduk o zamandan beri bekliyorduk rabbim yüzüne güldü inşallah sağlıkla kucağıan alma nasip olur

Rabbim sana da nasip etsin kuzuşum

aminn kuzuum aminn inşallah niyeyse bu ay çok umutluyum gerçi değerlendirme olmadı diş tedavisinden ama nedense içimde bir şey var sanki artık yaklaştı iyice:)

aynen canım valla öyle yaptım iyi yedim
Seni yaramaz seniiiii anne yemeği gibisi var mı yaaa ohh mis afiyet olsun. Canım insan hissediyor bak. İnşallah güzel haber yakında

Seni yaramaz seniiiii anne yemeği gibisi var mı yaaa ohh mis afiyet olsun. Canım insan hissediyor bak. İnşallah güzel haber yakında
valla yok ya bitaneler onlar iyi ki varlar inşallah kuzum inşallah hayırlısı ile bu ara pozitif düşünceye taktım hep kendimi pozitife itmeye çalışyorum artık yetti bu negatiflik :)

valla yok ya bitaneler onlar iyi ki varlar inşallah kuzum inşallah hayırlısı ile bu ara pozitif düşünceye taktım hep kendimi pozitife itmeye çalışyorum artık yetti bu negatiflik :)
Biz duyguşla Yusuf Yusuf bekliyorduk edaecoo ama çok şükür nasip etti rabbim.

İyiyim canım benim , Reglimin gelmesii bekliyorum artık.. tabi gelirse, %1 umut her zaman vardır...
İyi o halde operasyon o kadar kokutulacak birşey değilmiş :))) Moralim düzeldi

Çok teşekkür ederim canım, içime su serptiniz.. iyiyim çok şükür...
Sen nasılsın bebişler nasıl, herşey yolunda mı :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…