Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim canım, içime su serptiniz.. iyiyim çok şükür...
Sen nasılsın bebişler nasıl, herşey yolunda mı :))))
Ne demek hayatım güzel günler yakında. Cücüler iyi ben de iyiyim hamd olsun şimdilik her şey yolunda
aynen çok şükür geldi bebişleriniz canım inşallah bize de gelir öyle beklemeye de razıyım
Aminnn tez vakitte gelecek inşallah
Merveyi tebrik ediyorum, bu topikte miydi bilmiyorum ama sağlıkla gelsin bebeği... :)))))
Arada uğradığı olur canım sevdiğimiz arkadaşımız

LaRisaCca Simgem eşim test verdi bugün. Akşam üstü alacak. Ben arkadaş rahatsız onun canlı derslerini yapıyorum. Ne yiyon içiyon
Ellerine sağlık canım test sonucunu söyle muhakkak merak ederim. Kahve içecem şimdi yapıp arada bir iç dediler miden bulansa da

Minnoşum iyidir inşallah teyzeleri Benim bulantı ve baş ağrım var, çok fazla takip edemiyorum burayı,kusma yok çok şükür ama sürekli birşey yiyorum midemi bastırmak için,galiba çok kilo alacağım Birkaç gündür başım çok ağrıyor, bugün vicks sürüp deneyeceğim bakalım işe yarayacak mı,başka bir öneriniz var mı. Hormonlardan oluyor galiba ya da kan hacmi artıyormuş bu zamanlarda, ondan oluyor. Sizler nasılsınız herkes iyi değil mi

nedennnnn kahve yararlımıymış
bebeğin zekasını geliştiriyor Muş günde 1 tane kahve
Canım evet normal böyle olması geçici bir süre olacak bol su tüketmeye çalış geçmiş olsun tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…