Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Başka aşı yok iki dozu gebeliğe denk geliyormuş. Fiyatı gözün görmüyor gerçekten biz nifty test için de 3000 TL ödemiştik. İlk başta da gebe kalmak için muayene gidince hormon testlerini iğneyi falan da karşılamıyor ya iyi masraf yaptık. Ama çok şükür diyorsun 💜
Bebek başlı başına masraf ama gebeliğe hazırlık da ciddi masraf oluyor gerçekten. Sağlıkla kucağımıza alalım da hamd olsun bugünümüze

Niye alma diyesin ki onlar da heyecanlı 🤗 zaten soruyorlardı r istemediğin beğenmediği n şeyi almazlar Allah razı olsun hepsinden

Başka aşı yok di mi

Fiyatlar çok yüksek ömür ya ama insan mevzu yavrusu olunca gözden çıkarıyor

Bizim hoca da tek bebeğe 900 alıyormuş ikizi sormadım daha. Belki de özel hastanede yaptırırım detaylıyı özel sağlık karşılıyor zaten

O kadar para verdim çocuğumun düzgün fotosunu almadan gitmem 😂😂😂
Napalım kuzum o kadar uğraştık şimdi de vermemek olmaz..
Zaten görümcem ve teyzem aman ne gerek var dedi asabımı bozdu :bicak:
birazda inada illa olacak dedim :rolleyes:

Aa ben ilk defa duydum böyle bir şeyi. Bu anneanne dedeler ne yapsın artık kıyamam 😊
biz yine istemedik illa direten ve bu yüzden dünürler bir birine gireni gördüm.
Çok şükür kayınvalidem de ablamların kide karışmadı buna.

Niye alma diyesin ki onlar da heyecanlı 🤗 zaten soruyorlardı r istemediğin beğenmediği n şeyi almazlar Allah razı olsun hepsinden

Başka aşı yok di mi

Fiyatlar çok yüksek ömür ya ama insan mevzu yavrusu olunca gözden çıkarıyor

Bizim hoca da tek bebeğe 900 alıyormuş ikizi sormadım daha. Belki de özel hastanede yaptırırım detaylıyı özel sağlık karşılıyor zaten

O kadar para verdim çocuğumun düzgün fotosunu almadan gitmem 😂😂😂
Aynen kuzum allah razı olsun ❤️❤️❤️ ben detaylıya 500 tl vericez 14 nisan sabah 10 da tok gel 40 45 dk sürüyor dedi bakalım

Benim ağrımıyor bin şükür öksürük de yok çok yormuştu beni Teo ya

He ya Cero 😂 sorma . Canı sağolsun yavrularımın doğmadan varlıkların ı hissettiriyor lar 😂😂

Çok iyi yapmışsın zaten devir zor insanlar imkan dahilinde ellerinden geleni yapıyorlar kendi yağımızda kavrulmamız en iyisi 🥰
kesinlikle canım sağlık olsun herşey oluyor valla.

Benim 1000 TLydi. Sakarya'dayım. İstanbul çevresi büyük şehir falan bu faktörler etkili sanırım fiyat aşamasında
Bazılarını okuyorum 40 bin TL tüp bebek ödemesi yapmışlar burada 3 kere yapılır o paraya mesela
Napalım kuzum o kadar uğraştık şimdi de vermemek olmaz..
Zaten görümcem ve teyzem aman ne gerek var dedi asabımı bozdu :bicak:
birazda inada illa olacak dedim :rolleyes:
Kız ne demek ne gerek var ? Bazen aile büyükleri istiyor ki kendi zamanlarındaki gibi kapalı kutu olsun doğumda görelim bebeği. Ama artık yediğimiz içtiğimiz soluduğumuz hava bile eskisi gibi değil bebeklerde risk oranı yüksek ,iyi yaparsın ömürcüm . Mantıklı olan yaptırman.

Aynen kuzum allah razı olsun ❤️❤️❤️ ben detaylıya 500 tl vericez 14 nisan sabah 10 da tok gel 40 45 dk sürüyor dedi bakalım
Çikolata nutrlle tatlı bir şeyler yersen kıpır kıpır onu öyle izlemek aşırı keyifli 😊 benimki annesi gibi Nutella seviyor. Bir gün okula gidiyorum sürekli ayakta falan olduğum için hareketini az fark ediyorum. Akşam Nutella yiyip uzanıyorum ohh misgibi tekmeler yumruklar geliyor 😊

kesinlikle canım sağlık olsun herşey oluyor valla.
Yavrularını sevsinler 💜
Bazılarını okuyorum 40 bin TL tüp bebek ödemesi yapmışlar burada 3 kere yapılır o paraya mesela

Kız ne demek ne gerek var ? Bazen aile büyükleri istiyor ki kendi zamanlarındaki gibi kapalı kutu olsun doğumda görelim bebeği. Ama artık yediğimiz içtiğimiz soluduğumuz hava bile eskisi gibi değil bebeklerde risk oranı yüksek ,iyi yaparsın ömürcüm . Mantıklı olan yaptırman.
Tüp bebek de sanırım 20 25 gibi bir şeydi burada sormuştum bir de çok seçeneğin olmuyor o yüzden yakın olsun biraz pahalı olsun mantığıyla da kabul ediyor insanlar.

Hiç ağrısı olmayanlar da oluyormuş. Benim ilk gün çok olmadı mesela. İkinci gün ağrım daha çok oldu. Ve dayanıklıyımdır ben öyle ufak tefek ağrılara canım yanıyor demem yani 😊 inşallah ağrısız rahat rahat geçer. Parol içebilirsin diyorlar ben ilaç almadım hiç dayandım. Buz tutabilirsin rahatlatıyor otururken falan bir de pamuğa kolonya döküp koyabilirsin öyle yaptım ben 😊
ben oksapar iğne de kullanıyorum koldan ya canım. o bile ara ara ağrı yapıyor sanırım bu bana baya ağrı verecek gibi geliyor. inşallah olmaz da.

Yavrularını sevsinler 💜

Tüp bebek de sanırım 20 25 gibi bir şeydi burada sormuştum bir de çok seçeneğin olmuyor o yüzden yakın olsun biraz pahalı olsun mantığıyla da kabul ediyor insanlar.
Valla canım benim şehrimde de yapan çok yer vardı ama ben adanayı seçtim. Güvenmek çok önemli biz dr u laboratuvar ı embriyolog u çok arastırdık şükür ki memnun kaldık cero cum

Çikolata nutrlle tatlı bir şeyler yersen kıpır kıpır onu öyle izlemek aşırı keyifli 😊 benimki annesi gibi Nutella seviyor. Bir gün okula gidiyorum sürekli ayakta falan olduğum için hareketini az fark ediyorum. Akşam Nutella yiyip uzanıyorum ohh misgibi tekmeler yumruklar geliyor 😊
Aynen öyle yapıyorum kuzum giderken sütlü çikolata alıyorum yanımaa allahım kıpır kıpır şimdi daha da büyümüştür sıpa günden ☺️😂

X