Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim ağrımıyor bin şükür öksürük de yok çok yormuştu beni Teo ya

He ya Cero 😂 sorma . Canı sağolsun yavrularımın doğmadan varlıkların ı hissettiriyor lar 😂😂

Çok iyi yapmışsın zaten devir zor insanlar imkan dahilinde ellerinden geleni yapıyorlar kendi yağımızda kavrulmamız en iyisi 🥰
Beni de öksürük perişan etmişti canım. Rabbim tekrar yaşatmasın.

Tek sıkıntım o benim de 😂 su içmeden gidersin öyle bir durumda içeri girmeden de hemen tuvalete gir. Zaten o keyifle aklına bile gelmez 😂
Artık öyle yapacağım mecburr 😂 45 dk olsa sorun yoktu da 2 tane olunca 1.5 saat mesanenin geri dolması için ideal süre 😂😂 akşamdan su içmeyin bari

nur1134 nur1134 canım tüp ü arastırdın mı ne yaptın
merhaba canım. evet doktorum argifertil f isminde bir takviye verdi. rezervim düşük olduğu için yapılana kadar yumurta kalitesi artsın diye. eskişehirde yaptıracağız Allah izin verirse. normal şartlarda devlet karşılamıyor fakat rezervim düşük olduğu için 3 hak verdiler. 8 nisanda gerekli evrakları hazırlayacağız. 1 ayı bulurmuş heyetten onay almak. daha sonra da başlayacağız işte

Artık öyle yapacağım mecburr 😂 45 dk olsa sorun yoktu da 2 tane olunca 1.5 saat mesanenin geri dolması için ideal süre 😂😂 akşamdan su içmeyin bari
Evet evet sana şimdi zaman çabuk geçer bana son 2 haftadır geçmiyor yoksa hafta başlayıp bitiyordu hiç anlamıyordum.

Beni de öksürük perişan etmişti canım. Rabbim tekrar yaşatmasın.
Seni ,eniştem ikiz gebe kalacağından detaylıya götürmeyecek 😂ne gerek var hareket ediyorlar işte normal kontrollerde de sorun yok para tuzağı bunlar diyecek 😂
Benim heyecandan hep wc geliyor sizi bilemeyeceğim kızın söylediğini söylüyorum ben 😂😂😂 karnım tok mesanem boş sabah 10 da bebemi görmek üzere hazır ve nazır olacağım 😎😁🤣
😂😂 Bana da anlat çıkınca naptığını
merhaba canım. evet doktorum argifertil f isminde bir takviye verdi. rezervim düşük olduğu için yapılana kadar yumurta kalitesi artsın diye. eskişehirde yaptıracağız Allah izin verirse. normal şartlarda devlet karşılamıyor fakat rezervim düşük olduğu için 3 hak verdiler. 8 nisanda gerekli evrakları hazırlayacağız. 1 ayı bulurmuş heyetten onay almak. daha sonra da başlayacağız işte
Çok sevindim canım benimmm 🤗🤗🤗🤗 gözün aydın süreç bir başladı mı bir bakmışsın hoop hamilesin Allah ilk denemede nasip etsin kuzum
Valla dövecem sizi bu ne kadar hızlı sayfa ilerlemiş :KK70:
😂 Sen yetişeme diye

Seni ,eniştem ikiz gebe kalacağından detaylıya götürmeyecek 😂ne gerek var hareket ediyorlar işte normal kontrollerde de sorun yok para tuzağı bunlar diyecek 😂

😂😂 Bana da anlat çıkınca naptığını

Çok sevindim canım benimmm 🤗🤗🤗🤗 gözün aydın süreç bir başladı mı bir bakmışsın hoop hamilesin Allah ilk denemede nasip etsin kuzum

😂 Sen yetişeme diye
Napcam bebeğimi görünce hipnotize oluyorum video da çekemem telefonu almazlar artık tek basımayım eşim dışarda bekler bebeğim gül cemalini göstersin de bi vesikalık alabilelim diye dua edicem 😂😁😁😎

Ceren senin bebek aşağı dönmüş fotoda :KK200:
Nasıl düşünüysun doğumunu ?
Valla o konuda hiçbir fikrim yok yani bir problem olmazsa doktorum da herhangi bir tarafa yakın hissetmiyorsun ilk doğum olacak ben normal öneririm dedi. Ama son haftalarda duruma göre konuşuruz strese girme şimdiden dedi 😊Normale yakın hissediyorum kendimi ama bakalım

X