Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Morali yüksek tutmak lazım. Ben yapamadım ama sen yap. bol c vitamini, bol dinlenme. Kendini hiç yorma canım. İlk günler her yer virüs zannıyla aşırı temizlik takıntısı oluyor.
Suan ztn halsizlik var yarinki durum ne olur bilmiyorumm
Hepsini dinlicimm
Yarin c vit takviyesi falan isticem

Ay hadi bakalım insallah tutunur bebişin sana bilgilendirir miisn bizi de gelişşmeleri ilaçları vs
Bilgilendiririm tabi canım şuan tek estrofem kullanıyorum günde 3 adet bide folik asit d vitamini ve balık hapı çarşamba kontrolüm var inşallah herşey yolunda gider hepimiz alırız bebişleri kucağımıza sende stres yapma canım sakın 2. Adetin gecikmesi normalmiş 1. Adetinde gelir merak etme onda bi sıkıntı olmuyor diye biliyorum

Suan ztn halsizlik var yarinki durum ne olur bilmiyorumm
Hepsini dinlicimm
Yarin c vit takviyesi falan isticem
Canm mümkün mertebe yatış pozisyonunda ol ve vitaminli şeyler ye kendini yorma ikiniz ayrı odalarda kalın bol c vitamini ye sarımsaklı süt içebilirsiniz iç bagısıklıgı güçlendiriyor morelini yüksek tut evde olmanın keyfini çıkar bundan sağmış olun canım inşallah hafif geçer

Pozitifmis esimm
Çok geçmiş olsun canım Sana test yapıldı mı? Kolaycacık atlatın inşallah
Günoooo
Hayırlı kandiller kızcelerim Allah her senelere sağ eylesin kimin kalbinde ne muradı varsa versin hakkımızda hayırlısını eylesin inşallah
Herkese hayırlı kandiller Musmutlu sağlıklı günler yaşayalım inşallah

Günaydınnnnnnn

Ben test yaptirimmi .zaten mecbur evdeyim bilemedim.
Canım semptom gösterince yaptırmalısın şuan negatif çıkarsın ve lütfen 14 gün evden çıkma bulaş olacak kişilerin nasıl anlatacağını bilemezsin Allah korusun kimseye sebep olmak istemezsin . Bugün nasılsınız canım?
Günoooo
Hayırlı kandiller kızcelerim Allah her senelere sağ eylesin kimin kalbinde ne muradı varsa versin hakkımızda hayırlısını eylesin inşallah
Hayırlı kandiller kuzucum
Günaydın Canlarım...

Hayırlı hafta sonları hayırlı Kandiller...
Tüm Duaların kabul olacağı, beraat edeceğimiz gecemiz olsun..
Hayırlı kandiller ömürcüm

G Ü N O

Hayırlı kandiller canım arkadaşlarım Rabbimin sonsuz merhametini esirgemeyeceği bu günde tüm evlat müjdesi bekleyenlere müjdesinin tez vakitte gelmesini,gebelerin sağlıklı gebelik,evlat ve doğum sahibi olmalarını dilerim hastalara şifa dertlilere deva olsun inşallah. Rabbim her sene bugünlere çıkarsın

Cok tesekkur ederim canım benim. İnsallah tüm işlerimiz rast gider Allah isteyen herkese nasip etsin tez zamanda hayırsıyla bu mübarek günde dualar kabul olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…