Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pozitifmis esimm 😭
Canım eşin bir odanın içinde izole olsun ve o odadan çıkmasın mümkün mertebe. Hemen ilaçlara başlaması iyi olur. Bol c vitamini şart hatta mümkünse bağışıklık güçlendirici ilaç da alsanız iyi olur 😔 sana şimdi çok fazla hassasiyet düşecek ve bence sen de işe gitmeyerek evde izole ol canım benim. Çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm

Canım eşin bir odanın içinde izole olsun ve o odadan çıkmasın mümkün mertebe. Hemen ilaçlara başlaması iyi olur. Bol c vitamini şart hatta mümkünse bağışıklık güçlendirici ilaç da alsanız iyi olur 😔 sana şimdi çok fazla hassasiyet düşecek ve bence sen de işe gitmeyerek evde izole ol canım benim. Çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm
yasak zaten canım. temaslının işe gitmesi

Herşeyin başı sağlık canım. Seni çok iyi anlıyorum. Kuzum mümkün mertebe izole olun birbirinizden ki virüs yükünüz az olsun. Biz olmadık benim ağır geçti.
Yani bizim sperm sorunumuz yok ama bunun yan etkisi ne olur bilemeyiz.
Pazartesi randevusu olan biri icin suanki durum yikiklik 🤣

Hoşgeldin canım 🤗 gözün aydın çok sevindim adına inşallah bu ayki tedavinle bebeğine kavuşursun.

Ne demek keşke birşey yapablsek 🤗💛

Üzülme canım inşallah bu yeni ayda gebelik müjdeni alırsın 🤗

Merhaba canım. Sistit tedavi olman gereken önemli bir durum gebeliğe engel olabilir. Ama 1 yıl kendi kendine denemeden ilaç tedavisi vermiyor normalde doktorlar. Çok yeni başlamışsın gebelik çalışmasına bence ovülasyon testı al yumurtlamanı takip et o şekilde değerlendir. Erkenden hormon yüklenmek çok doğru değil. Kaç yaşındasın?

Ellerine sağlık canım benim. Geçmiş olsun dişlerine ne oldu? Biz iyiyiz canım çok şükür şimdilik herşey yolunda. 23 Nisan'da adanada 2 Nisan'da burda kontrolümüz var🤗

Selam yeşilcim. Çok sevindim adına. Yeni kanama alanı küçük bir alan mı? Pembe lekelenme geliyor mu? Aman canım hiçbirşey senden önemli değil. Uzan boşver bebişler iyice tutununca herşey yoluna girecek. Ben bütün gün yatıyorum zaten yeşilcim 🤭🤭 hiç kalkmıyorum 😁
Yaptınız zaten sorularıma cevap verip bilgilendirip umut ektiniz yüreğime teşekkür ederim 😊🌺

Ztn hiteroskopi fln diyorduk yaa hemen randevumu 14.gune fln ertelim😭
Canım yarın karantinanızın 1. Günü ona göre hesapla işte 😔 bir de ilaç için arayacak filyasyon ekipleri kullanmamazlık etmesin. HES koduyla takip edersin risksiz olunca gitmen gerekiyor hastaneye

X