Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadas sadece usume belirtisiyle gitmis pozitif cikmis
Baska belirti yokmus
Korkuttu bizi🥰
Üşütmebelirtisi derken? Mesela benim boğazım ağrıyor şuan sesim çatallı gidip geliyor ama pazar günü çok kötü bir havada dışarı çıkınca üşüttüm, eminim yani

Üşütmebelirtisi derken? Mesela benim boğazım ağrıyor şuan sesim çatallı gidip geliyor ama pazar günü çok kötü bir havada dışarı çıkınca üşüttüm, eminim yani
Atesi yokmus ama grip olursun ya icin üsür onun icin gitmis test yaptirmis
Esimdede sesinde kisilma fln var
Mutaasyona ugramis ya degisik belirtiler mi didik 🤣💩

Canım ilk adetim opudan 10 gün sonra oldum ama tarlusal vermişlerdi bana ikinci adetim tam 42. gün geldi normalde 28 32 günde olurdum ilaçta vermediler canım bide ben gelmedikçe stres oldum oda gecikme yaptı heralde stres yapma o geleceği zaman geliyor cidden 😂
Ayy hadi yaa benmde öyle oldu galiba ikinciyi bıraktım ilki gelse rahatlıcam da 😂
Senin transfer oldumu canım 😊

Suss sen olmaa
C vitamini takviyesi fln aliyormusun kuzum
Doğal olarak hergün tüketim yapıyorum bugün 1 bardak portakal suyuna 1 limon sıkıp içtim elmamı yedim muzumu yedim. Yoğurdumu yiyorum sütümü içiyorum maşallah güzel besleniyorum ama benim bildiğim mutasyonlu virüs baş ağrısı baş dönmesi ve odak sorunu ile kendini gösteriyor

Doğal olarak hergün tüketim yapıyorum bugün 1 bardak portakal suyuna 1 limon sıkıp içtim elmamı yedim muzumu yedim. Yoğurdumu yiyorum sütümü içiyorum maşallah güzel besleniyorum ama benim bildiğim mutasyonlu virüs baş ağrısı baş dönmesi ve odak sorunu ile kendini gösteriyor
Bas agrisi var
Donme ve odak sorunu yok 💩
Bende muhakkak solediklerini yaparim canim ama esim okdr dikkatli dgldir💩

Bas agrisi var
Donme ve odak sorunu yok 💩
Bende muhakkak solediklerini yaparim canim ama esim okdr dikkatli dgldir💩
Benimki de gebelikten yoksa öyle çok dikkatli tüketim yapmıyorum 😁 bende baş ağrısı filan da yok. Ben kesin üşüttüm ama enişte şüpheli 😁 çünkü sabah uyandığımda hani boğazı şişen biri boğazı tıkalı kalkar ya öyle kalktım

Benimki de gebelikten yoksa öyle çok dikkatli tüketim yapmıyorum 😁 bende baş ağrısı filan da yok. Ben kesin üşüttüm ama enişte şüpheli 😁 çünkü sabah uyandığımda hani boğazı şişen biri boğazı tıkalı kalkar ya öyle kalktım
Eniste aşiri supheli ,bende ondan supheli🤣
Soguk birsey ictinmiki🥰

X