Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahat edersin artık inşallah canım diş çok fena birşey 🤗

Ayy ben de pazar günü üşüttüm boğazım ağrıyor muhtemelen eşin de öyle oldu havalar çok soğuk ya

Çok şükür annelerimiz var ya 😁

o_Oyine mi karıştırdım ya bi de mutlu oluyorum kendi kendime aklımda tutabilmişim diye 😂

:sus:😂

Ay nasıl Bir sorumsuzluk bu ya.. dosyayı vermemek de ne demek nasıl bir saçmalık bu iyi ki bıraktım canım.

Beni bir tek sen anlıyosun duyguş 😂😂😂

Seni hiç unuturmuyum bennn 😂
Geçmiş olsun bbgm diş kötü vallahi 🤦‍♀️🤦‍♀️
Çok sağolun canlar💕 aynen ben süt dişlerim döküldüğünden beri çektiğim iiçin bezdumm🤦‍♀️

Kızlarrr iyi aksamlar herkese 🤗
Opu'dan kaç gün sonra adet oldunuz?
Benm opunun 11.günü bugun ağrı var gelen giden yok. Dünde doktora yazdım olursun o yolunu bulur yazmış 😂😂 patladım patlıcam olsamda kurtulsam yahu 🤔
Canım ilk adetim opudan 10 gün sonra oldum ama tarlusal vermişlerdi bana ikinci adetim tam 42. gün geldi normalde 28 32 günde olurdum ilaçta vermediler canım bide ben gelmedikçe stres oldum oda gecikme yaptı heralde stres yapma o geleceği zaman geliyor cidden 😂

Allah korusun canım aman dikkat et🤲 bu bebiş ler gelene kadar canımızı okuyor geliyorlar yine canımızı okuyorlar, gelsinler sağ Salim de bizde onların canını okuyalım😊

🤣🤣🤣 Bir değil iki tane olunca tahmin edemiyorum ama sen yaşayınca göreceğiz caağnımm 😁
Yok be kuzu yine kıyamayız onlara bulana kdr ztn gözümüzün kökü kurudu elbet geçer bugünlerde az daha sabır yine de halimize binlerce şükür 🤗🤗🧿🧿🤲🤲

o_Oyine mi karıştırdım ya bi de mutlu oluyorum kendi kendime aklımda tutabilmişim diye 😂
Ya valla benim işler o kadar karışıkki beni herkesle karıştırabilirsiniz, biraz ondan biraz bundan, bi doktor başka bişey diyo öbür doktor tamamen ters bişey sölüyo, o kadar daraldımki 😔

Yok be kuzu yine kıyamayız onlara bulana kdr ztn gözümüzün kökü kurudu elbet geçer bugünlerde az daha sabır yine de halimize binlerce şükür 🤗🤗🧿🧿🤲🤲
Çok haklısın canım zor bulunca nasıl kıyar insan 🥰🤗

Yok yok yasak bitimine az kaldı 😂😂 tbi bugn bnm doktor direk lekelenme oldu diyince ilişkiye mi girdiniz dedi 😂😂 adamlar yask diyince glba yasakları çiğneyecez gibi geliyor uzaktan bakınca 😂😂
Doktorların hepsi öyle galiba dışarıdan nasıl görünüyorsak 🤣

Çok sağolun canlar💕 aynen ben süt dişlerim döküldüğünden beri çektiğim iiçin bezdumm🤦‍♀️
Canım diş ağrısı nı Allah düşmanıma bile vermesin..
Ee fıtı fıtı buuu her yol mübah onlara 😂😂
😂😂😂 Yaramaz kocalar
Ya valla benim işler o kadar karışıkki beni herkesle karıştırabilirsiniz, biraz ondan biraz bundan, bi doktor başka bişey diyo öbür doktor tamamen ters bişey sölüyo, o kadar daraldımki 😔
Öyle deme kuzu Rabbim doğru kapılara cıkarsın bizi ben evden çıkmadan hep bu duayı ederim🤗💛

X