Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşgeldin canım. Canım histeroskopi diyen doktor hafif işlem yapınca iltihap aktı bir sürü deyip gördüğünü söylemiştin şahsen bu beni ikna ederdi heleki bana direk tüp öneren birini hiç dikkate almazdım

Geçmiş olsun tatlım iyi yapmışsın 😁 atarım muhakkak teyzesiii . Tabikiii siz hele bir çıkın tura 🤗

Canımız annişkolar 🤗

Rica ederim canım . Yumurtlamanın çoğu zaman takvimle uyumlu olmaz bu yüzden bazı kadınlar gebe kalamıyor. Bunu kendi kendine anlayamazsın. Ya Dr ile yumurta takibi yapmalısın ya ovülasyon testı. Bazı kadınlar adet bitiminde bazı kadınlar adetten 14 gün önce bazı kadınlar hemen adetten önce yani düzenli adet döngün de olsa yumurtlama zamanı n takvimle uyumlu olmayabilir. Canım zaten alttan bakmış foliküllerini göremez yoksa. Sadece karından bakarak görülmez alttan da görülür alttan daha iyi görülür

Canım eşin kalabalıkta çalışıyor demiştin inşallah griptir 😍

Yoruldun bugün 😁

İyi akşamlar canımmm biraz gecikebilir @Skrkz17 canım sen ne kadar süre sonra adet oldun ?

Geçti canım benim bulantılarım . Çok şükür alan küçük olduğu için üzülme canım durumu kötü olanları düşün hamd olsun halimize 🤗
Evet kuuzum fabrikadaa onlemler iyi ama sonucta bilmiyozzki
Ek işide sanayide🤣
Hafta basinda arabayla ugrasirken üşüdum dedi

Hoşgeldin canım. Canım histeroskopi diyen doktor hafif işlem yapınca iltihap aktı bir sürü deyip gördüğünü söylemiştin şahsen bu beni ikna ederdi heleki bana direk tüp öneren birini hiç dikkate almazdım
lariş karıştırdın o ben değilim, o Mucizemibekliyorummm Mucizemibekliyorummm arkadaşımızdı, bende aşılamada zorlanmışlardı ve geçen gittiğim doktor yine kontrol edip rahim içine geçmeye çalışıp geçememişti sadece, iltihap falan demediler bana, rahim ağzı çok dar sadece

lariş karıştırdın o ben değilim, o Mucizemibekliyorummm Mucizemibekliyorummm arkadaşımızdı, bende aşılamada zorlanmışlardı ve geçen gittiğim doktor yine kontrol edip rahim içine geçmeye çalışıp geçememişti sadece, iltihap falan demediler bana, rahim ağzı çok dar sadece
LaRisaCca LaRisaCca yine karıştırdın 😂😂

Eşim randevu aldı haftaya test verecek canım. Ona göre Bülent bey ne derse öyle hareket edeceğiz. Bayram sonuna ancak başlarım sanki
Hadi hakkımızda hayırlısı canım benim. Bende muayene olayımda bakalım o gün belli olur herşey. Dosyamızı da aldık
coconatt coconatt canım benim 1 Nisan yaklaşıyoorrr 😍😍😍 tahlillerin i verdin mi
Kuzum ay sorma kazasız belasız gitsek bir 😁 canım ben adet olmadım ya test yaptım negatif kist oluşmuş yine benim anladığım kasıklarımdan hissediyorum çünkü ilaçsız geçen her ay böyle oluyor. Kliniği aradım test yapmayın Bülent bey muayene etsin o gün gerekli görürse istediği takdirde yaparsınız dediler. Ayrıca dosyamızı aldık burdakilerden çok sinir oldum. Ben gidemedim eşim gitti kavga edip gelmiş 🤣 eşimin sperm sonucunu yanlış vermişler aradım hemen çemkirdim ne biçim iş yapıyorsunuz diye. Hemen gönderdiler doğrusunu💪🏻

Hadi hakkımızda hayırlısı canım benim. Bende muayene olayımda bakalım o gün belli olur herşey. Dosyamızı da aldık

Kuzum ay sorma kazasız belasız gitsek bir 😁 canım ben adet olmadım ya test yaptım negatif kist oluşmuş yine benim anladığım kasıklarımdan hissediyorum çünkü ilaçsız geçen her ay böyle oluyor. Kliniği aradım test yapmayın Bülent bey muayene etsin o gün gerekli görürse istediği takdirde yaparsınız dediler. Ayrıca dosyamızı aldık burdakilerden çok sinir oldum. Ben gidemedim eşim gitti kavga edip gelmiş 🤣 eşimin sperm sonucunu yanlış vermişler aradım hemen çemkirdim ne biçim iş yapıyorsunuz diye. Hemen gönderdiler doğrusunu💪🏻
Ay çok güzel ya. Hadi hayırlısı olsun canım

Ay çok güzel ya. Hadi hayırlısı olsun canım
Sağol canım ya inşallah güzel güzel ilerler bu defa hepimizin. Bu zamana kadar olan herşeyi yazıya döktüm doktora gidince unutmamak için.Yazarken yoruldum yaşarken ne hale geliyoruz bizler acaba diye düşünmeden edemedim😒

Anamm çekti dişimi kırıktı ama doktorum çok iyiydi anlamadım 10 dakika da bitti işim ama şimdi hiçbir şey yiyip içemeyeceğim ağzım yamuldu 😂😂 o kadar uyuşuk ki😪
Rahat edersin artık inşallah canım diş çok fena birşey 🤗
Evet kuuzum fabrikadaa onlemler iyi ama sonucta bilmiyozzki
Ek işide sanayide🤣
Hafta basinda arabayla ugrasirken üşüdum dedi
Ayy ben de pazar günü üşüttüm boğazım ağrıyor muhtemelen eşin de öyle oldu havalar çok soğuk ya
Ben anneme geldim 😂😂
Çok şükür annelerimiz var ya 😁
o_Oyine mi karıştırdım ya bi de mutlu oluyorum kendi kendime aklımda tutabilmişim diye 😂
:sus:😂

Ay nasıl Bir sorumsuzluk bu ya.. dosyayı vermemek de ne demek nasıl bir saçmalık bu iyi ki bıraktım canım.
Hamilelikten 😂😂 çok fazla şey ettirme 😂😂
Beni bir tek sen anlıyosun duyguş 😂😂😂
Beni tanıyor ya yeter bana 🤭🤭
Seni hiç unuturmuyum bennn 😂

Rahat edersin artık inşallah canım diş çok fena birşey 🤗

Ayy ben de pazar günü üşüttüm boğazım ağrıyor muhtemelen eşin de öyle oldu havalar çok soğuk ya

Çok şükür annelerimiz var ya 😁

o_Oyine mi karıştırdım ya bi de mutlu oluyorum kendi kendime aklımda tutabilmişim diye 😂

:sus:😂

Ay nasıl Bir sorumsuzluk bu ya.. dosyayı vermemek de ne demek nasıl bir saçmalık bu iyi ki bıraktım canım.

Beni bir tek sen anlıyosun duyguş 😂😂😂

Seni hiç unuturmuyum bennn 😂
Üşenmesem gidip gırtlaklayasım geldide benimki vermiş ağzının payını doktorun o yüzden umursamadım canım. Birde acilen tüp yapmamız gerek tekrar falan demiş eşimde " Ne tüpünden bahsediyorsun sen, hangi sorumsuzluğunuzdan bahsedeyim" falan demiş. Kız birde her ay kist oluyor ilaçla gönderip duruyorsun demiş eşim doktor ne dese beğenirsin "hayır kist falan yok " benimkinin siniri iyice zıplamış haklı olarak

Rica ederim canım . Yumurtlamanın çoğu zaman takvimle uyumlu olmaz bu yüzden bazı kadınlar gebe kalamıyor. Bunu kendi kendine anlayamazsın. Ya Dr ile yumurta takibi yapmalısın ya ovülasyon testı. Bazı kadınlar adet bitiminde bazı kadınlar adetten 14 gün önce bazı kadınlar hemen adetten önce yani düzenli adet döngün de olsa yumurtlama zamanı n takvimle uyumlu olmayabilir. Canım zaten alttan bakmış foliküllerini göremez yoksa. Sadece karından bakarak görülmez alttan da görülür alttan daha iyi görülür
Ya valla Allah razı olsun🙏🏽 Dediğin gibi yapıcam. Çok çok çok teşekkür ederim🙏🏽

Üşenmesem gidip gırtlaklayasım geldide benimki vermiş ağzının payını doktorun o yüzden umursamadım canım. Birde acilen tüp yapmamız gerek tekrar falan demiş eşimde " Ne tüpünden bahsediyorsun sen, hangi sorumsuzluğunuzdan bahsedeyim" falan demiş. Kız birde her ay kist oluyor ilaçla gönderip duruyorsun demiş eşim doktor ne dese beğenirsin "hayır kist falan yok " benimkinin siniri iyice zıplamış haklı olarak
Helal olsun enişteye valla. Gelmiş haklarından sana bırakmamış 😁
Ya valla Allah razı olsun🙏🏽 Dediğin gibi yapıcam. Çok çok çok teşekkür ederim🙏🏽
Ne demek hayatım senin için yapabileceğimiz ne olursa yaz 🤗
İğnemi oldum geldim şifa olsun inşallah 🤗 ama çok yaktı bu sefer 🤦‍♀️😂
Ohh şifa olsun . Merak etme canım prolüton iyidir

Ayyyyy Allahım sanki ellerinin altlarında oyuncağız biz gidip dövelim Bi operasyon yapalım

X