Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aslında güzel tedavi olan bir şehirdesn iyice araştır başka hastanelere de sor
Araştırıyorum kuzum olurda sizin kulağınıza bir doktor ismi gelirse banada söyleyin olur mu ❤️ Elimizden geldiği kadar maddi imkanlarımız yettiği kadar çabalayacağız pes etmeyeceğiz rabbim de İnşaAllah tez vakitte isteyen herkese versin 🌺🤲

Araştırıyorum kuzum olurda sizin kulağınıza bir doktor ismi gelirse banada söyleyin olur mu ❤️ Elimizden geldiği kadar maddi imkanlarımız yettiği kadar çabalayacağız pes etmeyeceğiz rabbim de İnşaAllah tez vakitte isteyen herkese versin 🌺🤲
Amin kuzum inşallah 🤲🤲 tbkide burada başka arkadaşlarda yardımcı olurlar seninde kafana başka herhangi birşey takılırsa lütfen sor 🤗

İstanbul kuzum var mı bir önerdiğiniz doktor hastane 😔
Canım Avrasya Hastanesi'nde Süleyman yeniocak var o iyi bir doktordur istersen bir görün bakalım tüp yapıyor mu bilmiyorum ama rutin için bir görün istersen
Hadi ya 3 yıl nasıl görmediler sen kim bilir o 3 yılda neler yaşadın 😔
Hep aynı haftada düşük yapıyordum canım tekrarlayan düşüklerden dolayı araştırıldım öyle öğrendik
Kız ben çok geç kalırım sizinde hakkınıza girmiyim 🤣🤣🤣
Senin de çokk yakında 🤩
Dorukta canım yaaa 😂 bian önce geçsin istiyorum ama bi yandan da beklemek istiyorum 😂😂
Niye canım 😁

Canım Avrasya Hastanesi'nde Süleyman yeniocak var o iyi bir doktordur istersen bir görün bakalım tüp yapıyor mu bilmiyorum ama rutin için bir görün istersen

Hep aynı haftada düşük yapıyordum canım tekrarlayan düşüklerden dolayı araştırıldım öyle öğrendik

Senin de çokk yakında 🤩

Niye canım 😁
Ya olumsuz olursa korkusu basıyor bazen canım 😂

Senin de çokk yakında 🤩

Niye canım 😁
İnşallahhh bitanemm inşallah🥰🥰

X