Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Esim evlendimizde aldi beni karsisina annem seni kirdinda yada hoslanmadigin birsey oldugunda bunu acikca saygisizlik yapmadan paylas onunla .
Sonra bana gelip onu sikayet etme💩
O benim annem aranizda kalmak istemem demisti.
Politik oynuyan bir adam🐍
Biz de sonuçta el çocuğuyuz kırgınlık olmasın diye birbirimize söyleyelim herkes kendi ailesindeki sorunu çözsün diye konuştuk ama eşim onlarla hiçbir problemi çözemez çünkü karşısında çözen değil çözmeye çalıştıkça bozan insanlar var bu sebeple ben oyunu hep kendim kurarım 😂

Biz de sonuçta el çocuğuyuz kırgınlık olmasın diye birbirimize söyleyelim herkes kendi ailesindeki sorunu çözsün diye konuştuk ama eşim onlarla hiçbir problemi çözemez çünkü karşısında çözen değil çözmeye çalıştıkça bozan insanlar var bu sebeple ben oyunu hep kendim kurarım 😂
Sana helal olsun lari valla en güzeli bu şekilde yapmak sana nasıl gelirlerse öyle😃

aaaa montlar yapılmasın mı yaniii bunu bildiğim iyi oldu ben yorgan battaniye ve yastıkları yaptım dün ama daha yastık ve battaniye var onlara da ek alıp yapcam bari yerim açılır nevresimler dahil yatak örtüleri hiç birini çok kırışır die yapmadım ama battaniyeyi açıp yıkarsak aynı eski haline döner die okudum
Montlarda beğenmedim tavsiye etmem.
Nevresimler yer tutmuyor ki çok 🙈

Sizinkide guzelmiş, cozum odakli olmak.
Ama gelip kotulemiyorumki ,sinir bozucu olanda o🐍
Ben kaynanama kizdimda sey demisti bana birsey demesin olmamis givi davranalim🤣

Esim evlendimizde aldi beni karsisina annem seni kirdinda yada hoslanmadigin birsey oldugunda bunu acikca saygisizlik yapmadan paylas onunla .
Sonra bana gelip onu sikayet etme💩
O benim annem aranizda kalmak istemem demisti.
Politik oynuyan bir adam🐍
Benim eşimde
Annem kalp kırmaz kavga ettik desen inanmam dedi annemle tartışma olursa sen yanlış anlamışsındır derim
Ama babamla her şekil tartışabilirsin tüm hata ondandır ama oda atar ortaya dedi. 🙈
Sonuç şükür kayınvalidem ile 1 münakaşam olmadı kayınpeder ile hep bir tartışma hep bir muhalefet içinde 🙈

X