Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşAllah canım yaa inşallah bende alırım o haberi 😍 bana tavsiyeleriniz var mı 😍
Tavsiyem gündelik yaşamından kopmaman transferden sonra hasta gibi yatma sakın . Ağır iş yapma ama kan dolaşımı önemli yürüyüşler yapman iyi olur ve beslenme ne dikkat et canım. Ben aşırı sıkışık girmedim transfere 1 pet şişe su içtim yürüyüş ile wc m gelsin diye bekledim geldi öyle girdim transfere . Motivasyonunu yüksek tut ve sürekli pozitif düşün 🤗

Amin kuzum inşallah olucak artık mutlu sona adım adım yaklaştın hiç stres olma ama hep pozitif ol bbgm 🤗🤗
Ayy inşallah canım 🙏😍 yaa inşallah pozitif olmayı başarırım 😂😂
Tavsiyem gündelik yaşamından kopmaman transferden sonra hasta gibi yatma sakın . Ağır iş yapma ama kan dolaşımı önemli yürüyüşler yapman iyi olur ve beslenme ne dikkat et canım. Ben aşırı sıkışık girmedim transfere 1 pet şişe su içtim yürüyüş ile wc m gelsin diye bekledim geldi öyle girdim transfere . Motivasyonunu yüksek tut ve sürekli pozitif düşün 🤗
Çok teşekkürler canım 🙏😍 inşallah pozitif olmayı başarabilirim zaman geçtikçe 🙏😍 dualarınızı eksik etmeyin 😍

Pcos olup çatlatma iğnesi vurduranlar bu süreçte ne sıklıkla doktora gidip takip yaptırdınız acaba? Benim yumurtam fazla gelişip çatlamıyor o yüzden ovülasyon takibi yapılması gerektiğini söyledi doktor. Çalıştığım için nasıl ve kaç günde bir gitmem gerektiğini bilmiyorum. Doktor en geç 14. Gün gelmelisin dedi. Çünkü 22-23. Günlerde piki ancak görüyorum.

Dualarımız seninle canım. Kaçıncı gün düşünüyor transferi ozan hoca
Canım daha ozan bey görmedi beni bugün betaya batırmaya gittim samandağda devlete ama o kadar saçma ki baktırmadım sırasız iş yapıyolar saat 10u geçti sağlık ocağıda almaz diye yarına kalmıştı akşam üzeri 5 gibi lekem geldi gelmeseydi işte artık betaya batırıp tarlusal yazdırcaktım ozanı arayıp 😂 hemşireyi aradım leke gelince biraz artarsa haber verin dedi kanama şimdi aradım işte yarın 10.30da randevu verdi bi tane estroferm için şimdi dedi bakalım inşallah herşey yolundadır

Pcos olup çatlatma iğnesi vurduranlar bu süreçte ne sıklıkla doktora gidip takip yaptırdınız acaba? Benim yumurtam fazla gelişip çatlamıyor o yüzden ovülasyon takibi yapılması gerektiğini söyledi doktor. Çalıştığım için nasıl ve kaç günde bir gitmem gerektiğini bilmiyorum. Doktor en geç 14. Gün gelmelisin dedi. Çünkü 22-23. Günlerde piki ancak görüyorum.
Hiç öyle bir deneyimim olmadı canım pcos da değilim ama yumurtan grlişmiyorsa bunu bir ilaç takviyesiyle Dr unun takip etmesi gerekir. O da adetin 2.-3. günlerinde başlanır Max adetin 14. Gününe kadar sürer sonra kontrollü çatlatılır ve ilişki olur. Seninki gibi doğal seyri takip, çok uzun da sürebilir pcos da ve hergün de gerekebilir. Belirsiz bir süreç o.
Canım daha ozan bey görmedi beni bugün betaya batırmaya gittim samandağda devlete ama o kadar saçma ki baktırmadım sırasız iş yapıyolar saat 10u geçti sağlık ocağıda almaz diye yarına kalmıştı akşam üzeri 5 gibi lekem geldi gelmeseydi işte artık betaya batırıp tarlusal yazdırcaktım ozanı arayıp 😂 hemşireyi aradım leke gelince biraz artarsa haber verin dedi kanama şimdi aradım işte yarın 10.30da randevu verdi bi tane estroferm için şimdi dedi bakalım inşallah herşey yolundadır
Herşey yolunda canım inşallah yarın güzel haberler alacaksın
Bende Bi duş aldım saçımı kurutup uyucam bu aralar çok uyku bastırıyor bide 2 gündür mide agrısı çekiyorum 😪😪
Canım soğuk süt elma mide ağrısına iyi geliyor. Baharatlı saçlalı şeylere bir müddet ara versen daha iyi hissedersin bence
Canlar nasılsınız nasıl gidiyor??
Hoşgeldin fıstık biz iyiyiz sen nasılsın

X