Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah olursa sağlıklı olsunda kızım olursa adını sevgililik dönemimizden beri belirledik esila nil olucak :)
inşallah kuzum inşallah rabbim gönlüne göre versin inşallah:) nil ismine bayılıyrum arkdaşım koydu en yakın arkadaşım:) bizde kız olura sevgililik dönemimizden beri masal erkek olursa ömür istiyoruz rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

amin kuzum seninde rabbim gönlüne göre versin inşallah beni en çok şu elalemin baskısı maffediyor tedavi oldun mu diyen bile oldu 1 sene çocuk olmazsa onların gözünde kısırsın

çok çok silik çizgi gördüm ben kuzuu
Baktırdım yine aynı sonuc canım. Bu bebetimede hain testler arasına girdi
Yumurtlama gününü biliyorsan yükselmez sanırım canım geç döllenme olduysa bir ihtimal ama sen kendini daha iyi bilirsin. Bu ay tedavi görmedin değilmi
Tedavi görmedim hiç bilmiyırum canım. Sadece arada vücut ısımı kontrol ettim geçen hafta pazartesi yükseliş oldu
Baktırdım larimm negatif yine. Şey acaba kist falan böyle hayalet çizgiler cıkarırmı

amin kuzum seninde rabbim gönlüne göre versin inşallah beni en çok şu elalemin baskısı maffediyor tedavi oldun mu diyen bile oldu 1 sene çocuk olmazsa onların gözünde kısırsın
Biz 5.senemize giriyoruz hiçbir zaman anamız babamız sormadı ama onlara sürekli torun yok mu diye sorulması bizim canımızı çok sıkıyor hatta kardeşimin düğününde bir akraba kişisi siz çalışmıyor musunuz diye sordu ben şoka girdim anlamamzlığa vurdum yok ben işte çalışıyorum falan dedim ama insanlar o kadar edepsiz ki ağızlarının payını vermek lazımyoksa başka türlü başa çıkkazmasın. ayrca tedavi olruum olmam çocuk doğururum doğurmam kimseyi bağlamaz ama maalesef bunu anlayaca insanalr değiller. en basiti bu sorunun ne kadar can yaktığını bilseler yapmazlar ama nerde empati onlarda.bence hiç baskı altında hissetme bana her bu soru sorulduğunda biz geziyoruz, biz şu an hazır hissetmiyoruz diye geçiştirdim. ya bu hatta kısır da olabilirsin hiç bir şeyin olmaz sebepsiz de çocuğun olmayabilir neden bu kadar acımasızlar acaba.

bende mayısta 4 senelik evli olucam canım benden sonra evlenen eşimin tarafından kişiler doğum yaptı onlar doğurdukça baskı bana karşı arttı olmuyorsa ne yapabilirim insanın moralini bozuyorlar düşmana ihtiyaç yok akrabalar yetiyor valla .

çok değişik ya bu test mağdurları kervanına katıldın resmn

benimde öyle canım dediğin gibi hepsi doğurdu hatta ilk gecede hamile kalan bile oldu ama olmuyor napim ben elimden gelen her şeyi yapıyorum sonuçta bu nasip kısmet allah veriyor bana da vermiyorsa yapacağı bir şey yok. tabi sana katılıyrum gerçekten öyle akraba varsa düşmana gerek yok.

kayınvalidem o konuda iyi Allaha şükürler olsun baskıcı biri değil benim kilom var hep ona bahane buluyorlar sen üzülme ağlama bi sorun yok Allaha şukur Zamanı gelince olur inşallah pazardan almıyoruz sonuçta diyor o yönden şanslıyım en azından eşim ve ailesi anlayışlı . çevreyi çok kafaya takınca eşim özellikle çok kızıyor düşünmüyorum de geç onlar mı buyutcek çocuğu diyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…