Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzu sen nasılsın
Evdeyim dinleniyorum sürekli canım lekelenme bugün azaldı gibi ama Lutinus aparat ucunda hala kahverengilik gördüm ..Perşembe kontrolüm var inşallah kanama alanı yok olmuştur. Sen nasılsın ? Pıhtılaşma testin normal çıktı demiştin Kan sulandırcı neden doğuma kadar kullanmanı istedi doktorun ?

kayınvalidem o konuda iyi Allaha şükürler olsun baskıcı biri değil benim kilom var hep ona bahane buluyorlar sen üzülme ağlama bi sorun yok Allaha şukur Zamanı gelince olur inşallah pazardan almıyoruz sonuçta diyor o yönden şanslıyım en azından eşim ve ailesi anlayışlı . çevreyi çok kafaya takınca eşim özellikle çok kızıyor düşünmüyorum de geç onlar mı buyutcek çocuğu diyor .
canım ne kadar şanslısın o zmana benimde öyleler çok şükür o yüzden hiç bunun stresine girmedim sadece yaştan dolayı artık kafama takmaya başladım o kadar ilk zamanlar çok üzülüyor çok ağlıyordum artık o da kalamdı biraz kaderci oldum sanırım..nasip yani bu işler. çevreni asla ama asla kafana takma sen ne onlar için çocuk yapıyorsun nede sen o çocuğu yaptığından onlar sanma ki susacak bu sefer farklı bir şey bulacakalr. o yüzden elalem ne derse desin şükür yanında olan insanlar var boşver.

canım ne kadar şanslısın o zmana benimde öyleler çok şükür o yüzden hiç bunun stresine girmedim sadece yaştan dolayı artık kafama takmaya başladım o kadar ilk zamanlar çok üzülüyor çok ağlıyordum artık o da kalamdı biraz kaderci oldum sanırım..nasip yani bu işler. çevreni asla ama asla kafana takma sen ne onlar için çocuk yapıyorsun nede sen o çocuğu yaptığından onlar sanma ki susacak bu sefer farklı bir şey bulacakalr. o yüzden elalem ne derse desin şükür yanında olan insanlar var boşver.
kaç yaşındasın bu arada canım milleti taktığımdan stresten olmuyor belkide şu hayattı umursamayan insanlara hayranım valla :)

kaç yaşındasın bu arada canım milleti taktığımdan stresten olmuyor belkide şu hayattı umursamayan insanlara hayranım valla :)
31 e doğru gidiyorum 4 ay sonra:) aynen ondan da olabilir biraz rahat olman lazım ben 2 kere gebe kaldım ama nasip olmadı 2 sinde de o kafa rahatlığı zamanı oldu :)

bende hiç gebelik oluşmadı 26 yaşındayım ağustosta 27 olucam :)
ben 26 yaşımda daha yeni evlenmiştim :) olur canım inşallah dert etme gerçekten stres yapma,sağlıklı beslen yaştan dolayı kalman dahada kolay inşallah olacak sen inan dua et şimdiki aklım olsa evlendiğim ilk gün denemeye başlardım :KK70: yeni mi denemeye başladın

Evdeyim dinleniyorum sürekli canım lekelenme bugün azaldı gibi ama Lutinus aparat ucunda hala kahverengilik gördüm ..Perşembe kontrolüm var inşallah kanama alanı yok olmuştur. Sen nasılsın ? Pıhtılaşma testin normal çıktı demiştin Kan sulandırcı neden doğuma kadar kullanmanı istedi doktorun ?
kuzu bn hiç pıhtılaşma testi yaptırmadım doktor kan sulandırıcı başlayınca bırakmak pek mantıklı değil dedi o yzden rapor çıkardılar buradaki doktorumda kullanman iyi birşey dedi ve devam fitil de devam diğer ilaçlar bırakıldı.. lekelenme azalmasına sevndm cnm inşallah kaybolmuştur dediğin gibi hadi perşembe günü güzel haberlerle dönersin inşallah

Canim hcg baktirdiginda idrar testin negatifti bence hcg ver icin rahat etsin

Gorustum canim cok sukur hersey yolunda minnoslar iyiler 🤗

@melinda- sen anliyorsun canim hormon islerinden

Pik canim haydi beline kuvvet yansin gecelerrrr

😂😂😂 Tam olarak oyle

Baslamis teyzesi kiprasma gibi silkelenme gibi 🤗💛
Yerim ben onları yerim 😘😘😘

Baktırdım yine aynı sonuc canım. Bu bebetimede hain testler arasına girdi😂

Tedavi görmedim hiç bilmiyırum canım. Sadece arada vücut ısımı kontrol ettim geçen hafta pazartesi yükseliş oldu 🤷🏼‍♀️

Baktırdım larimm negatif yine. Şey acaba kist falan böyle hayalet çizgiler cıkarırmı 🙄
Bir ara oyle konusuluyordu. Bunu bilmiyorum gercekten istersen bir dr a gorun bakalim🤔
Maşallah 🧿 sağlıkla büyüsünler Lariş ❤️
Yesilcim aminn hepimizinki insallah. Lekelenmen azalmis 🤗 cok sevindim. Umuyorum bir daha hoc olmaz doguma kadar cok rahat bir surec ile ilerlersin
Canım sağolsun yahu 🤣🤣🤣 valla artık yapmıcam uzun bi süre canım amaaaannn:63:
Kiz noluyor boyle sana el vermisim gibi herseyde silik cizgi 🤔
eve gitcmmm annem mis gibi çorba yapmışşş onu gömiyim bariiii :spor: :KK73:
Afiyet olsun canim 💛
Ben de Annemdeyim bu akşam. Hazır yemek yaptırdım,
Ne yaptirdin 😍

Bir ara oyle konusuluyordu. Bunu bilmiyorum gercekten istersen bir dr a gorun bakalim🤔

Yesilcim aminn hepimizinki insallah. Lekelenmen azalmis 🤗 cok sevindim. Umuyorum bir daha hoc olmaz doguma kadar cok rahat bir surec ile ilerlersin

Afiyet olsun canim 💛

Ne yaptirdin 😍
Biraz bekleyim 1 ay adetim gelmezse gider muayene olurum düZensizlikte çok kötü yaa. Öncede saat gibiydi. Nolduysa son zamanlarda oldu🙄
Anlamadım valla lari benmi olmayan şeyi görüyorum noluyor 😂😂

edaecoo edaecoo bebeğimm aslında bu ay hiç düşünmemiştim çok güzel kafam rahattı. Ama regli olmam gereken zaman yaklaştıkca bi alevleniyorym. Birde topiklwre girip hep hamilelikle ilgili şeyler okuyunca aklım kayıyor otomatik 😂😂

Biraz bekleyim 1 ay adetim gelmezse gider muayene olurum düZensizlikte çok kötü yaa. Öncede saat gibiydi. Nolduysa son zamanlarda oldu🙄
Anlamadım valla lari benmi olmayan şeyi görüyorum noluyor 😂😂

edaecoo edaecoo bebeğimm aslında bu ay hiç düşünmemiştim çok güzel kafam rahattı. Ama regli olmam gereken zaman yaklaştıkca bi alevleniyorym. Birde topiklwre girip hep hamilelikle ilgili şeyler okuyunca aklım kayıyor otomatik 😂😂
Hayatim yok biz de goruyoruz 😂 eger regl duzenin bozulduyss bence hormonlarina vs bir baktirmalisin kuzus

Hayatim yok biz de goruyoruz 😂 eger regl duzenin bozulduyss bence hormonlarina vs bir baktirmalisin kuzus
Oh iyi bari aklımı kaybetmemişim en azından 🤣 Kilo alınca bozuldu bitanemm tek çarem kilo vermek öyle düzene giricek. Dedi ve kalmasın diye akşam yemeğinde makarna yedi😂😂😂😂

Afiyet olsun canim 💛

Ne yaptirdin 😍
Söylememmmm😂

X