Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet evet bilgim olduğu kadar yardımcı olmak isterim herkeze bide ben ilk defa klomene başladım ondan üye olmak iyi geldi bilgisi olan arkadaşlardan bilgi aldım bu sayede :)
çok iyi yaptın zaten burası olmasa okumasam konuşmasam çok yalnız hissederdim kendimi ama canım kızlar sağosunlar her konuda konuşabiliyoruz:)) ben çok giremiyorum yoğun çalışıyorum da bugün rahatım biraz kafam dağılsın dedim takılıyorum :)) ama geceleri sayfalrı hep okuyorum tabi tabi bu tedavileri kaç kere geçiren arkadaşlar var burada aşılama tüp bebek her konuda yardımcı olacak arkadaş çok:) inşallah tedavinden güzel sonuçlar alırsın canım güzel haberler de verrsin bizlere:)

canım benim inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız hayırlısıyla kucağımız dolar inşallah gerçekten çok bilgisi olan kişiler var hepiniz sağolun kızlar :)

olur canım benim yazarım kedi stres alır dediler kedi sahiplendim cuma günü alıcam :)
yaaa gerçekten mi:)) çok güzel bir şey yapmışsın bende çok istiyorum ama eşim istemiyor yani seviyor normalde dükkanda bir sürü kedi var besliyor ama ev içinde istemiyor bende evde olsun gelsin ben yatarken yatsın istiyorum çok hisli hayvanlar..hasta olduğunda yada üzgün olduğunda anlayıp gelr yanına yatarlar. gerçekten sana çok iyi gelecektir eminim:)

çocuğum gibi bakıcam gerçekten hisli hayvanlar beyaz scottish fold cuma gününü bekliyorum sabırsızlıkla çok temiz hayvanlar bende eşimi ve ailesini zorla ikna ettim ama şimdi onlarda sabırsızlıkla bekliyorlar gelmesini :)

Ayyyy maşallahhhh maşallahhhhh Kaç oldunuz şimdi

@ LaRisaCca yazdıklarını okudum bayadır girip yazamıyorum bugün pc den açtım valla dedim bakıcam rahat rahat:)) cücüklerin için ve senin için çok çok mutlu oldum rabbim kucağına da almayı nasip etsin bizlere de bu duyguları yaşayabilmeyi nasip etsin inşallah.. ve edaecoo senin içinde çok çok mutluyum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikinizde çok ama çok tatlış anneler olacaksınız belki bir gün bir yerde denk geliriz ne güzel olur:)).. başka hamilelik haberi alan var mı bilmiyorum ama alanlara sağlıklı hamilelikler hamile kalmak isteyenlere de hayırlısı ile gebe kalmak nasip olsun..​

Allah razi olsun caniminici cok tesekkur ederim insallah rabbim en kisa surede sizlere de nasip etsin dualarimdasiniz her zaman

benimde görümcemde var gri tatile gittiklerinde bize bırakıyorlardı hatta o bıraktıkları zaman dış gebelik geçirmiştim ve iğne olup gelmiştim yatarken yanıma gelip benimle yatmıştı suratıma bakıyordu normalde sadece acıktığında bizimle muhattap olan bir hayvan biraz şahsına münhasır ergen diyorum ben ona ama o zaman ilk defa böyle görünce onu dedm ki anlıyor:)) ayy bence de çok temiz hayvanlar kimse bunu inkar edemez yani ben de ilerde çocuğum olursa inşallah hem hayvan sevgisi olsun diye çok istiyroum bakalım belki bende ikna ederim:)

İnşallah ikna edersin

canm bnm allah razı olsun çok teşekkür ederimmm rabbim en kısa sürede sizlere de bekletmeden kavuştursun inşallah her zmn dualarımızdasınız az kaldı sabır ve dua herşeyin ilacı yeter ki allah ol desin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…