Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama gününü biliyorsan yükselmez sanırım canım geç döllenme olduysa bir ihtimal ama sen kendini daha iyi bilirsin. Bu ay tedavi görmedin değilmi

klomen kullandım canım bu ay sabah akşam içtim bide estrofem ve folikasit kullanıyorum
normal canım benimde çok yavaş büyüdü ilk kullandığım ay hatta iğneyle çatlattık sonra ki ay femera kullandım daha hızlı büyüdü ve kendisi çatladı iğneye gerek kalmadan. ama 10. gün daha 14 güne gelişip çatlayanda var 16. günde de dert etme ki 1 2 mm büyüyor. herkesin bünyesi farklı tepki verir sen böyle bu şekilde stres yaparsan emin ol daha çok etkilenir. güzel düşün lütfen

teşekkür ederim kuzum moral verdiğin için ne bilim gidince umut ettim iğne yapcak diye :)

teşekkür ederim kuzum moral verdiğin için ne bilim gidince umut ettim iğne yapcak diye :)
ne demek ama gerçekten bu olaylarda moral motivasyon mutluluk çok önemli kafana takmamaya çalış. ben ne zaman unuttum o zaman daha güzel oldu her şey. her şeyin vakti zamanı var benim ilkinde 15. günde çatlatma iğnemi oldum sonra 12.günü oldum 3.sünde 10 günde kendi çatlamıştı.yani biraz sabır bu işler. sen sağlıklı beslenmene de özen göster ki kaliteli de olsun yumuşların:))

bu dönemde şunları ye gelişir dediğin bir yiyecek var mı kuzum ?

bu dönemde şunları ye gelişir dediğin bir yiyecek var mı kuzum ?
avakado, yumurta, kuruyemiş, koyu yapraklı sebzeler ıspanak,pazı,havuç, nar ceviz, muz bunları tüketebilirsin canım. sabah kahvaltına yumurta ve cevizi mutlaka koy. salatalarına nar koyabilirsin. avakoda hem kalşteli yumurta üretiminde de faydalı.

avakodayı hiç sevmiyorum ama diğerlerini yaparım kuzum teşekkür ederim tekrar eda ben bu arada :)

Hicbirsey yapmasan da adin elti iste
Canim merhaba evet bu yerlesme olabilir fakat normalde de adrtin bu sekilde lekelenmelerle sokuluyorsa adetin de geliyor olabilir. Kist varsa o da ara lekelenme yapar. Insallah gebesindir. Bence test yap en azindan hamilelik yoksa adetin gelecegini bilir onune bakarsin
ayy çok sevinirim hem birbirimize yardımcı oluruz ama 3 çocuktan kafayı yerizz orası ayrı
Orasi oyle ama annem de kalir bizle yardim eder
kuzucummmm yolun açık olsun güzel haberleri kap gel

Bnde doktora geldim gençler
Tenk yu beybi seninle tlf lastik
Gunaydinnn herkese
Hayde tez habrrlerle gel LaRisaCca
Canimin ici cok sukur gordum bebikleri hersey yolunda
Bende doktora geldim kızlar yumus kontrolu için bekliyorum

İyi yapmışsın iyiliğe kötülük yapana müstahak.
Selam tatlimm haber ver muhakkak insallah guzel haberler alirsin
Kaynana ortayi bulmayip bulandirinca hallolmuyor bakma sen eltimle aramin kotu olmasina eltim de sebep ama kaynanamin da payi var
Ben kocama seninle işim bitti diyorum direk ciddi ciddi o da şaşkın ördek gibi bakıveriyo anama geldim zaten ayy daralmıstım artık ya
Eskiden neydi öyle yumurtlama günlerinde ayrılmıodum totosundan ahahhaha
Zaten tup sureci korkulu ruyalari oldu
Balık gibilerdir şimdiii en güzel zamanları ultrason görüntülerinin bencee
Kiprasiyolar teyzesi masallah cok minik ve tatlilar
kızlar tekrar merhaba ben doktordan çıktım yumurtalığım sağda 11 mm büyümüş çarşamba tekrar çağırdı doktor böyle olup gelişen oldu mu 2 günde ?
Canim carsambaya kadar yeterli buyukluge gelmemis olur cuma gelmis olur

avakodayı hiç sevmiyorum ama diğerlerini yaparım kuzum teşekkür ederim tekrar eda ben bu arada :)
İnan bende sevmiyordum ama uyku getirmsi için geceleri görümcem yiyordu biraz yoğurt içine muz va avakoda koy anlamıyorsunbile tadını. hem yoğurtta faydalı bence bu şekilde tüketebilrisin bende aldım yumuşamasını bekliyorum:)) bende özlem canım ne demek bu yolda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor elden geldikçe:))

Eki Görüntüle 2806796
KIZLAR HORMON DEĞERLERİNDEN ANLIYOR MUSUNUZ? ADETİN 3. GÜNÜ VERMİŞTİM TSH BİRAZ YÜKSEK ÇIKMIŞ
Fsh ve tsh yüksek çıkmış biraz, tsh için ilaç başlarlar
hareket başlamış mı yaaaaa görünüyor muayyyyyyyyyy kalbimmmmm eridiiiii

çarşamba eğer biraz daha gelişmişse umudum devam edicek ama gelişmemişse hayırlısı dicem balım

evet evet bilgim olduğu kadar yardımcı olmak isterim herkeze bide ben ilk defa klomene başladım ondan üye olmak iyi geldi bilgisi olan arkadaşlardan bilgi aldım bu sayede :)

Kızlar birazdan doktora gidicem. Vereceği ilaçları gönül rhaatlığıtla almalımıyım yoksa şüphelimii
Canim hcg baktirdiginda idrar testin negatifti bence hcg ver icin rahat etsin
LaRisaCca canım ne yaptın, görüştün mü doktorla
Gorustum canim cok sukur hersey yolunda minnoslar iyiler
Eki Görüntüle 2806796
KIZLAR HORMON DEĞERLERİNDEN ANLIYOR MUSUNUZ? ADETİN 3. GÜNÜ VERMİŞTİM TSH BİRAZ YÜKSEK ÇIKMIŞ
melinda- sen anliyorsun canim hormon islerinden
Pik canim haydi beline kuvvet yansin gecelerrrr
Tam olarak oyle
Fsh ve tsh yüksek çıkmış biraz, tsh için ilaç başlarlar

hareket başlamış mı yaaaaa görünüyor muayyyyyyyyyy kalbimmmmm eridiiiii
Baslamis teyzesi kiprasma gibi silkelenme gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…