Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah balım ya korktum biraz kendi doktorum yok yurt dışında bu kadın yerine bakıyor doğru düzgün soramadım sorsamda cevap alamadım kendi doktoruma yazdım büyür dedi ama bilemedim ultroson resmide attım .
hergün 1 2 mm büyürse, kontrol gününde de iğne vursan 1.5 gün sonra etkisi oluyor yani iğneden sonra 2 mm kadar da büyür bu hesapla.. inş herşey younda gider.

😱😱 gördüüm izledim bşeyler, hissetmiyosak sorun yok naparlarsa yapsınlar artık açsınlarda 😅
yok bir şey hissetmiyorsun.. benim sonrasında ağrım oldu ama hem kanama azalsın diye hem de ağrı için ağrı kesici veriyorlar zaten. sadece ilk adetim çok ağrılı geçti.. neredeyse ameliyattan daha çok ağrı oldu ama tabii bir açık ameliyat kadar sancılı bir süreç değil

1616414107542.png

KIZLAR HORMON DEĞERLERİNDEN ANLIYOR MUSUNUZ? ADETİN 3. GÜNÜ VERMİŞTİM TSH BİRAZ YÜKSEK ÇIKMIŞ :KK43:

LaRisaCca LaRisaCca canım ne yaptın, görüştün mü doktorla
kuzu yoldadır şimdi geliyor herşey yolunda imiş çok şükür zaten cuma gittiğinden biliyorduk ama bizim kafamız rahat etmiyor nedense :KK70: :KK70: bnm cuma ultrasona girip bugn girmem gibi oldu yani birde ben herşey yolunda iken ultrason net çıkmamış die kafama taktım gerçekten mantklı birşey degl kadın olmak :KK70::KK70: LaRisaCca LaRisaCca

X