Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok geçmiş olsun canım inşallah hemen toparlar, bir ay sonra senin de sonuçların iyi çıkar inşallah. benim de bir ay yüksek çıkmıştı değerlerim moralim çok bozulmuştu çok ağlamıştım ama bir ay sonra baktırdığımda normal geldi, dönemsel olabiliyor

Canim bugun pazar,pzrtsi,sali birlikte olmaya ozen goster geriye kalan gunler onemli degil
Selam canimm biz iyiyiz de size cok uzuldum ya cok gecmis olsun tuz eksilmesi buyuk sıkıntı . Senin acindan tahlilleri begenmemesine uzuldum ama bir sıkıntı oldugunu dusunuyorduk eger bu ise sıkıntı daha buyuk birsey olmadigi icin mutlu bile olmaliyiz. Hormonlarin duzene girince yumirtan daha kaliteli olacak daha kolaylasacak gebe kalman Allah in izniyle

Ya cok tesekkurler Pazartesi yaparsak sperm kalitesinde ve sayisinda dusus olmaz mi peki

Ya cok tesekkurler Pazartesi yaparsak sperm kalitesinde ve sayisinda dusus olmaz mi peki
Normal sartlarda esinde sperm problemi yoksa birsey olmaz canim ama problemli ise pzts yapmayabilirsin. Zaten onceden birliktelieriniz olacak spermler iceride uygun ortamdalarsa 5 gune kadar yasar yumurta igneden sonraki 24_40 saat araliginda catlayip 1 gun canli kalacak . Cuma,pazar birlikteliklerinden dolayi iceride sperm olacak ama pzts. De degerlendirirsen sansin yukselir

Doktor esimde skinti olmadigini soyledi birsey daha soracagim peki yerlesmesi ne zaman gerceklesiyor spermin yumurtaya bu yerlesme asamasinda iliski tehlikeli mi acaba biraz kafanizi sisirdim cok soru sordum ama kusura bakmayin

Hangi sonuçların kötü geldi bbgm bnmde baya azdı adetlerim ama hiç Bi doktor bisey demedi bununla ilgili.. Çok çok geçmiş olsun canım bnm rabbim Şafi ismiyle şifalandırsın inşallah

Kızlar çıktık çok şükür duydum kalp atışınıda herşey yolundaymış rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepinize tattırıp nasip etsin inşallahhh
ayy çok şükür ya. Kız aklıma ne geldi. Tutmaz diye nerdeyse transfer olmayacaktın, yeniden başlayayım diyordun.

Doktor esimde skinti olmadigini soyledi birsey daha soracagim peki yerlesmesi ne zaman gerceklesiyor spermin yumurtaya bu yerlesme asamasinda iliski tehlikeli mi acaba biraz kafanizi sisirdim cok soru sordum ama kusura bakmayin
Rica ederim canim esinde sıkıntı yoksa problem yok o zaman pzrt de degerlendirirsin. Yumurtanin dollendikten sonra yerlesmesi icin 7-8 gune ihtiyaci var sonra yerlesme varsa birkac gune hcg salgilayacak yani 11-12. Gunlerde hcg den ogrenebilirsin idrarda da 13.-14. gun ogrenebilirsin. Bu sure zarfinda istedigin kadar birliktelik yasayabilirsin problem yok. Istersen gunde 5 kere degerlendir

çok geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin. Sonuçlarında neyi düşük ya da yüksek buldu canım

Fiti fiti yapamayan aplaaa, ben ne zamanı değerlendireyim

Ya süper canım çok mutlu oldum sağlıcakla gelsin minnoşlar hiç üzmesinler annelerini
Canimm cok tsk ederimm aminn insallah senin minnoslar kac kg dogdu? 36. Haftada mi aldilar
Fiti fiti yapamayan aplaaa, ben ne zamanı değerlendireyim
Senin enisteye yok deme sansin yok. Hic yok demezsen kesin hamilesin enisteyi cok azimli gordum

Hehe dikkate alacagim bunu Larisa cok tesekkurler canim

Oyy teşekkür ederiz teyzesi darısı en en en güzel şekilde sizlere olsun inşallah en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…