Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayy çok şükür ya. Kız aklıma ne geldi. Tutmaz diye nerdeyse transfer olmayacaktın, yeniden başlayayım diyordun.
Aynısını bugn ben doktora dedim beybii oda bana cvp olarak hiç bir embriyoyu küçümsememek gerekiyor hiç ummadıkların çok güzel birer savaşçı çıkıyorlar dedi çok doğru hocam herşey için teşekkür ederim dedi kafamda soru işareti fln olursa geleblirsn istedgn zmn kontrol ederm seni dedi 🤗🤗 Bbgmm rabbim en kısa sürede bu başlayacağın tedavide rabbim sana da nasip edip tattırsın 💋💋❣️🤲

Kızlar çıktık çok şükür duydum kalp atışınıda herşey yolundaymış 🤗🤗🧿🧿 rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepinize tattırıp nasip etsin inşallahhh 🧿🧿🤩🤲❣️💋
Ay yaa çok sevindim canım sağlıkla büyüsün ve kucağına almak nasip olsun inşallah 🙏

Çok geçmiş olsun canım inşallah hemen toparlar, bir ay sonra senin de sonuçların iyi çıkar inşallah. benim de bir ay yüksek çıkmıştı değerlerim moralim çok bozulmuştu çok ağlamıştım ama bir ay sonra baktırdığımda normal geldi, dönemsel olabiliyor
Canim bugun pazar,pzrtsi,sali birlikte olmaya ozen goster geriye kalan gunler onemli degil

Selam canimm biz iyiyiz de size cok uzuldum ya 😑 cok gecmis olsun tuz eksilmesi buyuk sıkıntı . Senin acindan tahlilleri begenmemesine uzuldum ama bir sıkıntı oldugunu dusunuyorduk eger bu ise sıkıntı daha buyuk birsey olmadigi icin mutlu bile olmaliyiz. Hormonlarin duzene girince yumirtan daha kaliteli olacak daha kolaylasacak gebe kalman Allah in izniyle
O ilacı kullanacam ona göre ne diyecek bakalım 1 ay sonra test yaptır dedi bu sefer merkeze gidecem muayene olduğum doktorlara güvenim kalmadi

Hangi sonuçların kötü geldi bbgm bnmde baya azdı adetlerim ama hiç Bi doktor bisey demedi bununla ilgili.. Çok çok geçmiş olsun canım bnm rabbim Şafi ismiyle şifalandırsın inşallah 🤲🤲
çok geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin. Sonuçlarında neyi düşük ya da yüksek buldu canım
TSH 1.08
FSH 9.55
LH 13.92
PROLAKTİN 19.60

Sonuçlarım bunlardi ilk gün sökülen adetim ilk gün lekeli iki ve üçüncü gün hafif yoğun sonra kesiliyor çok az lekeli şekilde benim normalde böyle olmazdı afedersiniz yoğun bazen taşıyor gece bile uyaniyordum WC ye bide pihtili oluyordu son 3 4 aydır böyle

Hehe dikkate alacagim bunu Larisa cok tesekkurler canim🥰💕
Ne demek canim benim rica ederim
Selammm arkadaşlar ya bu iğne ne biçim iğne imiş adetimi mahfetti leke leke geliyor sökülmüyorrr :KK43: 3gun oldu ya
Selam canim bazi kisilerde boyle olabiliyor malesef ama merak etme insallah bir iki gune rahatlayacaksin 🤗
O ilacı kullanacam ona göre ne diyecek bakalım 1 ay sonra test yaptır dedi bu sefer merkeze gidecem muayene olduğum doktorlara güvenim kalmadi
Bence de canim bu sekilde daha iyi olacak sanirim
Oh maşallah Lariş 🧿💕
Tesekkur ederim caniminici ❤️ bugun ebru hanimin polikliniginden aradilar p.tesi ameliyat varmis acibademde saliya aldilar beni sabaha

TSH 1.08
FSH 9.55
LH 13.92
PROLAKTİN 19.60

Sonuçlarım bunlardi ilk gün sökülen adetim ilk gün lekeli iki ve üçüncü gün hafif yoğun sonra kesiliyor çok az lekeli şekilde benim normalde böyle olmazdı afedersiniz yoğun bazen taşıyor gece bile uyaniyordum WC ye bide pihtili oluyordu son 3 4 aydır böyle
Bnde aynı senin gibiydim işte nedenini anlamadan böyle azalmıştı korkuyordum baya hatta kafama takmıştım Bi ara ama çok bariz kötü degil sonuçların 1-2 aya düzelir kuzu

Kızlar çıktık çok şükür duydum kalp atışınıda herşey yolundaymış 🤗🤗🧿🧿 rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepinize tattırıp nasip etsin inşallahhh 🧿🧿🤩🤲❣️💋
Rabbim sağlıkla kucgaina almayi nasip etsin rabbim cok sveindim cnm💞

Bnde aynı senin gibiydim işte nedenini anlamadan böyle azalmıştı korkuyordum baya hatta kafama takmıştım Bi ara ama çok bariz kötü degil sonuçların 1-2 aya düzelir kuzu
Bu aşılama süreci klomen derken değişti sanırım ilk oncelerinde sıkıntı yoktu inşallah düzelir çabucak

Mas cnm ins rabbim bu kez saglikla kucağına almayi nasip etsin💞
Burcucum aminn cok tesekkur ederim dualarimdasin kuzucummm 💛🥰
Merhaba aşılama tedavisi gonal f kullanımı sonrası yumurtalik kisti yaşayan oldumu 2 tane 3 çamlık kist olmuş 😔 doktorunuz herhangi birşey önerdimi
Ben gonal f i kullandim ama kist olmadi, yaptigini ise ilk duyuyorum canim

Ohhh maşallah cok şükür canım benim çok sevindim🙏❤️❤️ amiiin inşallah Allahim duysun duani🍀

X