Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar selam :oops: gece saat 1 de ovitrelle çatlatma iğnesi oldum ve yarın aşılama yaptıracağım. Hadi!!! Eylül ayı çatlatma iğnesi olanlar ve anne adayları deneyimlerimizi paylaşalım.
13 aydır deniyoruz. Son aylarda 3 ay klomen ve ovitrelle çatlatma iğnesi denedim fakat tutmadı. Sonra hsg çekildim. Tüpler açık ve eşimin spermiyogramı iyi çıktı. 2-3 ay doğal yolla olacağını bekleyerek dinlendik fakat yine olmayınca. aşılamaya karar verdik. Adetimin 3. günü gonal f 450 kullanmaya başladım, 1 hafta süreyle. Yumurtalarım gelişmişti ve çatlatma iğnesi vurduk. yarını sabırsızlıkla ve korkuyla bekliyorum. Sizde durumlar nasıl ?:KK36:
Ya ben de pazar gunu oglen catlatma ignesi olacagim ama sonra asilama demedi doktor bu ay gun asiri iliski catlatma ignesinden sonra dedi asilama sonraki asama mi acaba

Günaydın herkese, maşallah lari Allahım sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin, yannda bıcır bıcır oynayacskları zamanlar yakın, çok şükür maşallah minik cucuklere 🥰🥰🥰🥰
edaecoo edaecoo sen ne yaptın senin cucuk ne yapıyor iyimisniz 😍😍
Gunaydinn canimmm cok tesekkur ederim insallah canim benim insallah bu ay senin de mujdeni aliriz 💛 gorunduk dr a cok sukur hersey yolunda gorunuyor 🧿
kuzum bu ay hiç bi tedavi uygulamıyorum akışına bıraktım o yüzden pek bakamadım buralara. İyiyim çok şükür dün bal tarçın çörek otu kürünün son günüydü. Hayırlısı bakalım :) Bugünden itibaren ovulasyon ile takip etmeye başlayacağım kendi kendime yumurtlama görebilicekmiyim bakalım malum pko var bende sırf o yüzden takip ediyorum.
Senide okudum bugün kontrole gitmişsin sanırım çok sevindim iyi olmalarına inşallah erkenden cinsiyetlerini de gösterir minnoşlar :)
Canim iyi yapmissin belki de bu sana vesile olacaktir bu defa boyle dene bakalim 🤗💛 cok tsk ederimm teyzesi insallah hersey yolunda ilerler
Hee yaa🤣
Kocam bu hafta evde amaa mecbur pisircem 2 kap yimek :KK70:
Zahmet olmasin hallos sana zor olmicaksa yap bisiler 😂😂
Üstteki bugünün balım görünüyosa sanki daha belşrginleşmiş bugünki
Kiz ustteki daha belirgin vallahi goruyorum ben de hadi insallah bebek var gibi gibi
Bebişkolar iyiymiş şükür. Hep iyi olun :KK200:
Teo teyzesi cok tesekkur ederiz seni seviyoruz ❤️
Selam kızceler..
LaRisaCca LaRisaCca ve edaecoo edaecoo bu gün dimi sizin kontroller ne durumdasınız.
Selam omurcum kontrolumuz guzel gecti cok sukur dr hersey yolunda dedi simdilik. Moralimiz yerinde 🤗
Ya ben de pazar gunu oglen catlatma ignesi olacagim ama sonra asilama demedi doktor bu ay gun asiri iliski catlatma ignesinden sonra dedi asilama sonraki asama mi acaba
Canim zaten tedaviye once klomen femara gibi ilaclarla 6 aylik duzenli takip ile baslaniyor yanit alamazsan hsg cekiyorlar sonra asilama son care tup bebek seklinde ilerliyor

Gunaydinn canimmm cok tesekkur ederim insallah canim benim insallah bu ay senin de mujdeni aliriz 💛 gorunduk dr a cok sukur hersey yolunda gorunuyor 🧿

Canim iyi yapmissin belki de bu sana vesile olacaktir bu defa boyle dene bakalim 🤗💛 cok tsk ederimm teyzesi insallah hersey yolunda ilerler

Kiz ustteki daha belirgin vallahi goruyorum ben de hadi insallah bebek var gibi gibi

Selam omurcum kontrolumuz guzel gecti cok sukur dr hersey yolunda dedi simdilik. Moralimiz yerinde 🤗

Canim zaten tedaviye once klomen femara gibi ilaclarla 6 aylik duzenli takip ile baslaniyor yanit alamazsan hsg cekiyorlar sonra asilama son care tup bebek seklinde ilerliyor
Tesekkurler canim benim biraz karisik mi gidiyor 3ay klomen kullandim ve adet oldugum icin gittim ama yumurta buyukluklerine bakilmadi sonra igneye gecildi 5menapur vuruldum dun doktora gittim 13.9olmus yumurtan 3menapur daha veriyorum bunlari da vurdur pazar oglen catlatma igneni yaptir dedi.Sayet bu ay da olmazsa rahim filmi sonra 3ay beklicez dedi dogru mu ilerliyorum suan

çok şükür minnaklar :KK200: :KK200:

Şimdi oturur ağlarım ama

Bozma moralini canim. Klomen 6 ay suren bir tedavi sonra asilamaya geciyor. Hakkinda hayirlisi olsun kuzum insallah dongun uzun diye gec dollenme filan olmustur. Kirmizilari gorene kadar umut hep vardir

😂 O anda da yerim diyosun yani

Canikommm gunaydinnn nasilsin 😁 ya o adamin o aglak sesi ne bileyim ya bayhan bile daha iyi bana gore
Iyiyim kuzuuummm, Sen nasil sin?😍

Kızlar çıktık çok şükür duydum kalp atışınıda herşey yolundaymış 🤗🤗🧿🧿 rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepinize tattırıp nasip etsin inşallahhh 🧿🧿🤩🤲❣️💋
Gözün aydın güzel anne çok mutlu oldum şimdi keyfim iyice arttıııı😍🤗❤️❤️❤️❤️

8 yıllık cnm bende 3 4 sene oldu çocuk isteleli ama olmuyor işte cnm takdir Rabbimin bende şimdi okutuyorum cnm kendimi
Tabi rabbim tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin hem okut hemde cevşen bulundur üzerinde

Tesekkurler canim benim biraz karisik mi gidiyor 3ay klomen kullandim ve adet oldugum icin gittim ama yumurta buyukluklerine bakilmadi sonra igneye gecildi 5menapur vuruldum dun doktora gittim 13.9olmus yumurtan 3menapur daha veriyorum bunlari da vurdur pazar oglen catlatma igneni yaptir dedi.Sayet bu ay da olmazsa rahim filmi sonra 3ay beklicez dedi dogru mu ilerliyorum suan
Evet canim dogru sıkıntı yok 🤗
Şimdi oturur ağlarım ama
Mutluluk gozyasin olur insallah😍
Iyiyim kuzuuummm, Sen nasil sin?😍
Iyiyiz biz de bebisim 🤗

Ya icim ferahladi birazcik olsun son 2menapur ama bugun inanilmaz agrim var sanki dusecek gibi vajnm
Asilama ve tup bebek disindaki hicbir tedavide cinselligi birakma canim esinle birlikte ol gun asiri boykece gozden kacan erken catlayan yumurta olursa kacirmamis olursun

Ben çok değiştim 🙈 1 yıldır yücel koçak gidiyorum özel muayeneden 7mhastanesi açıldı özel oraya geçti orda da devam ettim..
Memnunum ama aşılamada Ufuk hocayı düşünüyorum..
Sen memnunmusun devam ediyor musun
merhaba özel mesaj atamadım burdan yazmak istedim. Aşılama için ufuk hocaya gidicem demişsiniz şimdi baktığınızda hamlile olduğunuu gördüm allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. acaba ufuk hoca ile mi görüştünüz? nasıl biridir?

Asilama ve tup bebek disindaki hicbir tedavide cinselligi birakma canim esinle birlikte ol gun asiri boykece gozden kacan erken catlayan yumurta olursa kacirmamis olursun
Catlatma pazar olacagim bu aksamdan baslayip gun asiri iliski diye dusunuyorum ben de ama kimi 24 saat kimi 36 diyor benim doktorum igne oldugun gun ve gun asiri oncesinde yapmanda da sakinca yok dedi insanin kafasi o kadar cok karisiyor ki ya o yapmadigimiz igneden sonraki gun kacarsa falan bir de calisiyorum kimisi yatin 2gun yormayin kendnzi falan yazmis ben izin mi alayim acaba sizce ne yapmaliyim

Merhabalar aşkolar nasılsınız ? Dün kv hastaneye götürdük kalp krizi riski var diye büyük hastaneye sevk etti derken sodyum eksikliği varmis hemde baya çok biraz daha geç kalsanız komaya bile girerdi dedi bayadir rahatsızdı hepsi ondan kaynaklı sanırım yatis yaptırdı bizde sabaha kadar arabada bekleyip sabah eve geldik şimdi doktora geldim sonuçlarımi iyi bulmadı adet azalmasını ona bağladı 1 ay sonra tekrar hormon ver dedi verdiği hapı 6 ay boyunca kullan dedi agnucaston ilacın adı melinda- melinda- LaRisaCca LaRisaCca

Bn daha cücük görmedim şimdi geldim kuzum bekliyorum 🤗🤗 inşallah iyidir teyzesi sn nasılsın

Kızlar çıktık çok şükür duydum kalp atışınıda herşey yolundaymış 🤗🤗🧿🧿 rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepinize tattırıp nasip etsin inşallahhh 🧿🧿🤩🤲❣️💋

ayy süper süper maşallah bütün cücüşlere 😍😍 çok seviniyorum böyle güzel gelşmeler oldukça, Allahım sizi de cücüklerilerinizi de korusun inşallah, sağlıkla kucağınıza alıp kokusunu duyun oh miss 🥰🥰🥰🥰

X