Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar kontrolumuze gittik cok sukur cucukler iyiler buyuyorlar keyifleri yerinde
Günaydın herkese, maşallah lari Allahım sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin, yannda bıcır bıcır oynayacskları zamanlar yakın, çok şükür maşallah minik cucuklere
edaecoo sen ne yaptın senin cucuk ne yapıyor iyimisniz

newmoon10 moralsiz misin sanki bu aralar
kuzum bu ay hiç bi tedavi uygulamıyorum akışına bıraktım o yüzden pek bakamadım buralara. İyiyim çok şükür dün bal tarçın çörek otu kürünün son günüydü. Hayırlısı bakalım :) Bugünden itibaren ovulasyon ile takip etmeye başlayacağım kendi kendime yumurtlama görebilicekmiyim bakalım malum pko var bende sırf o yüzden takip ediyorum.
Senide okudum bugün kontrole gitmişsin sanırım çok sevindim iyi olmalarına inşallah erkenden cinsiyetlerini de gösterir minnoşlar :)

Sagol teyzesi senden de guzel haberleri bekliyorum insallah

Aminnn

Dr a gittim geldim minnos iyiler sukurler olsun

Halbuki hep baska yerde yemek de yiyon yorulacak bisey olmadi kesin merkur geriye gidiyodur
Hee yaa
Kocam bu hafta evde amaa mecbur pisircem 2 kap yimek

Bn daha cücük görmedim şimdi geldim kuzum bekliyorum inşallah iyidir teyzesi sn nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…