Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlarrr günaydınnn......
dün sabah tekrar dr gittim tekrar klomen başladık.ultrasonla da baktı kist falan oluşmamış güzel dedi,yumurtalıklarında iyi görünüyor dedi.haftaya cuma kontrole gitcem yumurtaların büyüklüklerine bakcak.bu ay farklı bi vitamin aldım inşallah faydası olur bakalım.kan tahlilim de güzel çıkmış daha göstemedim ama fsh ve lh normal sınırlarına dönmüş.geçen ay bişey oldu ne oldu bilmiyorum ama onun etkisinden tahlillerim kötü çıktı diye düşünüyorum.

Vala bacım çok denedim kameraya gözükmedi ki
Canim asiri silik ise etkisi geciyordur ignenin. Koyulasma olsa 9. Gunden 12. Gune farkedilir bir koyuluk olurdu. 14. Gun test yap canim insallah bebegin seninledir
kızlarrr günaydınnn......
dün sabah tekrar dr gittim tekrar klomen başladık.ultrasonla da baktı kist falan oluşmamış güzel dedi,yumurtalıklarında iyi görünüyor dedi.haftaya cuma kontrole gitcem yumurtaların büyüklüklerine bakcak.bu ay farklı bi vitamin aldım inşallah faydası olur bakalım.kan tahlilim de güzel çıkmış daha göstemedim ama fsh ve lh normal sınırlarına dönmüş.geçen ay bişey oldu ne oldu bilmiyorum ama onun etkisinden tahlillerim kötü çıktı diye düşünüyorum.
Gunaydinnn canim.
Guzel haberlerini aldigima sevindim. Yeni tedavin hayirli olsun insallah bu tedavinle gebe kalirsin 🤗💛

Canim asiri silik ise etkisi geciyordur ignenin. Koyulasma olsa 9. Gunden 12. Gune farkedilir bir koyuluk olurdu. 14. Gun test yap canim insallah bebegin seninledir

Gunaydinnn canim.
Guzel haberlerini aldigima sevindim. Yeni tedavin hayirli olsun insallah bu tedavinle gebe kalirsin 🤗💛
Aynı idi etkisidir o zaman

Gunaydinnn canim.
amin canım inşallah nasipse olsun bu ay :dua:

Ohhh maşallah bnm sıpalarımaaa büyüsünler annesi hayırlısı ile cabucak geçsin günler hep böyle keyifleri yerinde olsun 🤲💋❣️🧿🧿🧿🧿
Sagol teyzesi senden de guzel haberleri bekliyorum insallah 🤗
amin canım inşallah nasipse olsun bu ay :dua:
Aminnn
Kız sen erkenden niye ayaktasın :KK70:
Dr a gittim geldim minnos 😂 iyiler sukurler olsun
🧿🤗
Hellllooooo
Bikaç gündür enerjim çok düşük ya
Halsizim ,başım ağrıyor
havadanmı acepp,dolunay falan ne çarptı beni :KK4:
Halbuki hep baska yerde yemek de yiyon yorulacak bisey olmadi 😂 kesin merkur geriye gidiyodur

😂😂 En mantiklisi

Ayy hadi hayirli olsun canimmm 💛💛🤗

Olsun yine de hazirlik isteyen bir durum ya tam yaparim ya hic yapmam. Sevmem yarim yamalak isleri . Bir de ben cok merakliyim cok heyecanliyim dayanamam 😂😂😂

😂😂😂 Isin dogrusunu omurden ogrenmis olduk

Evet teyzesi darisi sana olsun insallah🤗💛

He valla 😂😂😂 iste diyorum ya senden gordum bayildim ama ben giremem o islere hic yuregim yok anam bacim

Sen de iyiki varsin guzel arkadasim 😘

Hakkinda hayirlisi olsun fistik 💛

😍 Cok harika gorunuyor lar masallah

😂 Ben yiyemiyorum ki hallos annem sever onunde cesit olmasini o hazirlamis ben sutlu nescafee ictim 😂
Amin tatlım 🤲
Teşekkür ederim cnm💐❤️

Kaç yıllık evlisin canım. Bende ilk siralar adetime yakin zamanlarda hep engelli cocuk görürdüm veya korkardım sıçrayarak uyanırdım. Bi hocaya gittim bi cevşen verdi korkmuyorum çok şükür ondan sonra. Bende 1 buçuk yıldır evliyim hiç olmadı benimde
8 yıllık cnm bende 3 4 sene oldu çocuk isteleli ama olmuyor işte cnm takdir Rabbimin bende şimdi okutuyorum cnm kendimi

X