Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar kontrolumuze gittik 😍 cok sukur cucukler iyiler buyuyorlar keyifleri yerinde 🤗💛
Günaydın herkese, maşallah lari Allahım sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin, yannda bıcır bıcır oynayacskları zamanlar yakın, çok şükür maşallah minik cucuklere 🥰🥰🥰🥰
edaecoo edaecoo sen ne yaptın senin cucuk ne yapıyor iyimisniz 😍😍

newmoon10 newmoon10 moralsiz misin sanki bu aralar
kuzum bu ay hiç bi tedavi uygulamıyorum akışına bıraktım o yüzden pek bakamadım buralara. İyiyim çok şükür dün bal tarçın çörek otu kürünün son günüydü. Hayırlısı bakalım :) Bugünden itibaren ovulasyon ile takip etmeye başlayacağım kendi kendime yumurtlama görebilicekmiyim bakalım malum pko var bende sırf o yüzden takip ediyorum.
Senide okudum bugün kontrole gitmişsin sanırım çok sevindim iyi olmalarına inşallah erkenden cinsiyetlerini de gösterir minnoşlar :)

Sagol teyzesi senden de guzel haberleri bekliyorum insallah 🤗

Aminnn

Dr a gittim geldim minnos 😂 iyiler sukurler olsun

🧿🤗

Halbuki hep baska yerde yemek de yiyon yorulacak bisey olmadi 😂 kesin merkur geriye gidiyodur
Hee yaa🤣
Kocam bu hafta evde amaa mecbur pisircem 2 kap yimek :KK70:

Eklentiler

• IMG_20210319_122012.jpg
    IMG_20210319_122012.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 39
Günaydın herkese, maşallah lari Allahım sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin, yannda bıcır bıcır oynayacskları zamanlar yakın, çok şükür maşallah minik cucuklere 🥰🥰🥰🥰
edaecoo edaecoo sen ne yaptın senin cucuk ne yapıyor iyimisniz 😍😍
Bn daha cücük görmedim şimdi geldim kuzum bekliyorum 🤗🤗 inşallah iyidir teyzesi sn nasılsın

X