Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar aşkolar nasılsınız ? Dün kv hastaneye götürdük kalp krizi riski var diye büyük hastaneye sevk etti derken sodyum eksikliği varmis hemde baya çok biraz daha geç kalsanız komaya bile girerdi dedi bayadir rahatsızdı hepsi ondan kaynaklı sanırım yatis yaptırdı bizde sabaha kadar arabada bekleyip sabah eve geldik şimdi doktora geldim sonuçlarımi iyi bulmadı adet azalmasını ona bağladı 1 ay sonra tekrar hormon ver dedi verdiği hapı 6 ay boyunca kullan dedi agnucaston ilacın adı melinda- melinda- LaRisaCca LaRisaCca
Çok geçmiş olsun canım inşallah hemen toparlar, bir ay sonra senin de sonuçların iyi çıkar inşallah. benim de bir ay yüksek çıkmıştı değerlerim moralim çok bozulmuştu çok ağlamıştım ama bir ay sonra baktırdığımda normal geldi, dönemsel olabiliyor

Catlatma pazar olacagim bu aksamdan baslayip gun asiri iliski diye dusunuyorum ben de ama kimi 24 saat kimi 36 diyor benim doktorum igne oldugun gun ve gun asiri oncesinde yapmanda da sakinca yok dedi insanin kafasi o kadar cok karisiyor ki ya o yapmadigimiz igneden sonraki gun kacarsa falan bir de calisiyorum kimisi yatin 2gun yormayin kendnzi falan yazmis ben izin mi alayim acaba sizce ne yapmaliyim
Canim bugun pazar,pzrtsi,sali birlikte olmaya ozen goster geriye kalan gunler onemli degil
Merhabalar aşkolar nasılsınız ? Dün kv hastaneye götürdük kalp krizi riski var diye büyük hastaneye sevk etti derken sodyum eksikliği varmis hemde baya çok biraz daha geç kalsanız komaya bile girerdi dedi bayadir rahatsızdı hepsi ondan kaynaklı sanırım yatis yaptırdı bizde sabaha kadar arabada bekleyip sabah eve geldik şimdi doktora geldim sonuçlarımi iyi bulmadı adet azalmasını ona bağladı 1 ay sonra tekrar hormon ver dedi verdiği hapı 6 ay boyunca kullan dedi agnucaston ilacın adı melinda- melinda- LaRisaCca LaRisaCca
Selam canimm biz iyiyiz de size cok uzuldum ya 😑 cok gecmis olsun tuz eksilmesi buyuk sıkıntı . Senin acindan tahlilleri begenmemesine uzuldum ama bir sıkıntı oldugunu dusunuyorduk eger bu ise sıkıntı daha buyuk birsey olmadigi icin mutlu bile olmaliyiz. Hormonlarin duzene girince yumirtan daha kaliteli olacak daha kolaylasacak gebe kalman Allah in izniyle

Canim bugun pazar,pzrtsi,sali birlikte olmaya ozen goster geriye kalan gunler onemli degil

Selam canimm biz iyiyiz de size cok uzuldum ya 😑 cok gecmis olsun tuz eksilmesi buyuk sıkıntı . Senin acindan tahlilleri begenmemesine uzuldum ama bir sıkıntı oldugunu dusunuyorduk eger bu ise sıkıntı daha buyuk birsey olmadigi icin mutlu bile olmaliyiz. Hormonlarin duzene girince yumirtan daha kaliteli olacak daha kolaylasacak gebe kalman Allah in izniyle
Ya cok tesekkurler Pazartesi yaparsak sperm kalitesinde ve sayisinda dusus olmaz mi peki

Ya cok tesekkurler Pazartesi yaparsak sperm kalitesinde ve sayisinda dusus olmaz mi peki
Normal sartlarda esinde sperm problemi yoksa birsey olmaz canim ama problemli ise pzts yapmayabilirsin. Zaten onceden birliktelieriniz olacak spermler iceride uygun ortamdalarsa 5 gune kadar yasar yumurta igneden sonraki 24_40 saat araliginda catlayip 1 gun canli kalacak . Cuma,pazar birlikteliklerinden dolayi iceride sperm olacak ama pzts. De degerlendirirsen sansin yukselir

Normal sartlarda esinde sperm problemi yoksa birsey olmaz canim ama problemli ise pzts yapmayabilirsin. Zaten onceden birliktelieriniz olacak spermler iceride uygun ortamdalarsa 5 gune kadar yasar yumurta igneden sonraki 24_40 saat araliginda catlayip 1 gun canli kalacak . Cuma,pazar birlikteliklerinden dolayi iceride sperm olacak ama pzts. De degerlendirirsen sansin yukselir

Doktor esimde skinti olmadigini soyledi birsey daha soracagim peki yerlesmesi ne zaman gerceklesiyor spermin yumurtaya bu yerlesme asamasinda iliski tehlikeli mi acaba biraz kafanizi sisirdim cok soru sordum ama kusura bakmayin🙊🙈

Hangi sonuçların kötü geldi bbgm bnmde baya azdı adetlerim ama hiç Bi doktor bisey demedi bununla ilgili.. Çok çok geçmiş olsun canım bnm rabbim Şafi ismiyle şifalandırsın inşallah 🤲🤲

Kızlar çıktık çok şükür duydum kalp atışınıda herşey yolundaymış 🤗🤗🧿🧿 rabbim şu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine rabbim hepinize tattırıp nasip etsin inşallahhh 🧿🧿🤩🤲❣️💋
ayy çok şükür ya. Kız aklıma ne geldi. Tutmaz diye nerdeyse transfer olmayacaktın, yeniden başlayayım diyordun.

Doktor esimde skinti olmadigini soyledi birsey daha soracagim peki yerlesmesi ne zaman gerceklesiyor spermin yumurtaya bu yerlesme asamasinda iliski tehlikeli mi acaba biraz kafanizi sisirdim cok soru sordum ama kusura bakmayin🙊🙈
Rica ederim canim 🥰 esinde sıkıntı yoksa problem yok o zaman pzrt de degerlendirirsin. Yumurtanin dollendikten sonra yerlesmesi icin 7-8 gune ihtiyaci var sonra yerlesme varsa birkac gune hcg salgilayacak yani 11-12. Gunlerde hcg den ogrenebilirsin idrarda da 13.-14. gun ogrenebilirsin. Bu sure zarfinda istedigin kadar birliktelik yasayabilirsin problem yok. Istersen gunde 5 kere degerlendir 😁

çok geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin. Sonuçlarında neyi düşük ya da yüksek buldu canım

Rica ederim canim 🥰 esinde sıkıntı yoksa problem yok o zaman pzrt de degerlendirirsin. Yumurtanin dollendikten sonra yerlesmesi icin 7-8 gune ihtiyaci var sonra yerlesme varsa birkac gune hcg salgilayacak yani 11-12. Gunlerde hcg den ogrenebilirsin idrarda da 13.-14. gun ogrenebilirsin. Bu sure zarfinda istedigin kadar birliktelik yasayabilirsin problem yok. Istersen gunde 5 kere degerlendir 😁
Fiti fiti yapamayan aplaaa, ben ne zamanı değerlendireyim:KK53::KK53:

Ya süper canım çok mutlu oldum sağlıcakla gelsin minnoşlar hiç üzmesinler annelerini
Canimm cok tsk ederimm aminn insallah 🤗❤️ senin minnoslar kac kg dogdu? 36. Haftada mi aldilar
Fiti fiti yapamayan aplaaa, ben ne zamanı değerlendireyim:KK53::KK53:
Senin enisteye yok deme sansin yok. Hic yok demezsen kesin hamilesin 😂😂enisteyi cok azimli gordum😂😂

Hehe dikkate alacagim bunu Larisa cok tesekkurler canim🥰💕

ayy süper süper maşallah bütün cücüşlere 😍😍 çok seviniyorum böyle güzel gelşmeler oldukça, Allahım sizi de cücüklerilerinizi de korusun inşallah, sağlıkla kucağınıza alıp kokusunu duyun oh miss 🥰🥰🥰🥰
Oyy teşekkür ederiz teyzesi darısı en en en güzel şekilde sizlere olsun inşallah en kısa zamanda 🤗🤗🤩💋❣️

X