Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı haberlerle canım inşallah :dua: :KK200: :anne:
Her şey çoooookkkkkkk güzel olacakkkkkkkkkkkkk :KK68::KK68::KK68:
İnşallah öyle olur kuzummmmm 🤗🤗🤲🤲 rabbim bizlere saglık lı bir gebelik ve dogum olmayan herkese de en kısa zmnda saglık lı sıhhatli bir evlat göndersin inşallah şu mübarek cuma günü yine bize hayırlı ve ugurlu gelsin 🤲🧿🤩❣️💋

Gunaydin canim hadi hayirli haberlerle insallah iyi yolculuklar 💛
Günaydın ❣️
LaRisaCca LaRisaCca canım ikiz mi ay çok sevindim ya Rabbim iki evladını cennete gönderdi yerine insAllah sağlıkla iki evlat nasip edecek çok sevindim kuzum 🤗 konuyu çok takip edemiyorum bı bakayım dedim ki sayfanın başındaki alıntıda 3 canlısn yazısını gördüm
Gunaydin caniminici ❤️❤️
Evet iki taneler teyzesiii aminn insallahhh 😍😍 insallah bu defa saglikla kucagimiza almak nasip olur 💛

Yok yok o sansla beni kurtar nolur 😂

Rabbim tez vakitte bu ugraslardan kurtarsin seni nur cum 🥰
Kizlarrr bisi sorucam bat im 21 mart ama ben bugun normal gebelik testi yaptim koca bi negatif. Sizce eerkenmi yoksa yokmu cidden yaa klomen ve evitrelleye baya guvenmistim😔😔😔

Gunaydin caniminici ❤️❤️
Evet iki taneler teyzesiii aminn insallahhh 😍😍 insallah bu defa saglikla kucagimiza almak nasip olur 💛
MaşAllah canım Rabb'im su mübarek günde gönlünüze göre nasip etsin isteyip dileyen herkese sağlıkla nasip etsin insAllah 🤲❣️

Kizlarrr bisi sorucam bat im 21 mart ama ben bugun normal gebelik testi yaptim koca bi negatif. Sizce eerkenmi yoksa yokmu cidden yaa klomen ve evitrelleye baya guvenmistim😔😔😔
Canim klomen ve ovitrelle ile sansin dogal dollenmede oldugu gibi kendi kendine hamile kalir gibi. Amac sadece kontrollu iliski ile gebeligi saglamak. Ama bunu saglamak sansi arttirmiyor.avantajim ne dersen, kontrollu iliski ve normalde bir yumurtan varken belki 2-3 yumurta elde etmis olmak

Canim klomen ve ovitrelle ile sansin dogal dollenmede oldugu gibi kendi kendine hamile kalir gibi. Amac sadece kontrollu iliski ile gebeligi saglamak. Ama bunu saglamak sansi arttirmiyor.avantajim ne dersen, kontrollu iliski ve normalde bir yumurtan varken belki 2-3 yumurta elde etmis olmak
Tek yumurta vardi 20cm digerleri kucuktu . Bu sabah test yaptim koca bi negatif☹morelim sifir

Tek yumurta vardi 20cm digerleri kucuktu . Bu sabah test yaptim koca bi negatif☹morelim sifir

Bundan sonraki adim asilama oxaman dimi
Bozma moralini canim. Klomen 6 ay suren bir tedavi sonra asilamaya geciyor. Hakkinda hayirlisi olsun kuzum insallah dongun uzun diye gec dollenme filan olmustur. Kirmizilari gorene kadar umut hep vardir
😂 O anda da yerim diyosun yani
Olmasaydi derdiiiii, soylermiydi ferdiiiiii. dddttddttdddddiiuddii kral fm🐯 😐🤐
Canikommm gunaydinnn nasilsin 😁 ya o adamin o aglak sesi ne bileyim ya bayhan bile daha iyi bana gore

Kızlar 9. Gün silik çizgi 12. Günde silik çizgi vardı inş iğne etkisi değildir sabah ateş ve karın ağrısı ile uyandım
Kuzum burada onemli olan cizgi 9. Gune gore koyulasmis mi ona bakmak. Foto at bakalim insallah gebeliktendir Ya Rab 🤲🏼

X