Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım doktor da ztaen tüp taraftarı, çünkü biz yaklaşık 1 yıldır deniyoruz, yaş 35 bende amh 0,67, eşim 42.. geç anne baba olmak istemiyoruz. İmkan çok şükür var, bu ay tutmazsa artık tüp aşamaları başlayacak .. zaten LaRisaCca edaecoo tüp yaptırdı sağolsunlar onlar da destek oldular bu konuda tüp için dene diyorlar :))) yüksek ihtimal tüp yapacağız. Aşılama sanmıyorum.

En mantıklı çözüm olur amh durumuda varmıs. Sakın geç kalmayın insallah hakkından hayırlısı olur

Tünaydın canlar
İkinci aşılama iğneli olacak, heyet raporunu bekliyorum ogleni bulur dediler bakalım. Beklemedeyim, rapor ile aşağı yukarı ne kadara alırım igneleri aceba
Canimm rabbim bu tedavinle bebisini nasip etsin insallah simdi sana ne ilac yazdi filan bilmiyoruz ki fiyatlara da hep zam geldi bilemiyorum

LaRisaCca canım doğum günün mü bugün :))))
Kuzum ben senin tup denemenin basarili olacagina inaniyorum ve cani gonulden istiyorum
Yok tatlim esimin dogum gunu

Canimm rabbim bu tedavinle bebisini nasip etsin insallah simdi sana ne ilac yazdi filan bilmiyoruz ki fiyatlara da hep zam geldi bilemiyorum
İnşallah duanı duysun rabbim menopur diyordu geçen sefer ama onu mu yazar bilmem. Raporlu halini bulamadim netten ondan sorayim dedim canim

Ballikko canim aklim sende aradilar mi
Kuzumm ben simdi aradım öğlenden sonra arıyacaktık dediler.
12 tane döllenmiştiya 13'e çıkmış o sayı.
3 tanesi kalitesi ortaymıs
Kalan 10 tanenin kalitesi gayet iyi dedi
Çok çok sevindim.
Dün gece fenalastım ben ohss geçirdim tam anlamıyla kusma şişkinlik nefes darlığı
Hastaneye gittik acile kan tahlililleri yapıldı karnımda sıvı birikmiş bugun tekrar gidip serum takılacağım insallah fazla süründürmez bu beni o kadar kötüyüm ki buna da şükür diyorum bu haberi alınca mutlu da oldum ama insanın sağlığı daha önemliymiş gerçekten

Ben de tup icin meopur ve fostimon kullandim canim asilamada ise gonal f kullanmistim
13 30 da heyete gideceğim bakalım eczaneden sonra yazayim bakalim kaca alacagim, rapor cikacak mi tabi bide o var sorun yok gozukuyor ama bakalim haber ederim kuzum

Caniminici cok uzuldum cok gecmis olsun. Ohss cok can sıkıcı bir durum gercekten merak etme insallah 3-4 gune kalmaz iyi olacaksin wc ye cikabiliyor musun lifli seyler yiyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…