Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Caniminici cok uzuldum cok gecmis olsun. Ohss cok can sıkıcı bir durum gercekten merak etme insallah 3-4 gune kalmaz iyi olacaksin wc ye cikabiliyor musun lifli seyler yiyor musun
O kadar kabızık ki Lari afedersn gaz bile çıkaramıyorum. Dün lavman yapıldı biraz rahatlar gibi oldum sabah uyandım yine aynı. Lifli şeyler yiyorum bana kalsa hiçbirşey yemem ama malum antibiyotikti ilaçtı mecbur midemin doluda olması gerek durum bundan ibaret . Bugun tekrar lavman alıp yapıyım diyorum serumdan sonra.
Allahım bu çabalarımızı görür de mükafatlandırır tez zamanda insallah 😔

Cevremde hiç olanı duydun mu?
Sen kaç aydır deniyorsun, benim 7 ay olacak.
3 yilda 3. Gebeligim canim ben yasamadim, etrafimda da gormedim ama adetin son gunlerinde de yumurta atilirmis bu sebeple bu mumkun hatta erkek bebek sahibi olmak istyen biri Hz. Muhammed efendimize bunun nasil mumkun olacagini sordugunda adetin son gununde birlikte olun diye cevap almis. Bu mumkun yani

O kadar kabızık ki Lari afedersn gaz bile çıkaramıyorum. Dün lavman yapıldı biraz rahatlar gibi oldum sabah uyandım yine aynı. Lifli şeyler yiyorum bana kalsa hiçbirşey yemem ama malum antibiyotikti ilaçtı mecbur midemin doluda olması gerek durum bundan ibaret . Bugun tekrar lavman alıp yapıyım diyorum serumdan sonra.
Allahım bu çabalarımızı görür de mükafatlandırır tez zamanda insallah 😔
Evet canim lavman rahatlatmistir . Uzuldum ya.. yuruyus yapabiliyormusun canim? Hareket de gaz cikarmana ve wc ihtiyacina yardimci olur 😑

Selam canimm Yapma yaa cok gecmis olsun dogum kontrol hapi mi verdi
Yok canım duphaston diye bir ilaç yazdı ama öncesinde kan testi istedi rahimde gebelik görünmüyor ama kontrol amaçlı kan verdim test sonucu gelince ilacı öyle kullanıcam. Adet olduğunda gel kiste bakalım kaybolmazsa ona göre tedaviye başlarız dedi

Yok canım duphaston diye bir ilaç yazdı ama öncesinde kan testi istedi rahimde gebelik görünmüyor ama kontrol amaçlı kan verdim test sonucu gelince ilacı öyle kullanıcam. Adet olduğunda gel kiste bakalım kaybolmazsa ona göre tedaviye başlarız dedi
3.5 cm in adetle atilmasi biraz zor minik degil cunku tedavi verecek gibi duruyor

Zaman hizla akiyor gercekten 🥰
Bak hele bak hem iyiyim diyir hem bie haftadir rahatsizim diyor. Noldu sana boyle neyin var
Yaa gercekten bir bakmışsın kucağına aldığını görmüşüzz😍😍
Yaa iyi demek adetten olmuş işte🤣 yaklaşık 1 haftadır sağ kulağmda bir uğultu vardı. Sonra haftasonu sol kulağımın arkasında çok hafif bir şişlik farkettim ama dokunamıyodum çok acıyodu. Sonra ağrı yaptı haftasonu. Baş ağrısı falan. Dün sabahtan beride geniz akıntısı farkediyorum kuru gıcık yapıyor ara ara öksürük yapıyor. Kulak iltihabı oldu diye tahmin ediyorum ama. Hala totoşumu kaldırıp doktor yoluna düşemedim🤣🤣🤣

Selam tatlim biz iyiyiz sen nasilsin ozledik seni 🤗 nasil oralar keyifli geciyor mu orada dr a giderim diyordun gittin mi
Bugün gidecem asko 2 buçuk gibi randevum aklıma takılan doktor rahmin kalın diyor dep onu soracam özellikle onun dışında geldiğimiz gunden beri hava yağmurlu 😁😁 kuzenlerim falan var uzun zaman görmediğim onlarla vakit geçiriyorum

Yaa gercekten bir bakmışsın kucağına aldığını görmüşüzz😍😍
Yaa iyi demek adetten olmuş işte🤣 yaklaşık 1 haftadır sağ kulağmda bir uğultu vardı. Sonra haftasonu sol kulağımın arkasında çok hafif bir şişlik farkettim ama dokunamıyodum çok acıyodu. Sonra ağrı yaptı haftasonu. Baş ağrısı falan. Dün sabahtan beride geniz akıntısı farkediyorum kuru gıcık yapıyor ara ara öksürük yapıyor. Kulak iltihabı oldu diye tahmin ediyorum ama. Hala totoşumu kaldırıp doktor yoluna düşemedim🤣🤣🤣
Canim ihmal etme kulak cok onemli ve riskli bir organ. Bak dikkat et kulakta meydana gelen hastalikkarin hasarlari hep kalici olur. Nolur hemen dr a git

3.5 cm in adetle atilmasi biraz zor minik degil cunku tedavi verecek gibi duruyor
Benim yıllar önce yine böyle kist oluşmuştu hiç ağrı sızın olmazdı devlet hastanesine gittiğimde öğrenmiştim doktor bana ameliyat demişti. Ben özelde doktora gittim adet zamanımda kendiliğinden patlamış ve kaybolmuştu inşallah buda öyle olur ya 😞

Bugün gidecem asko 2 buçuk gibi randevum aklıma takılan doktor rahmin kalın diyor dep onu soracam özellikle onun dışında geldiğimiz gunden beri hava yağmurlu 😁😁 kuzenlerim falan var uzun zaman görmediğim onlarla vakit geçiriyorum
Ay ne guzel ya kuzen candir 🥰 ozlenince sohbetler kahve esliginde daha bi guzel olur 🤗

Canim ihmal etme kulak cok onemli ve riskli bir organ. Bak dikkat et kulakta meydana gelen hastalikkarin hasarlari hep kalici olur. Nolur hemen dr a git
Evet haklısın larimm ama o kadar bıkmışımki ilaçlardan ve doktorlardan. Rabbim eksik etmesin başımızdan onları ama işte biraz üst üste gidince sıkılıyor çok insan, Gidicem mutlaka☹️

Benim yıllar önce yine böyle kist oluşmuştu hiç ağrı sızın olmazdı devlet hastanesine gittiğimde öğrenmiştim doktor bana ameliyat demişti. Ben özelde doktora gittim adet zamanımda kendiliğinden patlamış ve kaybolmuştu inşallah buda öyle olur ya 😞
Yine bu boyuttamiydi canim? Korkma ameliyatlik birsey yok zaten . 4,5-5 cm olunca bile bazi dr lar gebelige engel.degil diyorlar ki hamile kalanlar da oluyor

X