Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim herkes adetten sonra hamile kaliyor ya zaten 🤔

😂😂😂 Aysos sen de mahkumlu siir yazmissin olurr bu da halley e olur 😂😂

Güno bebegim 😂
Hallos bdv de harcanacakti neredeyse 😂 ona mani olmaya calisiyoduk
Hahhavallaaa bok yoluna gidicektim🤣

Laris enistenin seninle ,bebislerinizle guzel yaslariniz olsun canim benim🥰

Sagliklaa gelcekleer annesi
Sabirla bekledin onlari🥰🥰❤️❤️
Cok bekledik gercekten ,cok yaklasmisken cok defa kismet olmadi insallah bu defa gelecekler 🤗 sana ve tum bekleyen arkadaslarima en kisa surede rabbim nasip etsin insallah 😘
bbgmmmm sağlıklı nice mutlu yıllarınız olsunn enişte beyleeee :KK73: diğer doğum gününü bebişlerinizle kutlamak nasip olsun :spor::dua:
Duyguşş cok tesekkur ederim canim benim bu dualara senin icin de aminn diyorum 😍

Aminnn aminn insallah kuzum 😂

Sanmam canim usuttun belki de

Aferin bebegim 😂

Seninkini 9 ay sonra aniden ortadan kaybolursan anlariz 😂
Bilmiyorum ki akşam duş almak için banyoya gidiyordum birden banyonun kapısında iki büklüm oldum böyle bir batma olamaz tam yumurtalık tarafıma sanki büyük bir iğneyi batırıyorlar yumruk atıyorlar gibi adet olsam hemen gideceğim doktora ya 😔

Bilmiyorum ki akşam duş almak için banyoya gidiyordum birden banyonun kapısında iki büklüm oldum böyle bir batma olamaz tam yumurtalık tarafıma sanki büyük bir iğneyi batırıyorlar yumruk atıyorlar gibi adet olsam hemen gideceğim doktora ya 😔
Allah Allah ya insallah iyiye delalettir 🤗

Ben dayanamadım erken gittim, kalp atışı duyduk :anne: İlk defa duyuyorum, inanamadım :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: Rabbime şükürler olsun:dua::dua::dua:
Bütün gebelerin bebekleri sağlıklı büyüsün, gebe olmayanlara en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin Allah:dua::dua::dua::dua::KK200::KK200::KK200::KK200: Çok ama çok mutluyum:dua::dua::dua::dua:
yaaaa deli seniiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK73: :KK73: ayy çok çok sevndmmm çok heycanlı değil mi :spor::spor: rabbim tamamınada erdirsin inşallah canım aminnn diyorum ettiğin duana bak demekki korkulacak birşey yokmuş belirtisiz gebelikte oluyormuş :KK60::KK60::KK200::KK54:

😥 ya kist olduysa daha doktora gideli bi hafta olmadı kist olsa soylermiydi😔
Soylerdi tabi kist birden olmazki yavas yavas buyur 🤗 gorurdu onu muhakkak bir de kendi kendine dusunup oyle mi oldu boyle mi oldu diye evhamlanma Rabbim saglik sihhat versin iyisin 🤗
Ben dayanamadım erken gittim, kalp atışı duyduk :anne: İlk defa duyuyorum, inanamadım :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61: Rabbime şükürler olsun:dua::dua::dua:
Bütün gebelerin bebekleri sağlıklı büyüsün, gebe olmayanlara en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin Allah:dua::dua::dua::dua::KK200::KK200::KK200::KK200: Çok ama çok mutluyum:dua::dua::dua::dua:
Melo :cry: cok mutlu oldum , cok duygulandim. Nasil guzel bir heyecan❤️ insallah saglikla kucaginiza almak nasip olsun canim

Sok markete cicek ekerken kazmak icin cicek sulamak icin gerekli aparatlar gelmis eldiven filan.. gidip alayim da arabaya koyayim. Mezarlikta lazim oluyor budama icin cicek ekmek icin. Birkac gun sonra bim e cicekler gelecek mezarliga taze cicekler ekeyim. Bu yil kis cicekleri yordu , aralara tazelik katalim

yaaaa deli seniiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK73: :KK73: ayy çok çok sevndmmm çok heycanlı değil mi :spor::spor: rabbim tamamınada erdirsin inşallah canım aminnn diyorum ettiğin duana bak demekki korkulacak birşey yokmuş belirtisiz gebelikte oluyormuş :KK60::KK60::KK200::KK54:
Soylerdi tabi kist birden olmazki yavas yavas buyur 🤗 gorurdu onu muhakkak bir de kendi kendine dusunup oyle mi oldu boyle mi oldu diye evhamlanma Rabbim saglik sihhat versin iyisin 🤗

Melo :cry: cok mutlu oldum , cok duygulandim. Nasil guzel bir heyecan❤️ insallah saglikla kucaginiza almak nasip olsun canim
Amin inşallah canlarım :KK61: :KK61: :KK61: :KK61: :KK61: İnşallah nasip olur:dua::dua::dua::dua::dua::dua::KK200:

Sok markete cicek ekerken kazmak icin cicek sulamak icin gerekli aparatlar gelmis eldiven filan.. gidip alayim da arabaya koyayim. Mezarlikta lazim oluyor budama icin cicek ekmek icin. Birkac gun sonra bim e cicekler gelecek mezarliga taze cicekler ekeyim. Bu yil kis cicekleri yordu , aralara tazelik katalim
oyy çok güzel düşünmüşsün canım rabbim kalbinin güzelliğinin karşılığını versin sana :dua: :KK60:

Tünaydın canlar🍀
İkinci aşılama iğneli olacak, heyet raporunu bekliyorum ogleni bulur dediler bakalım. Beklemedeyim, rapor ile aşağı yukarı ne kadara alırım igneleri aceba

Melindacım çok sevindim 😍 sağlıkla hayırla da kucağına alacaksın inşallah 🙏

X