Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet haklısın larimm ama o kadar bıkmışımki ilaçlardan ve doktorlardan. Rabbim eksik etmesin başımızdan onları ama işte biraz üst üste gidince sıkılıyor çok insan, Gidicem mutlaka
Simdi sana desem gel asilama yapicam o ignelerin hepsini batirirsin gobisine totisine canim kenkem ihmal kendini Allah esirgesin seni

Simdi sana desem gel asilama yapicam o ignelerin hepsini batirirsin gobisine totisine canim kenkem ihmal kendini Allah esirgesin seni
Hee şey valla sanırım yaparım tabi
Sağolasınn bitaneciğim birazdan eczaneye gidicektim devit3 almaya. Anlarmı acaba eczane sorsammı yoksa hiç ses etmeyip hastaneyemi gitsem

Diğerleri sanırım doğmadı bilmiyorum topuğu okumadığımdan, 3.gebelik derken hamile misin şu an?

Diğerleri sanırım doğmadı bilmiyorum topuğu okumadığımdan, 3.gebelik derken hamile misin şu an?
Evet canim hep dusuk yaptim. Evet suan hamileyim canim darisi sana ve tum bekleyenlere insallah
Klomen tedavisine yeni başlamıştım şimdi adet ile kaybolmaz ise en az 2 ay boşa geçicek buna çok üzüldüm
Canim o belli olmaz gidebilir de.. adet olmayi bekleyecegiz sabirla

Kan sonucu çıkınca ilaca başlıcam kiste hiç ağrı olmaması normal mı ya ? Hiç ağrım sızım yok benim
Normal bende de olmuyordu sadece ara lekelenme yapiyordu kahverengi
Ahahahaahah tammm tamm ben sessizce uzaklaşıyorum bi gidiyimde geleyim
Haber bekliyorum bak
Arkadaşlar kişi etiketlemeyi nasıl yapıyorsunuz ben bilmiyorum bana da öğretin
Canim etiketlemek istedigin kisinin nickinin basina @ koyunca etiketlemis olursun

İnaşallah ya allah razi olsun insallah iyiye işarettir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…