Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah basa vermesin boyle birsey

Selam tatlimm iyiyiz sen nasilsin

Yerini bulduk artik ihbar edebiliriz

Leb demeden leblebiyi anlayanlarda bugun

Ayyyy cok sevindim canim harika sayi masallahhhhh insallah hepsi 5. Gune ulasir saglikli 1. Kalite embriyolar olur annesi
Bomba gibiyim ev temizledim pasta kurabiyeler yaptım yemeği ocağa kattım tüm enerjilerimi toplayıp geldim

Allah basa vermesin boyle birsey
Amin amin Anneannem çok çekmiş ya allah kimseye yaşarmasın bide şöyle bisey var nazar var ama bana nazar değiyor nazar değecek gibi evraklarda bulunursan daha çok değermiş Rabbime sığınırız tüm kötülüklerden tüm kötü huylardan

Kuzum benim babannem de öyle dünyaya gelmiş. 98 yaşına geldi.

Selam tatlimm iyiyiz sen nasilsin

Yerini bulduk artik ihbar edebiliriz

Leb demeden leblebiyi anlayanlarda bugun

Ayyyy cok sevindim canim harika sayi masallahhhhh insallah hepsi 5. Gune ulasir saglikli 1. Kalite embriyolar olur annesi
Aminnn canımm cok sagoll bende böyle dua ediyorum doktorum futboll takımımı kuracaksın kız diyor ahahhaah

Canım ben tüp bebeğe basladım.
Dış gebelik geçirdim 1 tüpümü kaybettim. Kalan tüpüm ile 9 ay denedim hamile kalamadım. Tabii bu bana Özel birşey . Rahim filmi çekildim kalan tüpümde tıkalı çıktı açıldı ama yine gebelik olmadı. tek tüple hamile kalan cok kisi var. Ama sana tavsiyem baktın tüpünün oldugu yerden yumurtluyorsun ama hamile kalamıyosun aşılama da değil imkanın varsa direk tüpe geç bence. Aşılamanın pek başarı oranı yüksek değil.

Çok doğru bir tavsiye canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…