Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa laktozsuz sut denedinmi canim
Allah enisteye acidim yav
Atom bombasiylan yasiyor
Denedim de pek ise yaramadiii yok kiz sessiz ve derinden benimki en tehlikeli olan ayy sabah sabah oldum gulmekten
Canim geciyor valla o gunler. Sonrada nasil gecti anlamiyorsun. . Iyi olun onemli olan o. Su 12. Haftadan sonra daha bi hizli gidiyor sanki. Bulantilara sende biliyosundur cubuk kraker iyi geliyo. Birde hafif yemekler ye olabildigince.
Evett bizim evde cizi cubuk ve leblebi stogu fix yoksa halimi dusunemiyorum
Tabikiiiiiii o anda da yiyodummm , simdideee.Ya ben hic doymuyom kiiiiboyle oluyom biseyler yiyinceee
Afiyet olsun canim benim
Kuzucummm hayirli olsunnn insallah bolca 5. Gune giden kaliteli embriyon olur. Bu 5 gun artik surekli arayarak kac yumurta dollendi ve hergun kaci yola devam ediyor diye bilgilendirecekler seni. Insallah hersey yolunda ilerleyecek. Kuzum benim yumurtam azdi cok yuruyus de yapmistim ohss olmadim, agrim da hic yoktu. Senin yumiskolarin cok diye bu riskin oldugunu biliyordun ama artik en zor level geride kaldi insallah transfer zamani da su gibi akip gelecek ve bebisine kavusacaksin
olsun olsun çarşambaya ne kaldı yarınnnn işteee bnde cuma gününü bekliyorum
Yaaa benim de iskenderundaki kontrolum cuma 09:30 da
'O ses' çiğ köfte. Markası o yani
Ilk defa duyuyorum valla
günaydın kızlar ben malesef regl oldum
Gunaydin canim test negatif cikinca adeti bekliyorduk zaten uzulme insallah bu ay gebe kalirsin

Bence çokta doğru tüp yapmak en mantıklısı bak karşında örnekler bizler varız ben yine kalsam yine tüp yapardım bence hiç oyalanmadan yapabilirsin hiç bir zor işlemi yok
Haklısın canım benim, LaRisaCca ve sen en güzel örneklersiniz :)) ben bu konuyu bir araştırayım :)))

Gunaydin canim test negatif cikinca adeti bekliyorduk zaten uzulme insallah bu ay gebe kalirsin
günaydın canım.
ne bileyim kırmızıları görmeyince hala bi umut olur mu diyodum.
şimdi kızlar size bir sorum var. promotil diye bir takviye varmış bu ay onu denesem mi diyorum ama bide propolis,polen takviyesi öneriyolar. bitki çayları var önerilen.hangisini kullanayım kararsız kaldım.bunlardan hangilerini kullandınız?

Propolis sağlığa da iyi canım kullan derim

Bu saatte güno mu olur
E saat 10:30 da olur tabi guno sen erkenci oldugundan sana tuno gibi geliyor di mi
Haklısın canım benim, LaRisaCca ve sen en güzel örneklersiniz :)) ben bu konuyu bir araştırayım :)))
Heyecanlandirdin bizi bak
Propolis promotilin icinde olan birsey degil ikisini ayni anda kullanabilirsin. Her ikisi de yumurta kalitesini arttirir promotil vitamin mineral takviyesi de yapar

Aynen öyle Rabbim büyük herşeyin hayırlısı olsun artik

Canım benmm çok çok sağoll
İnsallah kuzum ya insallah hersey yolunda gider . Yürüyüş yapmaya calsııcam ağrım birazdaha dinsin insallah Dün ağrıdan sormayı da unuttum bugunden itibaren ararlar sanırım telefonun basında bekliyorum moddayım yumurtanın kaç tanesi kaliteli önce bunun bilgisini veriyolar ilk gün değilmi kuzum. Döllenme durumunu bugun öğrenemem sanırım

O kadar ebe hoca gezdim ilk defa bana bıri bana sende teba var dedi korkudan olmuyor seninki dedi keşke keşke daha önce bilseydim her gün okuturdum da işte ilk defa bana bunu diyen oldu cnm
Simdi tam klarak neyden korkmaya teba denirmis? Seni ruyanda korkutuyorlar mi ya da sen neden korkuyorsun
Hayir bugun dollenenleri soyleyecekler kaci dollenmis ogreneceksin. Sonra kaci 2. Gune geldi , 3. Gune geldi.. derkenn 4. Gun acip bakmiyorlar embriyolari rahatsiz etmemek icin. 5. Gun donduralim mi diye onay icin hastaneye davet ederler, odeme yaparsin bir de esinle evrak imzaliyorsun. Sonra da adeti bekliyorsun
İskenderunda var canım.. sipariş verebilirsin :)))
Ay hic haberim yok 1 yildir evdeyiz ya haberimiz yok ya da belki de unuttuk

Sagol Lariiimmmm

Propolis sağlığa da iyi canım kullan derim
bende beeup markasının hap olarak propolis,arı sütü,polen karışımı var onu kullansam da olur herhalde demi ille macun olarak kullanmak gerekmiyor?
evde hap olarak propolisli bir ilaç var onla birlikte promotil kullansamda olur o zaman.
ekstra balık yağı kullanmam gerekir mi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…