Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Simdi tam klarak neyden korkmaya teba denirmis? Seni ruyanda korkutuyorlar mi 🤔 ya da sen neden korkuyorsun

Hayir bugun dollenenleri soyleyecekler kaci dollenmis ogreneceksin. Sonra kaci 2. Gune geldi , 3. Gune geldi.. derkenn 4. Gun acip bakmiyorlar embriyolari rahatsiz etmemek icin. 5. Gun donduralim mi diye onay icin hastaneye davet ederler, odeme yaparsin bir de esinle evrak imzaliyorsun. Sonra da adeti bekliyorsun 😍😍

Ay hic haberim yok 😂 1 yildir evdeyiz ya haberimiz yok ya da belki de unuttuk
Ayy çok heyecanlı ya bugünden öğrencem demekki kaçı döllenmiş diye 🤗 çok sağol canım benım bilgilendiriyorsun böyle 😍 24. Saat henüz dolmadı ondan aramadılar sanırım beklemedeyim 😊

bende beeup markasının hap olarak propolis,arı sütü,polen karışımı var onu kullansam da olur herhalde demi ille macun olarak kullanmak gerekmiyor?

evde hap olarak propolisli bir ilaç var onla birlikte promotil kullansamda olur o zaman.
ekstra balık yağı kullanmam gerekir mi ki
Canim icerikleri onemli .. promotilde balikyagi varsa icme yoksa icebilirsin. Yani herseyi kararinda kullanmalisin birseyi cok dozda kullanmak da iyi olmayabilir
Ayy çok heyecanlı ya bugünden öğrencem demekki kaçı döllenmiş diye 🤗 çok sağol canım benım bilgilendiriyorsun böyle 😍 24. Saat henüz dolmadı ondan aramadılar sanırım beklemedeyim 😊
Beni hep saat 5-6 arasi ariyorlardi hastane sakinlesince.. gecikirse telaslanma muhakkak ararlar. Ne demek hayatim bunun icin buradayiz 🤗

😂😂😂 Denedim de pek ise yaramadiii yok kiz sessiz ve derinden benimki en tehlikeli olan 😂😂😂😂😂 ayy sabah sabah oldum gulmekten

Evett bizim evde cizi cubuk ve leblebi stogu fix yoksa halimi dusunemiyorum 😁

😂 Afiyet olsun canim benim

Kuzucummm hayirli olsunnn insallah bolca 5. Gune giden kaliteli embriyon olur. Bu 5 gun artik surekli arayarak kac yumurta dollendi ve hergun kaci yola devam ediyor diye bilgilendirecekler seni. Insallah hersey yolunda ilerleyecek. Kuzum benim yumurtam azdi cok yuruyus de yapmistim ohss olmadim, agrim da hic yoktu. Senin yumiskolarin cok diye bu riskin oldugunu biliyordun ama artik en zor level geride kaldi insallah transfer zamani da su gibi akip gelecek ve bebisine kavusacaksin 💛

Yaaa benim de iskenderundaki kontrolum cuma 09:30 da 😍😍😍

😂😂😂 Ilk defa duyuyorum valla

Gunaydin canim test negatif cikinca adeti bekliyorduk zaten 🤗💛 uzulme insallah bu ay gebe kalirsin
oooo cuma günü güzel haberler gelicek yaniiiii aplaaaaaaammmm :KK73: :spor: :KK6:

Merhabalar. Benim ilk donemlerimde kanamali gecmisti. Tedavili gebeliklerde olabiliyormus bu. Progesteron yeterince salgilanamadigi icin. O yuzden genelde destekle devam ediyor. Genelde 12 14. Haftalrda duzeliyormus. Doktorum oyle soylemisti. Benim oylede oldu gercekten. 12. Haftaya kadar hem cift progestan hemde haftalik prolutonla gecirmistim. Endiselenmeyin. Dikkat edin kendinize. Her sey guzel olacak

Edos tok hissediyorum diye yememezlik yapma. Hafifte olsa biseyler atistir. Cubuk kraker benim cantamin vazgecilmeziydi. 😚

Iyiyim cok sukur laricim. Bebiste iyi hareketlerini falan hissediyorum.iyi oldugunu biliyorum canim.sen nasilsin. Bulantilar basladi mi.😉
İnşallah geçer her gün oluyor benim de lekelenme ..ben de haftalık proluton depot yaptırıyorum ..sizin kaçıncı haftada bitti ve çift progestan kullanıyordum derken progestan 200 mg olan mi kullanıyordunuz ağızdan mi vaginal mi kullanıyordunuz?

Simdi tam klarak neyden korkmaya teba denirmis? Seni ruyanda korkutuyorlar mi 🤔 ya da sen neden korkuyorsun

Hayir bugun dollenenleri soyleyecekler kaci dollenmis ogreneceksin. Sonra kaci 2. Gune geldi , 3. Gune geldi.. derkenn 4. Gun acip bakmiyorlar embriyolari rahatsiz etmemek icin. 5. Gun donduralim mi diye onay icin hastaneye davet ederler, odeme yaparsin bir de esinle evrak imzaliyorsun. Sonra da adeti bekliyorsun 😍😍

Ay hic haberim yok 😂 1 yildir evdeyiz ya haberimiz yok ya da belki de unuttuk
bnde bu soruları mrk edyrm :KK70: aynı şeyleri merak etmemiz bir tesadüf mü :KK45::KK45:

İnşallah geçer her gün oluyor benim de lekelenme ..ben de haftalık proluton depot yaptırıyorum ..sizin kaçıncı haftada bitti ve çift progestan kullanıyordum derken progestan 200 mg olan mi kullanıyordunuz ağızdan mi vaginal mi kullanıyordunuz?
sabah akşam progestan 200, ağızdan alıyodum canım. 10 yada 12. haftadan sonra tekrar olmadı çok şükür. strestende uzak dur. oda çok etkiliyor.

Selammm hatunlar nasılsınız 😊
Selam tatlimm iyiyiz sen nasilsin 🤗
Doga park die gol kiyisi biyeree🥰
Uzun aradann sonra disarda bisi yidim🤣
Yerini bulduk artik ihbar edebiliriz 😂😂
ihbar mı edeceksin :KK49:
Leb demeden leblebiyi anlayanlarda bugun 😂😂😂
Kızlar doktorum aradı, 12 tane embriyom oluşmuş 😍 çok mutluyum insallah 5. 6.güne kadar giderler 🤲🏻
Ayyyy cok sevindim canim harika sayi masallahhhhh insallah hepsi 5. Gune ulasir saglikli 1. Kalite embriyolar olur annesi

Selam tatlimm iyiyiz sen nasilsin 🤗

Yerini bulduk artik ihbar edebiliriz 😂😂

Leb demeden leblebiyi anlayanlarda bugun 😂😂😂

Ayyyy cok sevindim canim harika sayi masallahhhhh insallah hepsi 5. Gune ulasir saglikli 1. Kalite embriyolar olur annesi
Ayy bendee mal gibi
Acik adresimi vermisim :KK70:

Haa bak cnm bende ondan varmış 3 cuma okut dediler 1i ni okuttum 2 kaldı oktacgm onuda bakalim
Ben anneannemden duydum canisi anneanneminse erkek çocuklarına tabesi varmış. 4 tane erkek çocuğu vefat atmış. Tek bi tane dayım var Şimdi onuda 7 yaşına kadar saçını kesmemişler kıyafet almamışlar öyle tabi ne kadar doğru bisey bilmiyorum. Ama nazar tabiki var Rabbim nazarlardan korusun sesleri def etsin başımızdan. Sen düşük falan yaptın mı hiç genelde çocuğu olup düşene veya ölene öyle diyorlar inşallah yokturdur. Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde nasip etsin bu ay sana ve tum isteyenlere

X