Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa erkek diye içine doğmuştu kız kalbin ne temizmis maşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dua et bizede
Aynen canım hissetmiştim tabiki allah herkesin karnını sonra kucağını doldursun canım hersey nasip kafaya takmayın hiç beklemediğiniz an mucize sizinle olacak

Kızlar çatlamışım

dünü ve ondan önceki günü değerlendirmiştim, bugünü değerlendiremiyorum tabiki, şaşırdık mı ! HAYIR
neden böyle oluyor ya, stres mi oluyor ne oluyor kısmet olmadı mı olmuyor, zaten içeri de sperm fln gitmiyo ben saçma sapam uğraşıyorum herhalde
bi umut histeroskopiden kurtulurum belki diye çok ümitlenmiştim ama yine değerlendirememe sendromuna kapıldık

Midem agzımdaaaa deli gibi kaynıyor yanardağ gibi
Hosgeldinnnn
Beybii artık 12 sini doğurabilir her gittignde 4 üz olsa oldu bu iş 3 kere de kurtulur
Ahahah yurek dayanmaz yurekkkk
Tatlim hic uzulme yeteri kadar degerlendirmissin zaten gerisi kismet Allah nasip etsin insallah
Yoruldumm ve para harcayip döndüm
Ne aldin kizzz

inşallah dediğin gibi olur canım benim
Insallah canim benim Allah sonsuz vericidir sen iste yeterki
kendi de istemiyor canım. evlat acısı görecek diye korkuyor. Torunun torununu gördü. Amcamın 2 torununun çocukları oldu.
Allah kimseye evlat acisi yasatmasin gercekten cok zor o kadar kusagi gormek de cok heyecan verici ha
Canım iyiyim şükür siz nasılsınız ne durumdasınız? çok fazla gelemiyorum, gelsem duramıyorum forumda 1 nisanı bekliyorum sabırsızlıkla kuzum ya. Zaman çok yavaş akıyor
Iyiyiz biz de coco cum. Merak ettim seni hoc ses cikmayinca yoksa tedaviyi one mi aldi napti dedim kendi kendime
Ayakkabi
Cekett
Eve cop kovasi
Taburee
Banyo paaspasi
Eline geceni almis gibi duruyosun

Vallaaa sanki öylee olmus
Cok fazla dolasmadik avmde daha bisi bulurdum sanirim,

Iyiyiz biz de coco cum. Merak ettim seni hoc ses cikmayinca yoksa tedaviyi one mi aldi napti dedim kendi kendime
Kuzum kese kalp atışı falan duydunuz mu hamile günlüğünde 8 hafta olunca sorayım dedim

Ay yok kız keşke öne alsak boşluk bulsakta birşey engel çıkacak diye ödüm patlıyor zaten

Kuzum kese kalp atışı falan duydunuz mu hamile günlüğünde 8 hafta olunca sorayım dedim

Ay yok kız keşke öne alsak boşluk bulsakta birşey engel çıkacak diye ödüm patlıyor zaten
Duyduk teyzesi 2 cucugumde benimle kaldi bin sukur darisi senin guzel haberlerine insallah.
Canikom sen sadece korona olmamaya dua et tedavin iptal olmasin diye cok ozen gostermelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…