Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz ben bu msj i gordum bi yerde 😂😂😂😂 hamilesin sandim 😂😂😂😂😂

Siz de cok yasayin kizlar 😂 insallah rabbim nasip edecek olsun H M cim sana da teo ma da 🤗
O kaybettigim bebeğimde yaşadığım birseydi canim 🙈 amin aminn inşallah canım benm.

Ayyy harikaaaa 😍😍😍😍 cok guzel yukselmis canim Rabbim saglikli bir evlat saglikli bir gebelik ve saglikli bir dogum nasip etsin insallah 🤲🏼 2 gun sonra tekrar kan vermen gerek duzenli artisi gormek icin ❤️
Yaa cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin😍 carsamba gunu bir daha yaptiricam test insallah guzel guzel yukselmis olur☺️ Canim yanlis hatirlamiyorsam sen de 11.gunun de ogrenmistin degil mi asilamanin, senin kacti o zaman degerin acaba☺️

Insallah bu defa herseyin en guzelini yasayacak ve kucagina alacaksin o zaman tum duygularin sakinlesecek 🤗 rabbim kalbine ferahlik versin
Aminn. Aminn inşallah isteyen herkesin olsun..
Sen nasılsın bebisler nasıl iyi gidiyor mu hamilelik😍

Yaa cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin😍 carsamba gunu bir daha yaptiricam test insallah guzel guzel yukselmis olur☺️ Canim yanlis hatirlamiyorsam sen de 11.gunun de ogrenmistin degil mi asilamanin, senin kacti o zaman degerin acaba☺️
Canim catlatma ignesinin 13. Gunu asilamanin 11. Gunuydu ya 31 di ya 38 di 😍 ikiz gebelikti🤗
Aminn. Aminn inşallah isteyen herkesin olsun..
Sen nasılsın bebisler nasıl iyi gidiyor mu hamilelik😍
Cücükler iyiler teyzesi ben de iyiyim sadece surekli uyku ve yorgunluk var midem surekli kaynama halinde . Bu defa sonuna kadar gidip kucagima alabilmeyi diliyorum surekli . Ne yapalim biz de boyle o kadar kayiptan sonra garip bir tedirginlik telas halindeyiz🥰

Canim catlatma ignesinin 13. Gunu asilamanin 11. Gunuydu ya 31 di ya 38 di 😍 ikiz gebelikti🤗

Cücükler iyiler teyzesi ben de iyiyim sadece surekli uyku ve yorgunluk var midem surekli kaynama halinde . Bu defa sonuna kadar gidip kucagima alabilmeyi diliyorum surekli . Ne yapalim biz de boyle o kadar kayiptan sonra garip bir tedirginlik telas halindeyiz🥰
Çok haklısın düşünmemek imkansız insan her defasında düşünüyor aynı şeyleri.. ama nasibi varsa olacak inşallah. Allah'a emanetler 🤲 o bilir hayırlısını. Rabbim kucaklarina getirsin hayırlısıyla 💗

Merhaba kızlar ve de özel olarak hamişlere çifter çifter merhaba, yeni pozitif var sanırım hayırlı olsun J jusmet 😍😍😍
mart ayı istatistikleriyle karşınızdayım bugün
bakınız ovülasyon testlerim
C1409AE1-C5A9-4B1B-84E7-71728B149804.jpeg 10. gün bugün, saat 11:30 da doktordaydım daha çatlamamıştı, sizce şuan çatlamış mı ne olmuş yardıım 🤔🤔 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo H halleycik C Capanin Gururu Teyom ve etiketleyenediğim diğer arkadaşlarım 💕

Merhaba kızlar ve de özel olarak hamişlere çifter çifter merhaba, yeni pozitif var sanırım hayırlı olsun J jusmet 😍😍😍
Eki Görüntüle 2802276 10. gün bugün, saat 11:30 da doktordaydım daha çatlamamıştı, sizce şuan çatlamış mı ne olmuş yardıım 🤔🤔 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo H halleycik C Capanin Gururu Teyom ve etiketleyenediğim diğer arkadaşlarım 💕
Degerlendirmeye basla canimm
Bazen boyle siliklesip dahada koyulaşiyor sorasinda
Yarin yaptiginda dahada silikse catlamistir.

Eki Görüntüle 2802276 10. gün bugün, saat 11:30 da doktordaydım daha çatlamamıştı, sizce şuan çatlamış mı ne olmuş yardıım 🤔🤔 LaRisaCca LaRisaCca edaecoo edaecoo H halleycik C Capanin Gururu Teyom ve etiketleyenediğim diğer arkadaşlarım 💕
merhaba tatlımmm bence çatlamaya dönmüş yine sen bugünüde değerlendir derim :spor: hadi beline kuvvet

Hadi yaa 😑 tedavi ilerledikce ihtimal artar diyorlar ama hayatim asilama da normal iliski gibi dogal dollenme oldugundan ihtimal yuksek degil bunu biliyorsun degil mi
Biliyorum ne yazikki, napcam onu bilmiyorum. Seneye nisan 3. Yıllık evli oluyorum tüp bebege daha var yani, ikinci aşılama yapalim sonra zaten ramazan,bayram yaz derken eylul e kadar kendi haline bırakayım diyorum ama bakalım. Yarin kontrole gideyim bi, bu sefer igne ile yapacağız aşılamayı çünkü, hakkımda hayırlısı

Degerlendirmeye basla canimm
Bazen boyle siliklesip dahada koyulaşiyor sorasinda
Yarin yaptiginda dahada silikse catlamistir.
Dün değerlendirmiştim, bugün de değerlendireyim o zaman, gece de yapsammı ovülasyon acaba durum ne diye
merhaba tatlımmm bence çatlamaya dönmüş yine sen bugünüde değerlendir derim :spor: hadi beline kuvvet
Evet evet bugünü değerlendiricem 👍🏻👍🏻 Son testte dünküne göre silikleşmiş gibi gözüküyo ama testten sanırım o, kontrol çizgisi de biraz silik çünkğ bir gün öncekine göre, hala pik gibi sanki ama çatladı çatlayacak gibi geldi banada, ya da çok yeni çatladı daha hormon mu azalmadı ne olduysa, gece de yapimmi test

Dün değerlendirmiştim, bugün de değerlendireyim o zaman, gece de yapsammı ovülasyon acaba durum ne diye

Evet evet bugünü değerlendiricem 👍🏻👍🏻 Son testte dünküne göre silikleşmiş gibi gözüküyo ama testten sanırım o, kontrol çizgisi de biraz silik çünkğ bir gün öncekine göre, hala pik gibi sanki ama çatladı çatlayacak gibi geldi banada, ya da çok yeni çatladı daha hormon mu azalmadı ne olduysa, gece de yapimmi test
Bence buaksamda degerlendir
Ovulasyon testleride yuzde yuz saglikli olmuyor .
Gun asiri devam et canimm
En ideali bu🥰

Çok haklısın düşünmemek imkansız insan her defasında düşünüyor aynı şeyleri.. ama nasibi varsa olacak inşallah. Allah'a emanetler 🤲 o bilir hayırlısını. Rabbim kucaklarina getirsin hayırlısıyla 💗
Amin caniminici ❤️ rabbim sana da tez vakitte nasip etsin insallah
Kuzum pik olmamis ki catlasin 🤗 gun asiri degerlendirmeye devam et . Lh dalgalanmasi bu.
Biliyorum ne yazikki, napcam onu bilmiyorum. Seneye nisan 3. Yıllık evli oluyorum tüp bebege daha var yani, ikinci aşılama yapalim sonra zaten ramazan,bayram yaz derken eylul e kadar kendi haline bırakayım diyorum ama bakalım. Yarin kontrole gideyim bi, bu sefer igne ile yapacağız aşılamayı çünkü, hakkımda hayırlısı
Canim asilamaya bukadar odeme yapacagina tupe mi baslasan acaba 🤔

X